Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hej dziołszki:-) ja juz wzięłam ostatnią anty i od jutra oczekuje @ :-) jutro z rana zrobie cały pakiet tarczycowych badań zeby na wtorek do endo były aktualne oby to tsh choc trochę juz spadło:-( ciągle męcze te wode i oby to coś dało. Iwcia dobrze pamiętam jutro masz znowu wizytę? Mam nadzieję ze lezysz cały czas:-) Sil no jak zaczniesz fragmin to poczujesz różnicę co to jest igła;-) Aldza powodzenia oby wyjaśniła się przyczyna waszych niepowodzeń! Witam nową koleżankę:-) gość wymyślaj nicka i loguj się na stałe w kupie raźniej przejść przez to wszystko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Fif zmieniła igłę w jakimś leku. I jeśli to był Fragmin, to ja również zmienię. Nie będę się tępymi igłami kłuć. Co to, to nie... Nie wiem tylko co mój mąż powie na przelewanie leku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil dasz radę z tymi igielkami;)Linka od wczoraj troche więcej wstaje, musze poszykowac troszke jakbym we wtorek juz miala byc w szpitalu. Staram sie i tak sporo lezec no ale wstac muszę, maz jak mi popakuje to pol rzeczy nie zabiore. Tak jutro mam po 19 wizyte i sie dowiem co dalej, obym jeszcze w domku mogla byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Iwcia oby było tak jak mówisz a na szpital jeszcze przyjdzie czas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Oby Linka oby;) juz bym chciala byc po wszystkim i ze szkrabem w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil_sb ale ja ci zazdroszcze, juz na mecie jestes, a ja dop. 2ds, w srode jade do dr M, juz chce to miec za soba. Tak jak pisalam mam gonal i menopur naraz po 75ml. Nic specjalnego nie odczuwam... Tez masz krotki z antagonista? Mi doktorek nic nie tlumaczyl co i jak. Dlatego nie bardzo wiem na co sie pisalam, ale ufam, ze on wie co robi. Gdzies wyczytalam ze ten protokol najbezpieczniejszy jest dla babeczek z PCOS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
ile dziewczyny płacicie za ten gonal i menopur ? bo u mnie w aptece jakieś kosmiczne ceny podają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta ja za gonal 900 zapłaciłam ostatnio 367,78 w gyn w aptece. On jest na szczęście refundowany bo normalnie prawie 1400 kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
i to na cały cykl jest dawka ? a co z menopurem ? u mnie w aptece za gonal powiedzieli 1500 czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten 900 akurat mam na 6 dni bo mam brac dawkę 150 to zalezy od dawki.. a menopur nie pamiętam ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej aptece na Żelaznej za menopur i gnal zaplacilam ok 510 zl razem. U mnie w aptece chcieli 1300 zł i czas czekania 21 dni. pojechałam do Katowic. Tak jak pisalam wczesniej, biore dwa naraz po 75ml. dzis 2 ds. i 3 dc. , okresu juz w zasadzie nie ma, zaczynam odzuwac prace jajnikow- tak mysle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
a ja w środę idę do szpitala, denerwuję się trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
tak, w środę mam iść do szpitala. Histeroskopia najprawdopodobniej w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
a dziewczyny jeżeli np 1 transfer zakończy się niepowodzeniem a pozostaną jakieś mrozaczki to co potem ? Znowu leki i znowu cała ta procedura z antykami czy już inaczej to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta do mrozaczkow od 2dc brałam tabletki encorton i estrofem, koszt nie pamiętam ale drogie nie byly okolo 30 zl chyba. Przed samym transwerem doszla luteina a po transwerze lutinus i fragmin zastrzyki. I potem bralam to wszystko do okolo 12tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie bój będzie dobrze :) trzymaj za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasia1987
Udało mi się zalogować:) nareszcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasia1987
Ten " gość " to ją moje kochane. Laptop umarł, a na moim telefonie cokolwiek działać to też nerwica bierze, ale udało się, ejmen ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa znów coś nie działało, ukradlam laptopa mamie, teraz jest cacy, za zamieszanie przepraszam! Kochane moje kobietki powiedzie mi ile trwał u was krótki protokół z antagonistą? Jestem w 2 ds, 3 dc DR M. Cudowny człowiek ale nic mi nie powiedział,zauważyła dopiero wczoraj że mi to napisał na kartce. A że jestem i swiezak w tym temacie bo ją na in vitro trafiłam mega przypadkiem- z ulicy można kolokwialnie powiedzieć i jestem jeszcze historyczka roku to boje się własnego cienia już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
