Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dziewczyny a ja się zastanawiam, czy dobrze zrobię jutro biorąc leki. Rano śluz zrobił się czerwony z różowego, zastosowałam tampon bo podpasek nie lubię. Jak zmieniałam popołudniu, to była zajęta może 1/5 całości krwią. Potem zmieniałam pod wieczór i tak 1/4. może 1/3 zajęta... teraz czuję że leci ale jak mocno? Czy ja mam dzisiejszy dzien traktować jako 1 dc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki iwcia :) Grania i ani_ani uświadomiły mi właśnie, że miałam antyki a wtedy faktycznie @ wygląda inaczej niż normalnie... więc rano gonal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Nowa nie przeliczaj tego, nie denerwuj się bo nerwy to nic dobrego a takie liczenie tez nic nie da...bo tak na prawde nie wiemy jak oni to liczą. Teraz jest Twój czas, relaksuj się, odpoczywaj i wierz, że już tam w brzuszku się coś dzieje :) Nie ma co myśleć, bo i tak nic nie wymyślisz :) Gość- solarka :) Ja bym unikała słońca bo tak jak Sylwia pisała przegrzanie może doprowadzić do krwotoku i jednak szkoda by było gdyby coś tam małego się tworzyło a słońce by temu zaszkodziło. Ja niedawno miałam in vitro beta pozytywna i lekarz zakazał siedzenia na słoncu. Iwcia co Ci odpisała dr.P odnośnie nogi? Edyta ja miałam histero na nfz ale nie w szpitalu tylko w przychodni która takie badania robi u siebie na miejscu. Robią pod narkozą, nic nie boli, tego samego dnia się wychodzi i tak jak ktoś pisał...można lekko krwawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa testuję we wtorek. Też miałam podany zastrzyk i po 24 godzinach inseminacja z tym że u nas w dniu iui ilość pogorszyła się o 50% aż byliśmy zdziwieni ale nie chciałam rezygnować i tracić cyklu. Ani_Ani ja tak lubię ciepło że dla mnie słońce to życie ! W Polsce mamy tak mało tego słońca że jestem spragniona tego ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani Ani jak u mnie wyjdzie wysoka beta i będę w ciąży to z przyjemnością oznajmię rodzince i znajomym że siedzę w cieniu ponieważ jestem w ciąży. Natomiast teraz muszę niestety nieźle się kamuflować bo nikt nie wie nawet o naszych staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa159
macie rację, dzięki... :) no niestety wyniki nasienia u nas też jak w kalejdoskopie, 5-50 mln więc nie przejmuj się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po pierwszej dawce gonalu, masakra. Jeszcze chciałam wziąć lek przed 7 rano żeby codziennie dać radę o tej samej porze, i oczywiście budziłam się co kilka minut, o 6.30 przygotowałam sobie wszystko... I zasnełam budząc się prawie godzinę później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, jeszcze widzę, że pierwsza jestem (przynajmniej tu) to jeszcze kawę, herbatkę, ziółka i wszelkie koktajle stawiam, a co, niech będzie wiadomo, kto tu właśnie zaczął się stymulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki ;-) ja poproszę jakiś dobry koktajl dla odmiany:-) gdzie wszystkie uciekłyście? Sil jaką masz dawkę gonalu? Masz jeszcze coś czy sam gonal? Która betuje w przyszłym tygodniu? We wtorek chyba Catarina? Kiedy Aldza? Jeszcze któraś? :-) miłej niedzieli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza tu dziś... ja mam gonal 150. I nic poza nim. W piątek mam wizytę u dr M i zobaczymy, czy coś dodatkowo zapisze. Bardzo się bałam, że będzie to powietrze w strzykawce z gonalem i nie będę umiała się go pozbyć. Na szczęście wcale powierza nie było,uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Witam wszystkich, linkaa ja betę zrobię środa czwartek sama nie wiem jak mi się będzie chciało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Gość-solarka( sorki za ksywke ale chodzi o to, żeby każdy wiedział co do kogo) ja nie mówie, że masz siedzieć w cieniu i zakrywać brzuch, ja mówię tylko co mi lekarz powiedział, a jeśli coś się już u Ciebie zadziało to gorąc może niestety zaszkodzić więc ja wolałabym unikać słońca przez te pare dni. Zawsze można powiedzieć, że Cię mega głowa boli i jak siedzisz na słońcu to kręci Ci się w głowie i wolisz w cieniu...nawet jeśli nigdy tak nie miałaś, może być jakiś słabszy dzień dla Ciebie i moze akurat dziś Cię słońce denerwować. Nie mówie, że masz tak zrobić, duża jesteś sama wiesz co dla Ciebie najlepsze. Ja bym nie ryzykowała. Trzymam kciuki aby beta wyszła wysoka i abys nie miała dylematu czy siedzieć na słońcu ;) Nowa niestety plemniki mają to do siebie, że dziś ich dużo a za dwa dni już mało...uważam, że to co miałaś podane to i tak dobry wynik i nie ma się co zamartwiać tylko trzeba wierzyć, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Aldza to trzymam kciuki również za Ciebie ;) Ty miałaś podane dwa zarodki, tak? Dziewczynki jutro o 14/45 mam wizytę u dr. Cz oby moje maluszki albo maluszek dobrze się rozwijał i obym na tej wizycie nie dostała mokrą szmatą w pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nam się szykuje tydzień pełen emocji :-D Sil z gonalem nie ma problemu on jest łatwy "w obsłudze" gorzej jak dostaniesz fragmin ja juz na samą myśl mam ciarki:-\ ale wszystko da się przezyc oby był efekt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani to trzymam kciuki za wizytę:-) to pierwsza wizyta po transferze? Który masz dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się martwiłam, ale po tym pierwszym razie wiem, że nie będzie już raczej problemu przy kolejnych dawkach :) Ani_ani jutro będzie pozytywny dzień, zobaczysz. I zobaczysz na ekranie 2 serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
