Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Lilaaaaa
To jutro trzymamy mocno kciuki...,żeby ktoś to forum odczarował...iwcia10 Ty faktycznie spania nie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila mam tak od połowy ciazy problemy ze spaniem, niczym zombi jestem;) Ritta gdzie ciacho? Kto dzisiaj wizytuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia w 100% się w z Tobą zgadzam :( Z tym spaniem przechlapane :( Zamiast teraz się wysypiać póki możesz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Cześć wszystkim wiecie co ja przed badaniem bety czuję się jak przed jakimś egzaminem .... strasznie nie chce na te badanie iść żeby znowu sie nie zawieść masakra jakaś .... strasznie przeciągam ale kończą mi się leki i muszę heee....a wszystko wróciło do normy nic nie boli nic nie czuję więc chyba powtórka z rozrywki .... hee jakbym przeczytała wszystkie moje wiadomości od zeszłego tygodnia to fajną huśtawkę mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ile płacicie za ten embriogel, bo przez MZ nie jest on refundowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a już zadzwoniłam do GYNCENTRUM i wiem, wszystkie jak to Pani powiedziała "bonusy" pomagające w zagnieżdżeniu zarodka, są płatne dodatkowo , embrioglue- jak mnie Pani poprawiła, kosztuje 350 zł, niestety nie ma możliwości podania go w ramach programu MZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie miały Pan doktor twierdzi, ze w raach programu ministerialnego nie podaje się tego zelu, ponieaż nie jest on refundowany ani w tej klinice ani w żadnej innej w Polsce, koszt jednego to 350 zł, a drugiego równy 1000zł. I zaznaczam, co powiedziano NIE PODAJE SIĘ TEGO BEZ DODATKOWEJ DOPŁATY DO ZABIEGU IN VITRO, PONIEWAŻ NIE JEST TO W RAMACH REFUNDACJI!! Więc może i miały, ale po zapłacie, bo bez nie ma szans, nie wymyślam tego, tylko doinformowałam się u ludzi odpowiedzialnych za powodzenie zabiegu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika3030
Ja miałam podany żel w Gyncentrum w ramach refundacji, nic nie placilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Hej dziewczyny :-) Iwcia jak ty dajesz radę w ten upał? Mi już pachną stopy i ciężko założyć buty popołudniu. Binus nic się nie martw, czasem brak objawów to dobry znak!! Trzymam mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Ja tez miałam żel podany-jak lekarz go zaleci to go podają w ramach refundacji czytałam o tym na stronie z ministerstwa czy na bocianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podają klej w ramach refundacji. Binuś oby się udało! :-) ja jutro mam wizytę a we wtorek endokrynolog i oby juz nic nie stało na przeszkodzie zeby zacząc stymulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może podają, mnie poinfrmowano telefonicznie zupełnie inaczej. A jak patrzycie w swoje karty wypisowe po transferze, tam co dają zdjęcia zarodków i ich opis, opis użytych preparatów i całego procesu dzielenia, wraz z fotografią po transferze z już umieszczonym zarodkiem, to też macie wypisany ten żel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu, prosimy o zalogowanie sie lub przedstawienie. Nie trzeba od razu atakowac wszytskich. Nie mamy powodu pisac, ze za cos nie placilysmy, jezeli bysmy placily. Ja tez mialam embryoglue podane bezplatnie. Jeszcze raz prosze o "niegosciowanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Może zależy to od problemu danej osoby jeżeli ktoś sobie życzy a nie ma potrzeby to wtedy się płaci. .. ja nie dostałam karty ze zdięciami tylko wypis z opisem co było podane i nic więcej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj przepraszam, jestem na etapie brania tabletek anty, i zaraz zaczynam stymulacje, przejrzalam to forum od 1 strony i widziałam wielu "gości" nie wiedziałam, że obowiązkiem jest logowanie się, ale widzę, że