Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Binuś no co ty!? Kazali po transferze od razu przechodzic na łózko? nie lezałaś 15 min na tym "zabiegowym"? Boszee ale taśmówa :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
ani_ani super wiadomość że wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Tak zostawili mnie bo nie wiadomo skąd te plamienia ale wszystko wyglada ok :) Wg usg 9t3d :) Wg ostatniego usg powinno być 9t6d ale to podobno może być :) Więc się nie przejmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binus życzę jutro ładnej bety:) o ktorej będziesz miała wynik? Linka ja lezalam 5 minut i biegam siku z tego łóżka bo bym nie wytrzymała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest dokładnie tak jak piszą dziewczyny. Ja miałam w zeszły czwartek punkcje a w sobote transfer i wykonywał mi je dr Polacek, jest sympatyczny ale tez mało mowi :-) Konsultacje miałam u dr cz przed punkcja i transferem mimo ze przez cała stymulacje prowadził mnie dr M. Tez bardzo ubolewalam, ze go nie bedzie przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Cz przepisuje relanium przed transferem, polecam bo człowiek jest o wiele spokojniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy drugim podejściu po punkcji kazali mi lezec z 3 godziny mimo, ze sie dobrze czułam i dr polacek przed wyjściem jeszcze każda dziewczynę badał a teraz przy trzecim podejściu leżałam z max pol godziny i kazali sie ubierać i do domku. Chyba to wszystko zależy od ilośc***acjentek w danym dniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Anika30 to ty byłaś ze mną ja też miałam w zeszły czwartek punkcję i transfer w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani_ani ufff że jest wszystko dobrze! Trzymaj się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po transferze tez kazali sie od razu przesunąć na łóżko, tyle ze nogi musiałam trzymać troszeczkę wyżej na podusi. Przewieźli mnie na ta sale obok i po jakis 20 minutach kazali sie ubierać i do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binus chyba nie bo ja betuje dopiero we wtorek :-) Punkcje miałam 30 lipca a transfer 1 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Heee no faktycznie mi już leci drugi tydzień :) ale tak samo było w poprzedni czwartek i sobotę dlatego się pomyliłam .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
No ja miałam transfer na 10.30 to się pewnie gdzieś tam kręciłam ale ludzi wtedy było tyle cała poczekalnia zajęta jeszcze tyle ludzi to ja tam nie widziałam ale podobno w soboty to tak jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie sie widziałyśmy :-) i faktycznie było wtedy bardzo duzo ludzi, w ta sobote było zdecydowanie mniej moze dlatego ze ja punkcje miałam na 8.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binus odczaruj prosze te ostatnie niepowodzenia, pochwal nam sie jutro wysoka beta. Ja juz zaciskam mocno kciuki i ide spac :-) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Binus ja też kciukam bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam niemal pakowane, jutro a w zasadzie rano reszta, do pracy i w drogę. Binus jestem z tobą i czekamy na wspaniałe wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ladne fotki i wspomnienia z urlopiku:) odpocznij troszkę od nas a potem dzialamy dalej..kiedy wracasz? Ja już Cie chyba powitam w jednopaku:) dobra idę probowac zasnac bo to jest jakas masakra z tym spaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to dziś ja robię kawkę choć lepiej zimną wodę bo juz mega upał się zapowiada :-) Binuś zaszalej i walnij nam tu super wysoką betke:-) o której będzie wynik? A ja na 14 na wizytę :-) wizytuje ktoś jeszcze? Sil udanego uropu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, prosze kawcie :-) Sil szerokiej drogi, nie zgub nam sie tam, niech Twoje chlopaki o ciebie dbaja i pamietaj, zeby Artur ciamkal tego palca :-D Binus, prosze odczarowac forum! Pamietam, jak ja robilam bete, a mialysmy tutaj pechowe piatki, ale nie przejelam sie ty i zrobilam. Dziewczyny liczyly nam mnie bo od okolo 3 miesiecy nie bylo ciazy na forum. I udalo sie :0D, ale stresa z tego powodu mialam. Po mnie tylko ani_ani sie udalo, skoro ma 9t4d to jest tak 3,5 tyg za mna, czyli termin pewnie pierwsze dni marca. teraz czas na kolejna babeczke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry..ja juz nie wiem co mi sie chce...zaczynam na koniec wydziwiać;) w nocy zeżarłam paczkę biszkoptow a po 4 wtryniam sniadanie. Zaczynam funkcjonowac jak zombi. Binus poprosimy u Ciebie ładne 2 cyferki dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczyny które miały długi protokół. Czy po antykoncepcji i podczas brania Gonapeptylu jest normalnie okres? Miałam nadzieję, że jak mam od razu Gonapeptyl to nie ale dziś studiuję neta (kolejny raz) i się dopatrzałam na wykresie z długiego protokołu, że miesiączka jest w trakcie analogu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam że macie też swoją grupę na fb, da się do was jakoś dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
specjalnie założyłam nowe konto na fb, bo nie chce zeby ktokolwiek wiedział o in vitro mój nick to BeMy Miracleczy któraś z was moglaby mnie jakoś wciągnąc do grupy na facebooku? Prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binuś czekamy na piękny wynik bety! :) Linka, daj znać po wizycie. Iwcia  ale masz ciężki ten koniec. Może ja też bym dołączyła do fb. Jak się to robi? Macie fałszywe konta czy na zwykłym jakoś tego nie widać? Z FB to ja nieco ciemna jestem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-), Iza ja miałam długi protokol , gonapeptyl zaczęłam brac przy ostatniej tabletce anty czyli w 21 dniu i po pięciu dniach przyszła normalnie @ Ja gonapeptyl brałam dluzej niż przez 14 dni ale pod koniec stymulacji robi sie po pol zastrzyku . Najfajniejsze jest to, ze za 14 zastrzykow gonapeptylu placilam 7,50 :-) i jest on zamiast cetotride ktory jest duzo droższy. W porównaniu do krótkiego protokołu wydałam duzo mniej pieniążków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×