Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

ja też co do niej nie mam zbyt dobrych odczuć, wczoraj mierzyłam, wizyta przede mną trwała 3 minuty a nasza wizyta 6 minut i to dlatego, że dopytywaliśmy. Ale i tak p. dr zamknęła dokumentację i miałam wrażenie, że mówi nam "do widzenia, zbierać się już stąd". Dlatego też tak dopytuję jakie macie zdanie. Ja mam opór, żeby chodzić do facetów, tak to bym na pewno jej nie wybrała z opinii jakie są na Internecie i po 2 spotkaniach jakie miałam "przyjemność" z nią mieć. Potrzebuję tylko takiego ostatecznego zatwierdzenia, że warto się przełamać do faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldza jak sie czujesz po transferze? ile zarodków ci zamrozili ja mam dzisiaj słaby dzień.... a pogoda taka piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o informację, gdzie w GynC jest punkt pobrań i od której czynny? Nie mogę tego na stronie znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj chyba jakiś zły dzień właśnie się dowiedziałam ze nie mamy żadnych zarodków zamrożonych żaden z 4 nie przetrwał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek to super;-) to wypocznij na tych wakacjach bo następne juz nie będą takie spokojne hihi Iza nawet jakbyś chodziła do dr cz to lekarze (faceci) wykonują zabiegi niepotrzebne Twoje opory:-) ja na początku chodziłam do dr Cz i sobie ją chwaliłam ale teraz przeniosłam się do dr M i juz po 2 wizytach jest mega roznica. Załuje ze tak pózno zmieniłam. Punkt pobrań jest czynny tak samo jak gyn. Catarina wazne ze masz najsilniejsze maleństwa w brzuszku:-) o nich teraz myśl i dbaj a będzie dobrze:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które biorą lutinus na olimpijskiej w bytomiu jest po 125zł wczoraj mieli nową dostawę:-) A ja kupiłam od jakieś kobity 2 opakowania (bez 1 tabletki) za 170 z przesyłką:-D ma mi dziś wysłac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
No ja już po, lżejsza o 650 zł :/:/ . Dodatkowo lekarz powiedział żeby zrobić jeszcze AMH, badanie nasienia, histeroskopię. Orientujecie się czy histeroskopię można robić na NFZ ? Jak to wygląda? leży się w szpitalu czy to jest jednodniowy zabieg ? Masakra jakaś. Ale powiedział że jak to wszystko porobimy to nas zakwalifikuje. Oczywiście zobaczymy jak wyjdą wyniki badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta_GYN chyba robili histeroskopię w szpitalu w Bytomiu ale nie wiem czy dalej wykonują... musiałabyś iść do lekarza który tam pracuje. ja znam tylko jednego dr Janusz Peterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta ja robiłam w gyn histeroskopie za 1100:-( ale ponoc mozna na nfz tylko nie wiem jak tam z kolejką itp. A w gyn umawiasz się między 8- a chyba 12 dc i po ok 1-2 godz.do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka, wiem, że i tak i tak będę musiała chodzić do facetów bo dr Cz przyjmuje tylko 2 dni. Dlatego już w sumie musiałam zmienić nastawienie. Ale jednak dr prowadzący decyduje o leczeniu i ma się z nim chyba jednak największy kontakt. Jestem już w zasadzie pewna, że się pożegnam z dr Cz :) Dzięki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Fif gratulacje mega wiadomość catarina99 ja mam 6 zamrożonych dwa w brzuszku a cztery nie rozwinęły się do blastocysty. Nie przejmuj się bo to czy się rozwijaja to nie jest gwarancją sukcesu czasami jest tak że na przykład te zarobki które masz w brzuchu rozwinął się jest ciąża a reszta zarodków które są rozwijane do blastocysty nie rozwija się po prostu Iza jak histeroskopie robiłam na nfz w katowicach prywatnym szpitalu na łubinowej to było jakieś półtora roku temu także ten zabieg zrobisz na nfz. Histeroskopia trwa może 15 minut dostaniesz znieczulenie ogólne i nic nie czujesz po zabiegu miałam delikatne krwawienie i po chyba dwóch godzinach wyszłam do domu. U mnie to wyglądało tak że zgłosiłam się do tego szpitala umówiłam się na wizytę prywatną lekarz mi wypisał skierowanie czekałam krótko ale nie pamiętam dokładnie ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Tyle was ze mi się imiona mylą wiadomość o histeroskopi do Edytki;) Iza jeśli chodzi o doktor Cz to ja do niej początkowo