Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Wejdźcie sobie na kefeterie na podobne tematy.Tylko wy tu jesteście takie święte.W innych tematach już spotkałam wiele kobiet o poglądach takie jak moje.Była jedna co męża kilka razy zdradziła z chłopakiem kuzynki i zaszła w ciążę.Podobno z mężem ale nie ważne ważne by dziecko było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Sil popieram :) Tez dziś dałam poczytac wypowiedzi koleżanki, bo juz nie wiedziałąm, czy ze mną jest coś nie tak, że nie jestem w stanie zrozumieć jej podejścia ale nie.... słów mojego męża nie będę cytować :/ Dobrze, że dziś nasza Fifka tu nie zagląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie jesteśmy święte, my po prostu zachowujemy się jak kochające żony a Ty jak byle latawica która żeby mieć dziecko jest w stanie zdradzić męża i później to dziecko z nim wychować. Jest wiele takich sytuacji ale nie powiesz mi chyba, że to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu jak za święte dla ciebie jesteśmy, to cię proszę - nie zaglądaj tu więcej i daj nam się upajać naszą świętością. Lepiej się dogadasz z tymi laskami z innych forów, na których ze zdradą nie mają problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Poza tym skoro mamy całkowicie inne poglądy na temat małżeństwa i dzieci a na innych forach jest tak wspaniale to po co TY tu wchodzisz, jak od samego początku nie popieramy Twoich pomysłów. Idź tam gdzie je będą popierać, bo to forum nie dla Ciebie. Tu są kobiety które wiele przeszły i jak Cie czytają to już nie wiedzą czy Ty taka pusta jesteś czy po prostu robisz sobie żarty z nas. Mamy się nie wtrącać w Twoje życie i nie krytykować go, to po co tu piszesz, po to, żeby Ci każda powiedziała...tak tak też bym się sk***iła z byle kim byle Tylko mieć dziecko...Nikt tutaj Ci tego nie powie. Więc nie ma sensu, żebyś tu była bo my denerwujemy Cię ale Ty nas chyba jeszcze bardziej. I tym samym pożegnamy się z Tobą...My kobiety święte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaglądałam tu bo leczyłam się w Gyncentrum. Skończyłąm się tam leczyć,jutro wyjeżdżam i nie będę tu zaglądać.Po powrocie też nie bo ten temat już mnie nie dotyczy.Latawicą nie jestem bo 15 lat jestem wierna a że mamy wyjście że albo się rozejdziemy albo będziemy wychowywać nie wspólne dzieci to jakąś decyzję trzeba podjąć.Powiedziałam mojemu M że nie chcę go pozbawiać bycia ojcem i jeśli jest w stanie zrobić dziecko innej kobiecie to nie bronię.Może sobie nawet opłacić surogatkę.Daję mu możliwość posiadania potomstwa byleby mnie tylko nie angażował w leczenie w klinikach bo mam już dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie ma sensu dyskutować z ta dziewczyna zresztą na samym poczatku Iwcia i pozostałe roczne straraczki będą pamiętały zagorzałą dyskusje na temat właśnie zakończenia związku z partnerem/mężem itd. Podejrzewam że to jedna i ta sama osoba. Masz swoje indywidualne zdanie i każdy ma do tego prawo, to wasze życie i wasze zabawki wiec możesz sobie decydować o swoim życiu. Jedynie czego mogę współczuć to mężowi ze trafił na taką kobietę.... jak cie czytam to mam wrażenie ze czytam jakaś małolatę która tak naprawdę wymyśla nie stworzone rzeczy. Do tego piszesz ze jesteś nawet przekonana do porodu naturalnego, to i tak nie ty o tym zdecydujesz tylko lekarz. To chyba normalne że jak się zachodzi w ciążę to trzeba dziecko urodzić. Ja tutaj nie widzę nic wspólnego z żadnymi przekonaniami. Życzę Ci powodzenia a mężowi szczęścia na które zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jak tam u Ciebie? Na jakim ty jesteś teraz etapie? Już mi się wszystko myli i zapominam wybacz nasza Ritta zniknęła...smutno napisz do Positive a ty gdzie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Grania :) ja mam dzisiaj 5 dzień po transferze. Betę robie w przyszłym tygodniu. Do tego nie mam żadnych mrożaków z drugiego podejścia. Wszystkie 4 nie rozwinely sie do blastocysty :( ma nadzieję że te dwa walczą dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekazuję wpis Iwony PD, która ma problem z zalogowaniem się: Idąc tym tokiem myślenia, mój mąż powinien mnie w********ic z domu bo jestem beznadziejna żona. On mi dwa razy dał plemnik który zaplodnil moje beznadziejne jajko. Udało się to dwa razy, raz zaszłam w ciążę pozamaciczna i musieli mnie operować, wyciąć mi lewy jajowod, spędziłam czas w szpitalu potem długo byłam w domu. Pewnie przeżywał katusze zajmując się taka idiotka jak ja, bo zmarniwalam jajo plemnik, jajowod i jeszcze bezczelnie musiałam odpoczywać w domu. Potem, musiał się męczyć ze mną po histero, jeździć