osoby, bez podania loginu są tu traktowane jak intruz, czego nie rozumiem, bo jak zaloguję się jako " stokrotka" to chyba nic nie zmieni, a próbując się zalogowac, widze, że beda mi przychodzily powiadomienia na poczte- po aktywnosci tego forum obawiam się ze bede zawalona wiadomosciami. Pytałam o ten kwas, ponieważ w gyn bede podchodzic poraz 1, kazda klinika ma swoj indywidualny cennik, jezeli urazilam tu kogokolwiek swoim "gosciowaniem" i zapytaniem to przepraszam, widze ze jestescie juz bardzo zaprzyjaznione i kazda kolejna starajaca sie jest traktowana od razu jakos z góry. Nie odczułam swojej wiadomosci jako atak, na kogokolwiek, a w drugiej wiadomosci zapytałam, czy macie pewnosc ze ten preparat został dodany, czy notatka o jego zastosowaniu jest na karcie wypisowej po ET. Jak każda z was pragne miec dziecko i to dla mnie istotna sprawa, poniewaz w klinice w ktorej bylam wczesniej takze mowiono ze bedzie on podany a nie został, oczym swiadczy dokumentacja i pozniejsza rozmowa z lekarzem. A ze rozmawialam dzis z labolatorium w gyncentrum i uslyszałam, ze kwasu nie podaje sie bez doplaty, to tylko to napisalam co zostalo mi przedstawione przez telefon, przez osoby pracujace w tej klinice. Przepraszam, ze nieproszona zawitałam w wasze progi! Pozdrawiam Klaudia B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troszkę sie zdenerwowałam i musze dopisac, ze np. mi login " fifaszek" tez nie duzo mówi o człowieku z którym amm przyjemność prowadzić dysputę, więć nie widzę róznicy pmiedzy "gosc" a "fifaszek". Raz jeszcze przepraszam, moje wiadomosci prosze traktowac jako SPAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro pierwszy raz podchodzisz to uważają ze na żel za szybko. Prywatnie płacisz 350 zł a w refundacji jest darmowy. Najwyraźniej u innych dziewczyn lekarz widzial wskazania do podania żelu a u Ciebie jeszcze nie i dlatego dostalas taką odpowiedz. Zresztą zawsze możesz wysłać zapytanie do MZ tam uzyskasz dokładną odpowiedz. Ninka jeszcze jakoś się turlam;) odliczam juz dni do wtorku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Tu nie chodzi o gościowanie tylko sposób w jaki to napisałaś szczególnie dużymi literami trochę to razi a wszyscy tu jesteśmy z tym samym problemem każda z nas jest na lekach nie potrzebne są jeszcze jakieś dodatkowe emocje ta kafeteria jest po to żeby się spierać i żeby ten trudny czas łatwiej przejść. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie o to chodzi. Jezeli czytalas forum to widzials rowniez niedawne dyskusje z innym "gosciem". Nowe uzytkowniczki przyjmowane sa z otwartymi rekami. Jezeli w postach stawia sie wykrzykniki to tak, jakby sie krzyczalo(nikt cie nie widzi). Prosba o zalogowanie byla prosba. Lepiej sia funkcjonuje piszac do kogos po nicku niz po "gosciu". Nie podejrzewam, zeby ktorejs z nas pokazywali dokladne wyniki po transferze, ale embriolodzy jak podaja zarodek dokladnie i wyraznie mowi przy transferze, jaki zarodek podaja i, ze podaja klej. Ja tez nie mialam zamiaru po nikim jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,  Czy w programie ministerialnym in vitro istnieje możliwość zastosowania embro glue, który jak pokazują statystyki zwiększa szanse implantacji zarodków? Z góry dziękuję za odpowiedź _________________ 2 nieudane IUI:-(  IMSI- 2 zarodki 4A i 4B 11dpt beta 5,98 12dpt beta 4,20:-(czyli klapa  maj 2014 1-a wizyta w OA  czerwiec 2014 cud natury i mamy najwspanialszego synka Na górę       Dagmara Korbasińska   Re: embryo glue  18 kwie 2014 14:44  Ekspert Bociana  24 mar 2014 21:06  30 Po zakwalifikowaniu pary do zapłodnienia pozaustrojowego wszystkie bezpośrednio związane z realizacją procedury zapłodnienia pozaustrojowego usługi, które są niezbędne dla danej pary i wynikają z jej indywidualnych potrzeb medycznych w tym zakresie są finansowane w ramach Programu. W