też chodziłam powiem ci mam mieszane zdanie to prawda że przyjmuj***ardzo krótko, mam akurat tłumaczyła ale jak już sama o coś zapytam. denerwujące dla mnie było to że wszelkie recepty daje dziewczyną w rejestracji aby one już składały zamówienia w aptece poniżej dla mnie to bardzo jest irytujące bo każda z nas może sobie poszukać tańszych leków w innych aptekach. Na każdej prawie wizycie słyszałam i co tam wydawało mi się że nie pamięta swoich pacjentów. poza tym wiele raz jak ja o coś zapytaliśmy to musiała to skonsultować albo z innym lekarzem albo z labolatorium. wybór należy do ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Catarina99 nie wiem czy bóle podbrzusza to normalne w każdym razie ja miałam skurcze trzeci lub czwarty dzień po transferze i potem ósmy dziewiąty dzień dlatego teraz lekarz przepisał mi relanium i 2 razy dziennie no spe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta_Gyn, no co tyle kaski poszło? Jeszcze Ci się przyda kaska na te wszystkie badania :( :( Ja miałam histeroskopię razem z laparoskopią na NFZ w prywatnej klinice w której się przedtem leczyłam i byłam w niej 1 dzień (rano do wieczór). Jak chcesz, dam Ci numer tel. może nie ma znaczenia gdzie się leczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta ja mam takie same zalecenia i czekam na @ i robię histero u nas mozna robić na NFZ w provicie ale czas oczekiwania 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
200 zł za wizytę , 230 za wymaz, 35 za jakieś bakterie, 170 za AMH . Tyle zapłaciłam dzisiaj, a to dopiero początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, właśnie ja też robiłam w Provicie i też czekałam kilka m-cy. Bardzo sobie chwalę. Niestety musiałam się przenieść chcąc skorzystać z in-vitro w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja też się przeniosłam z provity chociaż tam czułam się cudownie. Ale histeroskopie zlecili mi dopiero tu więc robie prywatnie, nie chce już wiecej czekać. A tak na marginesie jak mam wywyołać @ bo nie chce czekać w nieskończoność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia a ile Ci się spóźnia@ ? Gorąca kąpiel, czerwone winko i wykorzystaj m ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem dlaczego do prowadzenia ciąży nie polecają dr Szaneckiego pracuje w szpitalu klinicznym na Ligocie robił mi IUI i histero i jest ok. Jak mi się uda to chyba do niego pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta pisałam wcześniej, na wstępie trochę się człowiek musi wykosztować niestety. Ktoś pytał o punkt pobrań w Gyn? To jest chyba pokój nr 4, czynny przez cały czas otwarcia Gyn. Iza ja byłam u dr Cz raz, ale wrażenie mam fatalne, u niej to już totalna masówka, nie przypisała mi antyków, które chciał podać dr M jakby coś było nie tak, przez nią 2 dni dłużej je musiałam brać. Do tego powiedziała, że na pewno nie podejdę do stymulacji w czerwcu, no i nie podeszłam, bo @ mi się wcześniej pojawiła, gdyby nie to dr M by mnie stymulował. Mogła mi przypisać stymulację i byłby spokój. W ogóle zmierzła i nieprzyjemna była... Aldzia i catarina99 trzymam kciuki za maluszki w brzuszku mamci :) To, że się nic nie zamroziło nie znaczy, że nie uda się z tymi pod serduchem. Najlepszy przykład - ani_ani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
dostałam wynik AMH 4,7 więc przy moim PCO chyba niezły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Edytko bardzo ładny wynik, stymulacja pójdzie jak po maśle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta ja mam PCO i wynik AMH 6,01. U mnie stymulacja ma być spokojna, bo przy PCO i wysokim AMH jest groźba przestymulowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
w takim razie u mnie też powinno być spokojnie, aczkolwiek zaczekamy jeszcze na inne badania. Zastanawiam się nad tą histeroskopią , niestety mój lekarz jest na urlopie. Zapytam go jak wróci czy nie mógłby mi tego zrobić w szpitalu gdzie pracuje, może się uda ?? nie wiecie czy to jest zabieg "standardowy" czy robią go tylko specjalistyczne szpitale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Ja mam AMH 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×