ze mną po lekarzach, wydawać pieniądze. Musiał wydać pieniądze na iui, jak beta wyszła na 0 pewnie powinien mnie zabić za to. A jak teraz na urlopie okazala się ze jestem w ciąży, byl szczęśliwy przez trzy dni. Potem trafiłam do szpitala. Powinien do szpitala juz przynieść papiery rozwodowe i mnie zostawić sama w Lesku. Teraz jak dwa tygodnie jestem u siebie w szpitalu, to powinien moje rzeczy spakować, najlepiej je spalić i wymienić zamki w drzwiach. Przepraszam, ale p********z dziewczyno tak ze aż żal cie słuchać. Masz rację powinniście się rozwieść z mężem. Życzę mu szczęścia i zdrowego dziecka. A co do ciebie... Mam nadzieje ze trafisz na takiego buca jakim ty jesteś. IwonaPD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu nie chce Cie tu czytac, kimkolwiek jestes kobieto, obrażasz Nas wszystkie. Momentami zastanawialam sie, czy istnieje az tak bezdenna glupota i nadal nie bardzo miesci mi sie to w glowie. Fif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że trafimy tak że oboje będziemy mieć dzieci i szczęśliwe rodziny.Być może on ze mną nie może mieć dziecka a jak z nim.Po co się unieszczęśliwiać nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że wam ciężej zaakceptować mój rzekomy rozwód niż wam.Jeszcze krzyżyka całkiem nie postawiliśmy na sobie.Dajemy sobie czas ale na naturalne poczęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Hope walczą i na pewno dają radę :) Bo kto jak nie one? Muszą dać :) Fifka a myslałam, że oszczędzisz sobie dzisiaj nerwów a jednak nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Hope trzymam kciuki musi być dobrze bo coś tu ostatnio smutno. Zaćme na mózgu mam wybacz. Najsilniejsze kruszynki masz w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nadrabiam teraz posty z kafe. My mamy dzieci lub będziemy mieć za pieniądze!!!! My się leczymy po to by mieć dzieci. A za pieniądze to sobie można w Somalii kupić albo dac kasę surogatce. Kurde co to za myślenie wogole. Ja i mój M jeszcze bardzie się kochamy, mamy jakiś plan działania mimo kolejnej porażki. Ja chcę być z nim on ze mną I razem w tym trwamy. Boże gościu co ty piszesz. Z twoich postów wynika ze nie chcesz ani inseminacji ani in vitro to czego k***a chcesz. To nie forum dla kobiet które same nie wiedzą czego chcą i tego nie bo coś tam. Tego też nie Bo tabletki bo cos tam itd. Poszukaj może innego forum gdzie udziela ci wsparcia bo tutaj go nie dostaniesz. Mamy inny tok rozumowania i inne priorytety oraz inne wartości i morale.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aldza chcę naturalnego poczęcia.Myślałam że może czytając wasze wpisy przekonam się do tych procedur ale nie.To dla mnie zbyt ciężkie do przejścia.Sama iui była już dla mnie koszmarem.Nie potrafię wciągnąć się w tematy inseminacji i in vitro.Działają jednak na mnie drażniąco.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Cześć dziewczyny długo mnie nie było ale zaczynam kolejny protokół mam krótki więc chyba szybko pójdzie :) teraz już wiem w czym jest problem to może się uda tym razem .... Aldzia ja polecam immunologa zanim zaczniesz ponieważ ja jestem po nie udanych 2 protokołach i dopiero teraz wyszło co jest przyczyną i właśnie u immunologa .... Szkoda że tak późno ale lepiej późno niż wcale .... gość rozpierdzieliłaś mnie na maxa jak można być tak egoistycznym człowiekiem myślisz tylko o sobie a tak naprawdę nie wiesz czy to ty nie jesteś problemem w moim przypadku dokładnie tak było od 10 lat staramy się o dziecko i nic z tego nie wychodzi wszyscy twierdzili że to wyniki mojego M są złe i to jest przyczyna a ja jestem zdrowa jak ryba jajeczka SUPERRRR .... a tu DUPA to nie mój M ma problem tylko ja i to ogromny i tylko badania immunologiczne to wykazały i gdybym miała tak egoistyczne podejście jak ty to chyba zapadłabym się pod ziemię ze wstydu i mojemu mężowi nie mogłabym spojrzeć w oczy takie jest życie nikt nie obiecywał codziennie kolorowych kwiatków ... dla mnie nie ma znaczenia czy to jest mój problem czy mojego M jesteśmy z tym razem i się kochamy i to jest najważniejsze... Wszystkie to samo przechodzimy .... a ludzie mają straszniejsze problemy w życiu niż zastrzyki czy tabletki to jest pikuś tylko ty chyba jesteś słaba to faktycznie sobie odpuść bo zamęczysz innych ....MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binus święta racja, brawo. Pisaj kochana co dokładnie u ciebie i kiedy zaczynasz stymulacje, przy okazji ja dziś stawiam, na co macie kochane przyszłe i obecne mamuśki ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-) normalnie się nóż w kieszeni otwiera jak czytam te głupoty! I to wielce pani psycholog haha szkoda gadac.. Małami dobrze kojarze ze masz wizytę dzisiaj? