Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

W Bytomiu lutinius po 125 zł więc jak któraś będzie potrzebowała to polecam super babka w tej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aptece zostawiłam jedyne 1050 zł. Oby udało się tym razem. W piątek transfer więc trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly trzymamy kciuki za twoje komórki żeby ładnie się zapłodniły 7 to tak idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania dzięki za info:-) a powiedz mi kupowałaś tam wszystko z recepty czy miałaś lutinus na osobnej recepcie? Bo nie wiem czy nie podpadnie jak poprosze o niego na inną recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Hej ja już po wizycie w środę jeszcze mamy usg i transfer śnieżynek z tego co dr.M liczył to na wtorek...martwię się bo endometrium ma dopiero 7 to mało choć sama niewiem bo nie powiedział jakie powinno być...dołożył mi jeszcze estrofen w południe...malami to moze bedziemy miec razem transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly niech się teraz ślicznie dzielą:) ananaska juz wcinaj przed transwerem. Linka możesz powiedziec ze kupujesz w Bytomiu bo jest dużo tańsza co im do tego a przeciez to jak najbardziej normalne. Może przynajmniej z ceny spuszcza jak odejdzie im tylu klientów z apteki a Gyn ma raczej powiazania z apteką na dole takze wiadomo o co chodzi; ) zaraz obok tej Apteki w Bytomiu jest Antrum gdzie przyjmuje dr Horak ktorego mogę Wam również polecic. Dzieki jego diagnozie moglam donosic maleństwo bo wczesniej nikt nie wykryl u mnie ze moja macica to miniaturka. Jestem juz na oddziale po badaniach, Szymek waży 3560 ale ile na 100% to okaże się jutro. Terax widzę jak mąż się stresuje; ) a ja wyjątkowo spokojna nie wiem dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to duzy chłopak ;-) o której masz jutro cc? Te chłopy tak mają że bardziej panikują hihi masz racje z tym lutinusem najlepiej powiem wprost tylko oby w bytomiu nie brakło. A jak tam w szpitalu da się jakoś wytrzymac w taki upał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragmin miałam jeszcze na tej recepcie i nie miała tych 5000 tylko dawkę podwójną ale to będę dzielić trochę bardziej skomplikowane ale się da. Ja też będę prosić na osobnej recepcie następnym razem i jak spytała to powiem prawdę a co ich to obchodzi gdzie kupuje. W Krakowie też były taniej więc nawet0tam opłaca się jechać jakby mieli na stanie przy dużej ilości opakowań a ja miałam 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie bierzcie sobie na osobnej recepcie, normalne że kazdy kupi gdzie taniej a różnica nie jest mała. Linka jeszcze nie wiem o ktorej ale robią z rana chyba ze wypadnie predzej poród sn. Mysle ze okolo 8 bede schodzic na trakt porodowy juz. Ogolnie da sie wytrzymac bo dziewczyna ma wentylator i deszcz popadal ale od jutra pewnie znowu zar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Anika ta dr Cz jest fatalna. I zastanawia mnie czy ten lutinus nie jest bezsensu podawany. Wiele moich koleżanek miało zagrożone ciąże i wszystkie miały luteinę, jakby była taka kiepska to by jej nie przepisywali. Dzięki za namiar na aptekę. Jaką dawkę miałaś Fragminu, kojarzysz? Binuś, trzymam kciuk, musi się udać. iwcia czyli miałaś luteinę i się udało. A Fragmin jak Ci się udało na ryczałt? Trzymam kciuki aby dzidziuś bez problemów pojawił się na świecie! Nie wyobrażam sobie, że już jesteś w szpitalu i za kilka godzin poznasz najcudowniejszą istotkę! Poly to ostatnią stymulację miałaś 07.08? Na którą miałaś pobranie mieć? Trzymam kciuki, żeby się zapłodniły. W sumie potrzebne jest tylko 6. Sil_Sb dzięki za pozdrowienia i ślę uściski. Graniu będzie dobrze. Myśl pozytywnie. Kciuki zaciśnięte. 