Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hope super, gratki i wszystko pięknie poszło i by dalej się rozwijały a te w tobie (ile wzięłaś?) i te rosnące jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to super! Oczywiście dalej trzymamy kciuki:-D Sil no jak na złość z tą @ ja pewnie tez se poczekam na moją coś tak czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Hope gratuluję :) Ja już się nie mogę doczekać @ żeby móc już iść na histeroskopię i później z wynikami do dr. M a o jakim żelu piszecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emrioglue ułatwia zagnieżdżenie się zarodka, jest refundowany ale jeśli są wskazania do zastosowania. Więc stosują jak trzeba a jak uważają że nie trzeba to musisz za niego zapłacić jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope proponuje pobyć księżniczką nieco dłużej niz tylko dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwie małe kropeczki :) strasznie się cieszę że to już po, teraz tylko pozostaje czekanie :) pierwszą betę zrobię 15.07 czyli tak w 12 dniu po transferze. Iwcia będę się oszczędzać mam nadzieje ze moje dzieciaczki zostaną juz na stałe w moim brzuszku, czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczyny za 2 h bede wszystko wiedziec. Cym blizej godziny zero tyn bardziej sie stresuje:(( Hope 3mam kciuki aby bobaski zostaly na cale 9 miesiecy:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope trzymam kciuki, małamii nie stresuj pewnie wszystko będzie tak jak sobie wymarzyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Histero robię w szpitalu klinicznym w Katowicach, bo niestety u nas w Zawierciu się popsuł aparat i nie zamierzają go naprawiać :D:D:D I tak jestem szczęśliwa że udało mi się po pierwszym telefonie do pierwszego szpitala umówić zabieg już w tym miesiącu i to na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Mam tylko nadzieję że małpa się nie spóźni, bo jak tak to lipa bo to był jedyny wolny termin. Biorę duphastan więc może może.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któraś z was pytała kiedy testuję. Za 4 dni. Dziś rano nie wytrzymałam i zrobiłam sikańca i jedna kreska choć widzę cień cienia drugiej ale nie biorę tego zbytnio do siebie ponieważ mam bardzo dobry wzrok i zapewne to co widzę to jest ta kreska co przebija na pasku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Gościu trzymam kciuki może za dwa dni ten cień kreski będzie bardziej widoczny;) malami bez paniki kciukasy;) Hope. Witaj w gronie oczekujących;) dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Ja tak wczoraj zrobiłam od niechcenia test i patrzę , patrzę a tam jakieś dziwne wgłębienie :P oczywiście w głowie powstała myśl ale za chwilę się opamiętałam i doszłam do wniosku że to wada fabryczna testu bo na drugim nieużywanym jest taka sama :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My już od tych testów,hormonów,iui,in vitro mamy kreski i wgłębiania ale chyba w mózgu :D Myślę że się żadna z was nie obrazi ale dziś rano jak oglądałam test pod słońce i specjalnie rolety dźwignęłam to sobie pomyślałam że chyba coś nie tak ze mną. Wyobrazić to ja sobie mogę dwie kreski,mogę sobie je nawet namalować a beta pokaże jak jest faktycznie.Liczby nie kłamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edyta ja też takie wgłębiania na testach zawsze bardzo szczegółowo rozważam. Kilka razy nawet test płytkowy rozłożyłam na części po przeczytaniu jednego komentarza na forum że test był wadliwy i kreska testowa była schowana pod tym plastikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
no dokładnie nawet zdjęcia zaczęłam robić. Proszę bardzo http://zapodaj.net/8913eac625659.jpg.html kreska po byku ;););). W takich sytuacjach zachowuję się jak osoba która ma coś faktycznie niezbyt równo pod sufitem :P . Biorąc pod uwagę fakt że w tym miesiącu nie urósł mi żaden pęcherzyk trudno by było zajść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałam z testami kuku na muniu, chodzilam do okna w kazdym pomieszczeniu, świeciłam latarką a potem miałam urojenia ze widzę drugą jasną kreskę mi co chwile chodzilam do męża czy tez ja widzi...i wiecie co? Kazal puknąć mi się w głowę i zapytał czy liczyc potrafie bo jest 1!;) zgroza co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z testami też latałam, beczałam i inne akcje aż jeden kupiłam i powiedziałam sobie że to będzie ten co mi pokaże 2 kreski, do dzisiaj leży w szafce w łazience.... czas pokaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caterina życzę Ci aby ten test pokazał te dwie upragnione kreseczki. Iwcia ja też tak robię tylko mój mąż dla św spokoju przytakuje że coś chyba może wydać :D bo wie wtedy że nie ma płaczu przez te jeszcze kilka dni albo godzin. Edyta no widać kreskę po byku tylko wgłębioną i białą a nie różową :D My jesteśmy niezłe świry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Noi nie udalo sie:( za pozostale 3mam kciuki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Malami cóż można napisać, każda z nas wie co czujesz.:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małami :( Jakie to niesprawiedliwe że dzieci rodzą się tam gdzie nie powinny a tam gdzie byłoby im dobrze to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Malami cholernie mi przykro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×