Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Bimbałka
Ja nie wiem jaka jest różnica w tych kolorach lutinusa ale chyba już jest w Bytomiu w aptece olimpijskiej bo pani do nas dzwoniła tylko nie wiem czy nadal po 120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iza, ja bym Ci poleciła wizyte u dr Mercika ale to jest oczywiście moje zdanie. Edyta to fajnie ze wczesniej macie wizyte, zawsze kozna szybciej ruszyc:) Aldza wcinasz ananasa? Catarina lez i sie nie stresuj, mnie czasem coś tak momentalnie zaboli ale to chyba malucha kopniaki. Ja się nie dodzwonie do mojej dr bo poczta się włącza i tez nie wiem co z tą stopą mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Iwcia10 tak ananasa morele brzoskwinie w tym też suszone, ananasa jadłam już przed punkcja szczerze powiem że mi się już nim odbija ale czego się nie robi dla upragnionego dziecka;) a nie możesz z tą nogą iść do innego lekarza, albo wyślij smsa to będziesz wiedziała kiedy włączy telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to zwykła ciążowa dolegliwosc czy ortopeda jakiś musiałby to zobaczyc. Jeszcze bede próbować dzwonic, ona ma dyżury w szpitalu i praktycznie tel nie odbiera, pod tym wzgledem akurat to jest do bani. Dzisiaj dotarly ostatnie ubranka i zestaw butelek:) ale to wszystko słodkie. Jeszcze lozeczko i duuuuzo innych rzeczy mi zostało do kupienia, kurcze ile tego potrzeba nawet nie wiedzialam ze az tyle. Zaraz przysiadam na allegro i pozamawiam wszystko za jednym razem, bylam w 5-10-15 ale ceny mnie trochę powalily. Przewijak usztywniany u nich po 61 a na allegro za 40 dostane, pościel itd też sporo drozej, no chyba ze gatunkowo lepsze ale akurat na przewijaku w gatunku mi az tak nie zalezy. Aldza bralas klej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Iwcia10 tak brałam super glue ;), kiedyś go już brałam i niestety. Tym razem jestem dobrej myśli bo zarodki ładnie się rozwijały. Miałam dwa zamrożone z poprzedniej stymulacji i prosiłam by je odmrozili i rozwinęli do piątej doby i niestety więc może z poprzedniej stymulacji były jakieś słabe. Bralyscie realanium po transferze aż do bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Sil Tobie lekarz kazał zrobić urea czy sama sobie zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Dostałam takie zalecenia bo mam skurcze relanium i dwa razy nospa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope dies last - trzymam mocno kciuki za środową punkcję :) Będzie dobrze kochana, dużo pobranych jajec, pięknie się zapłodnią a potem zagnieżdżą :D Qurcze Fif, ale ci się dostało. Masakra. Gościu - myślę, że nie możesz porównywać wyjazdu na wczasy, na które zgadza się lekarz, z solarium i alkoholem, które są absolutnie zakazane. Jest pewna różnica, choć może tego nie widzisz. Edyta_GYN - inseminacja ma naprawdę bardzo niski % powodzenia. W USA np. juz jej się w ogóle nie stosuje, bo kilka-kilkanaście procent, to nie wynik... Jasne, że dziewczyny zachodzą w ciążę w iui, ale w wielu takich przypadkach wina leży po stronie faceta. No i fajnie, że ci przyspieszyli wizytę :) Aldzia bardzo mocno trzymam kciuki za kruszynki, żebyś obie miała teraz już przy sobie przez 9 miesięcy. Bardzo ci tego życzę kochana :) Co do ureaplasmy ja też miałam. Dostaliśmy na tydzień antybiotyk i w teorii jest ok. W zeszłym tygodniu przy kwalifikacji zrobili nam to badanie z krwi, ale jeszcze nie odbieraliśmy wyników... bo trochę się tymi badaniami martwię, właśnie, że się nie wyleczyliśmy jeszcze. Podobno są odmiany urea, które leczy się latami :( Mi lekarz pobrał wymaz, bo mąż miał leukocyty w nasieniu a posiew wyszedł czysty. Dr M stwierdził, że u facetów to często przy posiewie nie wychodzi o trzeba zrobić dokładne badania u mnie, właśnie z wymazu, bo z krwi czasem zakłamane wyniki wychodzą. Iza82 - ja bym się sama z siebie do dr Cz nie zapisała, ale to tylko moje zdanie :) Linkaa nie przyszło jeszcze. Głupia @ pewnie tydzień będę czekać. S**t...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil nic się nie martw będzie szybciej, gorąca kąpiel i przytulaski z m na pewno pomogą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M mówi że nie będzie przytulasków bo się na mnie gniewa... :( Idę poćwiczyć na orbitreku, to może coś da... Ostatnio na "opóxnienie" @ wzięłam wit C i dostałam @ następnego dnia... może powinnam wziąć znów? Może na mnie ta witamina tak działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania11