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę Was, nie nakręcajcie się wzajemnie, po co tyle jadu na tym forum? Coś Wam nie pasuje to ignorujcie wypowiedź i zajmujecie się inni. Po co się nakręcac, nie mamy innych problemów? Nie powiem mnie też dopiekło ze mamy dziecko kupione ale wiecie co? Mam to w nosie, niech będzie "kupione" a zapłata to miłość moja i M do tej Kruszynki która niedługo będzie juz z nami:) :) :) i to jest największe szczęście za które każda odda wszystko:) wiec walczmy, pomagajmy sobie i wspierajmy się, a nerwy zostawmy innym. Usciski dla wszystkich:) Iwcia lezysz? Binus fajnie ze wrocilas:) Ani ani Ty chciałaś chodzić do dr J? Hope jak się czujesz? Powiem Wam że przez te bezsensowne dyskusje juz nie wiem co u której się dzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to nikt dziś kawy nie robi??? ;) Ritta nam uciekła to już ciasta chyba też nie zjemy:( My dziś mamy wizytę w Gyn i Catarina chyba tez, ale nic tu się nie udziela wiec jak któras z Was będzie na fb to proszę jej napisać ze jestem baaaaaardzo ciekawa co u niej i niech czasami zajrzy na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Przeczytałam teraz wpisy z wczorajszego wieczoru i nie wierzę co czytam. Kto kupuje dziecko ? czy ja jadę do Afryki i kupuję tam dziecko ? albo wynajmuję czyjś brzuch za pieniądze? Ja leczę siebie , nie dziecko. Twoje wypowiedzi gościu od razu nasuwają mi myśl że należysz do osób które jak urodzi im się chore dziecko oddają je do jakiegoś ośrodka ponieważ taki dziecko nie "pasuje" do naszej idealnej rodziny i idealnego świata który sobie ubzdurałam. Chcesz to się rozwiedź twoja sprawa, przynajmniej twój obecny mąż będzie miał z tego pożytek. Czy ty kiedykolwiek pomyślałaś jak jemu jest ciężko ? co on w środku przeżywa ? . Ja nikomu nie KAŻĘ stosować in vitro. Wyraziłam swoje zdanie na temat tego że nie jest to jakaś katorżnicza metoda pozyskiwania dziecka. MYślę że najlepiej będzie jak wyjedziesz na urlop , odpoczniesz i dasz sobie spokój. Albo jeszcze lepszy pomysł , jedź z mężem na urlop. Prześpij się z jakim turkiem czy arabem , wrócicie i będziesz miała ukochane dziecko z facetem który nigdy się o tym nie dowie. Tylko ciekawe co powiesz dziecku za 20 lat. Mamusia nie chciała się leczyć więc przespała się z kimś obcym. Tyle w temacie i więcej już na temat tej osoby pisać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Malinka ja stawiam kawę i babkę cytrynową ( mam dzisiaj w pracy:P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binus ja dopiero teraz startuje z immunologia bo wcześniej każdy lekarz odradzal a człowiek głupi i słuchał. Mam nadzieję że wyleczysz się immunologicznie. Jeśli można wiedzieć miałaś problemy z zagniezdzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo babka cytrynowa to jest to:) od razu dzień fajniejszy. Edyta to pewnie więcej chętnych się zaraz znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Malinka wlasnie tak, zastanawiam sie nad dr. J, bo jednak chce byc pod dobra opieka tylko ta odleglosc do szpitala...Bytom kawalek ode mnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja babkę poproszę bo od 3 dni kawy nie pije, obrzydzenia jakiegoś dostałam nie wiem dlaczego. Wirtualną mogę wypić oczywiście. Malinka leżę oczywiście i Tobie polecam też ten relax;) nie wiem ile wytrzymam ale skoro trzeba to trzeba. Ani ani jak masz blizej do Tych to tam w szpitalu dr P ponoc jest i tez przyjmuje panstwowo. Moja kolezanka zgaga meczy mnie od rana, tyle czasu na migdalach sie meczylam a lekarka mi powiedziala ze na zgage moge praktycznie wszystkie leki brac. W kauflandzie kupilam tabletki do ssania Rennie i faktycznie w ulotce jest napisane, że kobiety w ciazy i karmiace mogą stosowac. Malinka Ty bierzesz Magne b 6? Mi kazala kupic Magne b6 forte gdzie wolno brac 1 dziennie a na rozpisce napisala magne b6 i 3 razy dziennie..chyba coś pomylila, biore te forte ale tylko jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Uwcia wiesz mi wlasciwie nie chodzi o odleglosc bo moge jechac do Bytomia tylko jedyne co mnie jeszcxe niepokoi to to, czy ja w razie ew. porodu zdaze dojechac. Nasxa Czestochowa nie ma za dobrych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zostalam przepisana do dr J ze wzgledu na blizniaki i szpital kliniczny o 2 st referencyjnosci, woec juz na kolejna wizyte ide do niej. Bede tez tam rodzic jak Bog da. Do Bytomia mam jakies 15km, wiec niezle. Fif AAAAA prosze kawe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×