to będzie 23dpt i 25 po punkcji więc serduszka lub serduszek na pewno nie będzie jeszcze. Mam nadzieję, że będzie dobrze ale już wiem, że jak bedę szła na fotel będę miała mega stresaaa. Linkaaaa Ty przed trzecim podejściem jesteś bo w opisie masz, że przygotowania do trzeciego podejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
a mnie się dziewczyny strasznie dłuży.... i cały czas myślę o tym czy @ przyjdzie w terminie.... dzisiaj nawet mi się śniło że się @ pojawiła :D:D Maniakalna chęć przyspieszenia wszystkiego to moje drugie imię :) Sil i będziesz tylko ten gonal brała ? czy później jeszcze wskakują jakieś leki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani to moze faktycznie na serducho za wcześnie ale pęcherzyk ciązowy będzie:-) albo dwa hihi Tak jestem przed ostatnim podejściem jeszcze tydzień antyki i potem stymulacja juz nie moge się doczekac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
a do czego przeznaczony jest gonal a do czego menopur ( czy jakoś tak?) od czego zależ które leki się bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta to chyba zależy od poziomu hormonów. Ja mam dość wysokie AMH (6,01), dr M nie chce mnie przestymulować, dlatego na początek jeden lek i jak będą się pęcherzyki ładnie tworyć to może przy tym zostaniemy, ale to wszystko zależy od tego jak wyjdzie. Leki do stymulacji: Stymulacja jajeczkowania umożliwia wzrost wielu pęcherzyków Graafa, dzięki czemu można pobrać więcej komórek jajowych, a to z kolei zwiększa szansę na uzyskanie zarodków i ciąży. Do stymulacji wzrostu pęcherzyków służą: - ludzkie gonadotropiny (Humegon, Pergonal, Menogon, Metrodin, Metrodin H-P, Fostimon, Menopur), - syntetyczne gonadotropiny (Gonal F, Puregon), same, - lub w połączeniu z analogiem GnRH (Decapeptyl, Profact, Suprecur, Zoladex, Lucrin, Synarel) - czy cytrynianem klomifenu (Clostilbegyt, Serophene, Clomid). - owulacja indukowana jest przez ludzką gonadotropinę kosmówkową -HCG (Pregnyl, Profasi, Choragon). Ja wiem, że mam protokół krótki z antagonistą, więc na pewno jeszcze jakiś lek dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Sil ja też mam wysokie AMH i miałam gonal i menopur tylko w dawkach 75 i jak miałam pierwsze in vitro też miałam te dwa tylko dawki dużo większe i tam coś mi mówili, że menopur jest na jakiś hormon, żeby ładnie rosnął i wtedy komórki elegancko dojrzewały. Znajoma miała sam gonal i w pewnym momencie pęcherzyki się zatrzymały dołożyli menopur i było ok :) Linkaaa no to już dużo Ci nie zostało tych antków. Powiedz mi, po drugim in vitro Ci się udało a pamiętasz może kiedy Ci zabiło serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie chyba pozamiatane. Dziś 12 dzień po iui i negatywny poranny test.Wiem że powinnam odczekać do 14 dnia ale nie oszukujmy się jeśli teraz test o czułości 10 mlu wyszedł negatywny to beta nie urośnie na tyle do wtorku żeby wykazała ciążę. Od wczoraj boli mnie podbrzusze i jakby miednica ale jak widać to chyba po luteinie. Idę we wt dla pewności na betę ale jutro z rana jadę do biura podróży zarezerwować wczasy żeby się we wtorek nie zapłakać po porażce. Jakieś pocieszenie muszę sobie już teraz znaleźć. Dziś nawet miałam sen że moja beta wyniosła 1111,11 . Ani_ani życzę powodzenia u lekarza.Jeśli chcesz bliźniaki to podwójnie trzymam kciuki. Nowa - mam nadzieje że choć tobie się uda bo ja już siebie spisałam na straty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, my tu na forum sikaczom mówimy głośne NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Gość 12 dzień po iui to za wcześnie na sikacza, poza tym mnie przy becie 30 w 12 dniu po punkcji test o czułości 10 wyszedł negatywny w 14 dniu po punkcji test z bladą kreską a beta 86 więc ja bym się tym sikaczem nie przejmowała :) Weź pod uwagę też to, że dzień punkcji jest też dniem zapłodnienia komórki a dzień iui niekoniecznie. Także spokojnie, jeszcze nie skreślaj tego cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
No to jeszcze troszkę przyjdzie mi poczekać na ten widok :) Obym tylko jutro nie płakała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
obyśmy wszystkie płakały ale ze wzruszenia :) tego wam i sobie życzę w tą piękną niedzielę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×