Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

no to dobrze, że już się dowiedziałaś, a i my dowiedziałyśmy się czegoś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Jejku mam nadzieję że histero to będzie już ostatni przystanek przez IVF, ciekawe też jakie wyjdzie mi TSH i LH. A bolało was coś po histero ? można normalnie chodzić ? Miałyście diagnostyczną czy coś wam usuwali ? Ja mam mięśniaka 2,5 cm ale podobno on w niczym nie przeszkadza więc chyba nie będą go usuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
a te antyki bierze się od początku cyklu czy od kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinny być przyjmowane od początku cyklu, ale nie każdemu je przypisują i nie zawsze trafiasz do lekarza przed cyklem.. ja miałam od 3 dc, bo wtedy miałam wizytę, za późno było już na rozpoczęcie stymulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
ja się umówiłam na wizytę w 12 dc zaraz po histero więc pewnie dopiero od kolejnego cyklu mi przepisze te antyki jeżeli będa potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Ja już po histero...leże i odpoczywam.... Chyba znieczulenia miałam dzisiaj inne niż do punkcji bo źle się czułam ;/ ale już jest ok W sumie to nic nie wyszło wszystko wporzo-dr M przy okazji też spojrzał na opis zabiegu i powiedział,że wszystko ok... Zapisałam się 30 lipca do dr M bo wtedy skończę anty więc mam nadzieję,że mi już rozpisze stymulację... Modlę się żeby @ przyszła w terminie bo już mam wszystko wyliczone:( bo mam 2 tygodnie urlopu w sierpniu i by mi to wszystko spasowało:( no ale zobaczymy... Linka dobrze wiedzieć,że takie krwawienie może wystąpić...ja też bym już była wydygana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami odpoczywaj teraz :) Z tą cholerną @ nigdy nic nie wiadomo, ale trzymam kciuki za to, by ci planów nie popsuła. Ja ci powiem, że mi póki co stymulacja bardzo w pracy nie przeszkadza, ale u mnie najważniejsze osoby w firmie wiedzą co się dzieje i się zgadzają na to bym wychodziła w ciągu dnia itp. Poza tym ja mogę spokojnie pracować z domu, dlatego jest mi dużo łatwiej... Lilaaa?? Bo się stresować zaczynam. Jak wizyta? Kiedy kolejna? Co ci przypisano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
małami a boli cię coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiura86
Hej Dziewczyny. M mnie namówił na inseminacje zamiast in vitro ( to w następnej kolejności ). Dzisiaj miałam zabieg. Wszystkie parametry ok. Także trzymajcie kciuki. Za 2 tygodnie testujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny napiszcie proszę w jakiej dawce brałyście gonal czy menopur do in vitro i ile pęcherzyków udało się uzyskać ? i jaki miałyście estradiol? czy w czasie brania antyków miałyście plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie jak wygląda punkcja bo się strasznie boje czy znieczulenie podają tylko dożylnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiura86
Zosia 1976 nie stresuj sie tak. Na pewno nie zrobią Ci tego na żywca. Dziewczyny pisały kilka stron temu jak to wyglada. Na pewno dostaniesz znieczulenie, a czy w żyle czy "ustnie" co to za różnica. Nic Cie nie będzie bolało. A myśle, ze i tak będziesz miała wenflon na wszelki wypadek gdyby coś sie działo i mieli Ci podać na szybko jakieś leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta teraz już jest okey-po zabiegu było mi słabo w głowie się kręciło ale to po znieczuleniu-brzuch delikatnie pobolewał-ale dziewczyna co była ze mną strasznie brzuch bolał,że poprosiła o leki przeciwbólowe-zależy od organizmu:) Nie ma się czego bac-też byłam trochę wydygana...ale jesteś uspana więc nic nie wiesz i nie czujesz:) Zosia punkcja....jest w znieczuleniu nic nie wiesz i nie czujesz-po zabiegu jedynie podbrzusze boli-i możesz trochę krwawić....nie ma się czego bać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosia1979 ja plamiłam podczas brania antyków, przyjmuję gonal w dawce 150 i od dziś cetrotide. Potem srawdzę, jaki mam poziom E2. Wczoraj robili mi badanie krwi ale nie było wyników jak byłam w klinice. Kolejna wizyta w poniedziałek. Z tego co wiem, punkcja jest pod narkozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiura86