Trzymam kciuki za wszystkie kruszynki te co dopiero trafiły do brzuszka i te które już tam kiełkują oby tak dalej. Ja dostałam @ wczoraj i trochę cierpię. Dziś już strasznie spać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Sil a mam jeszcze pytanie czy te leukocyty twojemu M wyszły ze zwykłego badania nasienia czy z konkretnego testu? Mój m miał tylko zwykle badania nasienia i jakieś igg Na okres dobre buraczki wcinaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Grania trzeba się cieszyć że przyszedł szybciej . Przyszedł szybciej pójdzie szybciej i będzie transferek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldzia robiliśmy badanie kompleksowe nasienia (chyba taki pakiet 240 zł w Gyn kosztuje). I w tym badaniu podają nieprawidłowości nasienia. Artur miał chyba mln leukocytów a norma dopuszcza 1 mln. Poczytałam w sieci i wyszło że to albo genetyczne albo silna infekcja... no i lekarz to potwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldza szybciej nie przyszedł miał być w piątek spóźnił się 2 dni. Teraz mam cykl odpoczynku a potem działamy. W środę mam wizytę o 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Grania ale już bliżej nuż dalej. Ja wiem to czekanie...jak brałam antyki to mi się tak dluzylo że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Uuuu Fif ależ Ci gość od solary nagadał...jestem zdania jak każda, że nie ma co porównywać wakacji na których odpoczywasz i na które zgodził się lekarz a solary...jeszcze tą lampkę wina jednorazowo bym przełkneła ale na litość boską ...solarium...No ale się nie wypowiadam, bo się nie znam i się boje :D Dziewczyny ale wy macie super, że już tak blisko do porodu :) Hope atak sie stresowałaś, że nic nie urośnie a tu widzisz jaka niespodzianka :) Aldzia jak nie pomyliłam nic to TY przed transferem...Trzymam kciuki :) Grania ten miesiąc jest na relax i tego się trzymaj a w nastepnym to już ciąża musi być :) Któraś nowa koleżanka pisała o wizycieu dr. Cz, ja sobie chwalę, chociaż luteiny mi nie dała a Fifkowi dr. M dał...ale Fif to fif...przedstawicielka handlowa, lekarza tak zagadała, że nie wiedział co ma robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Witam w ten słoneczny poranek. Ani ani ja wczoraj miałam transfer hihi:)ale dzięki za kciuki przydadzą się. Dziewczyny powiem wam że pierwszy raz od bardzo dawna wyspalam się po tym relaniumie, a po tym antybiotyku na plazmusa ;) nie boli mnie pecherz. Czuję się cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldza, trzymam ogromne kciuki za maluchy w brzuchu(dobrze kojaze, ze sa dwa?) :-DPoprosze o kawke. Niedlugo sie zbieram do gyn na usg farfocli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldza teraz lez i odpoczywaj:) Fif powodzenia na wizycie, szkraby teraz pewnie rosną jak na drozdzach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez poproszę o kawkę:-) pogoda się piękna zapowiada hihi Fif daj znac jak się mają Twoje maleństwa jak wrócisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Fif tak dobrze kojarzysz są dwa;) powodzenia na wizycie i daj znać jak było. A to ja też kawkę inke poproszę. Przeszłam na inke około roku temu i powiem wam że rozpuszczalna lub sypana nie wchodzą mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia, Sil_sb dzięki za poradę. Właśnie czytałam dużo negatywnych opinii o niej. Dlaczego konkretnie ją odradzacie? Wczoraj oficjalnie przeniosłam się do Gyncentrum i mam nadzieję, że kwalifikacja i resztą pójdzie już szybko i sprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nie chce Ci jej odradzac bo kazdemu wiadomo pasuje cos innego, ale ogolniemod pierwszej wizyty jestem negatywnie nastawiona. Wychodzac z gabinetu nigdy nic nie wiedzialam bo nie zdazylam zapytać ponieważ pani dr juz stala przy drzwiach wyjsciowych zanim zdazylam wyjsc z pokoiku gdzie sie przebieralam. Wizyta okolo 3 minut, mi kazała zrobic u nich histero za 1100 zl ale jie ze względu na to zeby obejrzeć macice bo to rozumiem że vtrzeba, tylko znalazla mi w kilka dni od ostatniej wizyty u dr M polipa ktorego trzeba bylo usunac nawet jutro a zadnego polipa nie mialam. Potem bylam madrzejsza i nie poszlam na badanie zarodkow po pierwszym transwerze bo tez bym byla biedniejsza o kilkaset zł a bez tego sie udalo. Cóż więcej:) zresztą pewnie czytalas opinie na Znany Lekarz i sama wiesz;) ja przed wizyta tez czytalam i juz wiedzialam że może byc roznie. Ja nie polecam ale to jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie. Maluch maja po 1,5 cm, bija slicznie serduszka. Pan dr kazal odpoczac na wakacjach :-) Mam skierowanie na darmowe badania prenatalne i dr poradzil przeniesc sie ze wzgl na dwa maluchy do dr Jurek, bo ona pracuje w szpitalu klinicznym w Bytomiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×