Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość binuś
A jak to było z tym anasem ile tego trzeba jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
no binuś, ostatnio sporo osób miało transfer w 2 dobie i ja już myśłałam, że tak po prostu robią. Bardzo się zdziwiłam, jak się okazało, że ja mam w 3 dobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy tez od rozwoju zarodka, ja mislam tez w 3 dobie. Ananas ma duzo kwasy foliowego takze juz możesz wcinac, myślę że ze 2 plastry dziennie.. .ja tak z tyle jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Binuś powodzenia na transferze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, zaraz sie rozpuszcze jak landrynka. Niby slonce nie grzeje a ja jestem jak rozjechana żaba, jeszcze ubzduralam sobie jechac dzisiaj autem do galerii ale to chyba straszny pomysł, jutro skocze z mezem. Kurcze ciaza latem nie jest taka łatwa; ) zamawiajcie bociany jak coś to na chlodniejsze miesiace;) binus powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, zaraz sie rozpuszcze jak landrynka. Niby slonce nie grzeje a ja jestem jak rozjechana żaba, jeszcze ubzduralam sobie jechac dzisiaj autem do galerii ale to chyba straszny pomysł, jutro skocze z mezem. Kurcze ciaza latem nie jest taka łatwa; ) zamawiajcie bociany jak coś to na chlodniejsze miesiace;) binus powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
No już jest po 2 są na miejscu transfer robił dr.Polaczek czy jakoś tak nie znam go miała któraś z nim kontakt w sumie wydaje się sympatyczny odpowiada na pytania doradza co robić ale na usg nie pokazał czy są na miejscu hmm ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Binus trzymam kciuki! Ananas podobno ułatwia implantację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
No już jest po 2 są na miejscu transfer robił dr.Polaczek czy jakoś tak nie znam go miała któraś z nim kontakt w sumie wydaje się sympatyczny odpowiada na pytania doradza co robić ale na usg nie pokazał czy są na miejscu hmm ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz trzymam kciuki, żeby maluszki zostały u Ciebie nie długie 9 miesięcy (bo rozumiem, że są 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Tak są 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiura86
No i co myślałam, że w poniedziałek pojadę na betę, a tu ta wredna sucz przyszła. Już kuźwa tracę wiarę, nie rozumiem jak można będąc zdrowym mieć takie problemy, przecież to się w pale nie mieści. Jestem taka wku... i rozgoryczona. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania11
Binuś trzymam kciuki. Teraz odpoczywaj i myśl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dawca
co z dawcami nasienia ile ml min i max kwalifikuje do oddania spermy, jeśli ktoiś ma dużo ml to dzielą ilość na dwie fiolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Kasiurek współczuję :( dawco ja nie wiem jak to robią, ale o ile się orientuję jest ograniczenie co do ilości kobiet, które mogą dostać dane nasienie, więc myślę, że tego nie dzielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiura przykro mi:-( W końcu po 17 godzinach włączyli mi prąd! Zwariowac mozna ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binka80
Dziewczyny a dzwonili do was przy mrożeniu bo powinni dziś mrozić i nic nie wiem czy się udało czy nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Dzięki za informacje. ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki która robi betę w tym tygodniu? Lilla, Sil, któraś jeszcze?:-) ja jutro robie tsh i wierzcie mi ze mam nerwy podobne do betowania hihi jak ta krowa tarczyca ciągle rośnie to we wtorek znów mam wizytę w gyn u endokrynologa:-( oby nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja robię. I zastanawiam się czy nie zrobić jednak w czwartek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil 10dpt to juz wszystkie chyba miałyśmy robione bety...zasuwaj bo jak ma byc to juz bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oby :) Artur się zgodził. Rodzinie mówić nie będę o zmianie, jak będzie źle, to będę miała jeden dzień (wieczór) na otrząśnięcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu Lilaaa ja betuje we wtorek co ma być to bedzie...Ale nerwy mam już straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala81
Hej tu Lilaaa ja betuje we wtorek...nerwy straszne ale co ma być to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiura bardzo mi przykro. Nie poddawaj się, na pewno w końcu się uda! Iwcia, ja chyba dziś za dużo tej witamin złapałam... nawet nie wiem kiedy. Sil-Sb, Lila na pewno będzie dobrze! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale dziś chłodno i do tego u mnie pada :-( robię kawkę na rozgrzanie:-) ciasta tymrazem nie mam ani nic słodkiego a mam takiego smaka :-P Iwcia Ty masz dziś czy jutro wizytę u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×