związku z powyższym, jeżeli lekarz prowadzący uzna, iż EmbrioGlue jest niezbędnym elementem procedury, powinna ona zostać objęta finansowaniem w ramach Programu. Cos link nie wyświetlał to skopiowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz w tej klinice podchodzę, w poprzedniej miałam jedno podejście, lekarz wspominał o podaniu kwasu, na wypisie nie było o nim wzmianki, po transferze zapytałam lekarza czy był czy nie w końcu. Stwierdził, ze nie, że zaszła pomyłka i cyt. " zdarza się"- dlatego zmieniłam klinikę. A nie myślę, że w trakcie rozmowy przez telefon, ktoś ocenił czy jest mi on potrzebny czy nie, ponieważ nawet nie pytano mnie o nazwisko, a co dopiero o powód ( choroba itd) podchodzenia do in vitro. Znacie i siebie i tę klinikę dużo lepiej, ja w niej byłam dopiero raz, więc będę miała okazję się dowiedzieć od lekarza jak wygląda cała procedura. Jeszcze raz przepraszam, że się pojawiłam na waszym forum i obraziłam, jak stwierdzono, pozwalając sobie na nielogowanie! Myślałam, że znajdę się wśród kobiet, które zrozumieją mnie lepiej niż niejedna osoba znająca mnie w realnym świecie, bo w końcu każda z was przechodzi ten terror, mój trwa już 9 lat! No ale nie miałam prawa się odzywać. Przepraszam Panią F. NAJOMCNIEJ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim bądź razie, bardzo przepraszam, że uzyłam wielkich liter, chcałam podkreślić w ten sposób co usłyszałam od embriologa, a wykrzyknik nie miał oznaczać krzyku. Zresztą proszę to interpretowac we własny sposób. Uważam Pani F ( bo nie widzę dokładnie niku, a nie chce pomylić pisowni) że Pani post był ciut niemiły, zwracając się z "niegościowaniem", nie wiedziałam jako osoba udzielająca się tu pierwszy raz, że są jakieś zasady korzystania z forum, a jeżeli poczuła się Pani urażona, to ja już przeprosiłam, widziałam wielu "gości" czytając setki postów na kafeterii, nie widzę nic złego w tym, że się nie zalogowałam, bo jak już podkreśliłam, zwracając się Fifaszek ( nie wiem czy znów nie pomylilam) nadal nie wiem z kim mam przyjemnosc. Nie bede wywolywac wojny. Pani na mnie naskoczyla, poczulam sie zle i mam prawo sie wyrazic. A uzycie wiekszych liter czy znaków interpunkcyjnych nie uwazam, za obraze, przepraszam, widac moje rozumowanie netykiety nie jest wystarczająco dobre. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ktorej z Was nie udało sie w warunkach laboratoryjnych doprowadzic zarodka do zamrożenia a z podanego do macicy jest ciąża? Ja właśnie miałam tel, ze z dwóch moich zarodkow, które dobrze rokowaly znow nie udało sie uzyskać blastocysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika ostatnio Ani ani tak miała. Zaden zarodek nie przetrwal a z tego w brzusiu jest juz mała dzidzia:) także główka do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dwa zarodki zostaly podane, po hodowli zostaly cztery, z nich dwa przeszly do blastocysty, a dwa sie nie pzreksztalcily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia kochana jesteś :-) ja już zdążyłam się upłakać :-( To jest moje ostatnie podejście i dlatego tak bardzo się boję. Betuję dopiero we wtorek, chodź nie wiem czy to nie za wczesnie bo podane zarodki miałam w drugiej dobie ale na wypisie jest zapisane zeby zrobic bete w dziesiątej dobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w drugim podejściu miałam tak samo dwa zarodki klasy A podane a z dwoch pozostałych nie udało sie uzyskać blastocysty. Kurde czemu tak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiura86
Cześć Dziewczyny, wczoraj miałam druga inseminacje, tym razem na jeszcze niepeknietym pęcherzyku. Ostatnio w trakcie inseminacji zaczynał pękać i niestety nie wyszło, mam nadzieje, ze tym razem sie uda. Jak miałyście udana inseminacje to na jakim etapie owulacji miałyście zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×