Dziękuje sil :) teraz jadę na wakacje wiec nie bede miała czasu myślec, ale po powrocie pewnie o niczym innym nie bede myślała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczełam żle przyjmować ovulastam tzn od końca...nie wiecie czy kazda tabletka ma taki sam sklad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak "od końca", o ile pamiętam tabletki są oznaczone dniami tygodnia, nie ma na nich dni cyklu... Wg mnie każda tabletka jest identyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Hej sorki,że dopiero teraz no ale jak to sobota to w domu trochę roboty a po trasie na Katowice to wszystko zaczęłam późno...u mnie chyba ok tzn. jajka rosną w prawym mam 1 duże a w lewym pełno małych tak jak ostatnio ten lewy ekstra mocno reaguje i mnie boli...tez mi dołożył cetrotide od dzis a gonal i menopur mam bo ostatnio mi przepisał więcej...wizytę mam we wtorek rano...ale martwię się strasznie i jestem taka nerwowa ze szok...a endometrioza znowu wrocila...pytam dr.co jeszcze mogę wziąśc czy zrobić no ale jako on to okresił to jak loteria...takze nie wiem moze macie jakies doswiadczenia czy zalecenia bo ja już sama nie wiem czy dobrze robię może powinnam odpuścic i pomyslec o adopcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny trochę mnie nie było. Dziś jestem po wizycie u immunologa zlecił masę badań immunologicznych i w kierunku hashimoto. Będziemy je robić wszystkie na raz w Krakowie, za parę miesięcy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilaaa a we wtorek masz brać jeszcze gonal i menopur? Na którą masz wizytę? Ja nie wiem, co więcej można zrobić... ja póki co robię niewiele, od czasu do czasu jem ananasa, morele i orzechy brazylijskie... A jakie ty masz dawki gonalu i menopuru? Aldzia dobrze, że już po wizycie. Wciąż podtrzymujecie decyzję o wyjeździe do Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak decyzja zapadła. Ale dalej próbować będziemy bo to nasz cel. Nie będę pisać nic na fb bo i tak niedługo będę usuwać konto może założę fikcyjne to się wprosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zakładaj kochana :) mam nadzieję, że dowiecie się co jest nie tak i się wam w końcu uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej drogie kobietki. Jak ją się cieszę że tu trafiłam. Dziś przyjęła pierwsze zastrzyki. Dr M zalecił menopur i gonal 75ml. Czuje się ok. Poza uczuciem pełności w brzuchu i lekkimi nudnościami. Jakoś to będzie chociaż boje się jak cholera, najchętniej to bym chciała mieć USG co godzinę :) mam krótki protokół z antagonistą. Rozpis na zastrzyki na dni 6 z czego w 5 dniu zastrzyków mam wizyte. Jak tou was wygląda? Kiedy wypadlaby punkcja. Mam PCOS i boje się przestymulowania .... Ogólnie jestem historyczka nad histeryczki i boje się wszystkiego !!! Już chyba najmniej tego że sie nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Gościu ja też mam PCO , dziś będzie 8 ds, mam gonal 150 i od wczoraj cetrotide. Pierwsze usg miałam w 7 dc, który był 6 ds, kolejne ust w poniedziałek, czyli 9 ds ( 10 dc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po porannych zastrzykach, dziś bez komplikacji i odczynu zapalnego przy cetrotide :) stawiam kawę, herbatkę, ziółka, wodę itp, co kto chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatkę poproszę;) i witam nową koleżankę. Sil...mnie zaraz fragmin czeka, znowu z 30 razy będę tą igłę przykladac zanim wbije. Mąż wychodzi z kuchni bo juz na widok strzykawki ma dosyć ;) Tobie chyba fragmin po punkcji dołożą o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta...mam nadzieję, że zniknęłaś bo chcesz się wyciszyć chwilowo, a potem do nas wrócisz oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wczoraj przeglądałam forum, trochę by się zorientować co kiedy ze mną się będzie działo, i też właśnie chciałam pisać, że ritta zniknęła, nic się nie odzywa :( iwcia ja robię zastrzyk w łóźku, dokładnie to teraz robi i będzie robił zastrzyki Artur. Ja też wcześniej się wahałam zanim wbiłam, on się nie waha, postępuje zgodnie z instrukcją a potem ciach... Iwcia bardzo ten fragmin boli? To to cholerstwo, co się po nim robią siniaki? Jak tobie idzie? Ja tam w środku jeszcze nic nie mam, ale jak będzie dzidziuś, to nie wiem czy to będę tak lekko przechodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil...zniknęło trochę osób z forum, ale mam nadzieje że jeszcze się odezwą co sie u nich dzieje. Fragmin brałam wczesniej jak każda od punkcji i kolejnych kilka tygodni, ale wtedy jakos problemu z wbiciem igly nie miałam. Teraz chyba podświadomość posiadania w brzuszku juz takiego dzidziuska wlasnie tak dziala, zresztą ciężko złapać fald bo brzuch jest mega naciagniety. Luteine tez za blisko wkladam bo boje się że główkę dotknę aplikatorem;) Bimbalka Ty jeszcze masz fragmin? Sil, robią się siniaki ale ja czasem wcale nie miałam a potem np byl tydzien gdzie straszne mi sie robily. Fragmin trochę szczypie i ta igła jest nie teges;) ktoś tutaj chyba zmieniał igly i przelewal...Fif chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×