mnie też interesuje to o co pyta pasia :D:D ja też jestem nowa w tej dziedzinie ;);). Jutro jeszcze LH i TSH , oby było ok. Cały czas myślę tylko o najbliższych miesiącach. Czy się uda zakwalifikować, czy wszystkie badania będą ok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasia1987_GYN ja nie wiem, czy to już meta u nas. Jutro się dowiemy, czy stymulacji już dość, czy jeszcze dr M coś musi dołożyć. Krótki protokół z antagonistą powinien trwać 15 dni łącznie... Ja za gonal 900 zapłaciłam 380,21, za dawkę 300 (na sobotę i na dziś) zapłaciłam 133,07. Za cetrotide 3 dawki zapłaciłam 196,71. Zakupy w aptece Gyn. Gonal jest na ryczałt, więc w każdej aptece musi kosztować tyle samo. Cetrotide jest na 50 %. Ktoś wcześniej pytał, jaki miałam poziom Estradiolu 23,88 (to było badanie w 2 dc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIL_SB a mi np. Nie robili badań z krwi wcale. Leże teraz i tak mi duszności że mnie zaraz coś trafi. Słuchajcie a jak to jest z przestymulowaniem, zdarza się po punkcji czy w trakcie stymulacji. Słyszała że po, ale nie jestem pewną. Martwie się bo przy PCOS ryzyko większe. A badali wam np. Ddimery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ddimery to badają przed samym porodem. Poziom hormonów w krwii badają pierwszy raz podczas pierwszej wizyty w trakcie stymulacji (7 dc - 6 ds). Ja to miałam w piątek, jutro jest drugie usg i drugi raz zbadają mi krew. Już podczas pierwszego usg sprawdzają, czy cię nie przestymulowali. Wówczas dodają ci leki, obniżają albo podwyższają dawki (albo pozostawiają bez zmian). Oczywiście może okazać się, że cię przestymulują. Wówczas (w krytycznych sytuacjach), robią ci punkcję, ale wszystkie zapłodnione zarodki mrożą, i dają ci odpocząć przez cykl, by jajniki odpoczęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ddimery kazali badać nawet przy marvelon od bo przy PCOS ryzyko tej zakichanej zakrzepicy też wzrasta, a ją podpalam jeszcze ( wiem nie powinnam !!!) ale poziom przy normie do 500 nigdy nie przekroczyl 190 :) boje się tego przestymulowania jak nie wiem. Ile ci kochana wyszło na pierwszym usg pęcherzyków? Ja mam mała dawkę menopur i gonal po 75 więc chyba wie nasz dr M co robi ;) a powiedz jeszcze jak się czujesz? Jak reagujesz na stym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Hej Pasia, moje d dimery wyszły teraz 2307 przy normie 500, ale ponoc w ciazy są podwyzszone. Dostalam zastrzyki fragmin przeciw zakrzepicy,zgadalam się z ciotciotka ktora miała d dimery ponad 800 i tez bierze fragmin. Sil czasem w ciazy te badania robią juz duzo wczesniej zeby zbic wynik do porodu bo po porodzie trzeba potem tez to kontrolować. Czytalam że właśnie malo lekarzy zleca te badania a są dosyć wazne. Mi dr P gdy wtedy odpisala na meila to powiedziala ze groźna byla by dla mnie zakrzepica wlasnie,tylko ze wtedy jeszcze nie znalam swojego mega wyniku i pewnie gdyby mi tego moja lekarka teraz nie zlecila to nawet nie byłabym swiadoma że mam coś takiego i musze rozrzadzac krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
a w jakiej części cyklu TSH jest najwyższe a kiedy najniższe ? ma to jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nigdy nie kazano TSH robić w danym dniu cyklu, więc może to nie ma znaczenia, ostatnio robilam w 21 DC i miałam 2.4 wynik. Właśnie te ddimerki są ważne,robię często przy 1 opakowaniu marvelon robilam je równo 3 razy, u mnie tonjeszcze kwestia już poza PCOS genów. Mama ma miazdzyce, dziadzius na zakrzepicy ( przez miazdzyce ) zmarł. Mam kiepski lipidogram i mi karza robić często. Poproszeni o to badanie w klinice w środę jak będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuu widzę ile błędów w moich postach ale telefon pisze sobie po swojemu! A ją chce szybko to nie zauwaza jakie p*****ly wychodzą. Mam nadzieję że ogarniacie kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasia1987_GYN ja dostałam do stymulacji sam gonal, w dawce 150 dziennie, na początku marnie się czułam, bolał mnie bardzo lewy jajnik, a w 4 ds zaczęło na nerki promieniować, w 5 ds jeszcze troche jajnik bolał, no i @ nie chciała sie po antykach skończyć. 6 ds @ się skończył i po usg mnie już nic nie bolało (poza samym wstrzykiwaniem cetrotide). Więc od 2 dni czuję sie zupełnie normalnie. W piatek na usg dr M powiedział, że pęcherzyków jest dość, przynajmniej 4 w jednym jajniku i minimum 3 w drugim. Dr M właśnie przestymulowania się obawia, i dlatego gonal przypisał mi tylko na weekend i stwoerdził, że jak będzie trzeba to ostatnią dawkę przyjmę już jutro w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×