1050 zł na po transferze? Na co tyle kaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja mialam luteine i fragmin na ryczalt teraz przy zagrozeniu przedwczesnym porodem. Grania podejrzewam ze na tym 1050 się nie skończy w miesiacu bo ja w grudniu na 3 paragonach mam 2400 wlasnie przez ten lutinus:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia czyli może wart jest coś ten lutinus skoro się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja za pierwszym razem miałam luteine i się nie udało a jak miałam lutinus to udało się i byłam w ciązy dlatego mimo kosmicznej roznicy w cenie do ostatniego podejścia wezmę lutinus bo gdyby się nie udało to przynajmniej nie będe się obwiniac ze miałam luteine a nie lutinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia jak jest z tym lutinusem w koncu. Ja jakos bardziej mysle czy u mnie nie zaszkoszilo chodzenie do pracy od razu po transwerze. W sumie na forach dziewczyny są na luteinach i jest wszystko ok, Fif tez jest od poczatku na luteinie. Sama nie wiem jaka prawda jest z lutinusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Ciężko ocenić czy lepsze luteina czy lutinus- każda klinika ma swój lek który poleca i tyle...ja chyba nie będę nic kombinować wezmę to co przepiszą...choć idzie mi o tą kasę bo strasznie drogie-po transferze kupię na dole żeby mieć pewność,że dostanę a jak się uda i będę musieć dłużej brać to pojedziemy do Bytomia (bo kompletnie nie wiem gdzie ta apteka...daleko?trzeba to zamawiać?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sobie zdaje sprawe ze wiele rzeczy ma wpływ na powodzenie a jak ma się udac to się uda nie zaleznie jakie tabletki bierzemy... kilka dziewczyn z forum jest w ciązy po luteinie ale wydaje mi się ze więcej jest po lutinusie.. nie wiem ;-) to są na kazdym etapie trudne decyzje. Iwcia idz juz spac a jutro Wasz wielki dzień :-D jeszcze raz powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilaa ponoc mają na stanie zapas w Bytomiu ale zawsze lepiej zadzwonic zeby odłozyli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutinius bierze się już 5 dni przed crio transferem zadzwoniłam do Bytomia i babka miała na stanie i dziś mi powiedziała żeby polecać dziewczynom co na dobrą cenę i nie ma zamiaru podwyższać. Także nawet zaraz po wizycie warto zadzwonić co możne na i od razu można podjechać. To koło stadionu Polonii Bytom ul. Olimpijska 1 łatwo trafić. Naprawdę polecam nie ma co przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Grania11 w sumie masz rację nie brałam pod uwagę,że będę to brac jeszcze przed transferem....50zł na opakowaniu to dużo jutro tam zadzwonię i się upewnię czy mają bo to nie będę brać 10 dni tylko 15 to dużo...a inne leki tez tam dostanę chyba nie?czyli obojętnie jak napiszą receptę to zaraz tam pojedziemy i kupimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Wczoraj za szybko się pochwaliłam dobry stanem zdrowia i przeszłam koszmar. Jak wróciłam wszystko było ok do 12 potem zaczęłam żyjąc jak kot i tak do wieczora oprócz tego żołądek myślałam ziemi rezerwie masakra dzwoniłam do dr.M powiedział mi ze raczej nie ma to związku z punkcja. Wiec o 21 pojechałam na pogotowie dostałam 3 zastrzyki przeciw wymioty rozkurczowy ijeszcze jakiś jeden. Masakra dziewczyny ustami wczoraj po przyjeździe w minute a dziś juz jest lepiej żołądek nie boli ale mam strach jeść.. No to dzis czekam na telefon z kliniki odnośnie moich zarodków czy się dzielą co i jak.. Dziewczyny kiedy do was dzwonili;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly dzwonili ok 12 wcześniej mają zabiegi. Lila dostałam w tej aptece wszystkie leki tylko w fragminem był problem mam podwójną dawkę i muszę zastrzyki dzielić ale da się to ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly biedna to musiałaś się męczyc wczoraj ehh a moze te wymioty to miałaś po znieczuleniu? Pierwszy raz cię znieczulali w gyn? Laski nie wiem jak wy ale ja mam juz dośc tych upałów! Ile mozna ;-) na przyszły rok kupuje duzy basen bo bez tego nie idzie.. Która dziś wizytuje? Ja na 16.30 mam endokrynologa no i ciągle oczekuję @ ale jak na razie ani widu ani słychu.. mam nadzieję ze do piątku się pojawi :-) Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka nie byłam znieczulenia pierwszy raz bo miałam już laparoskopie i histeroskopie i wtedy się dobrze czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Dziewczyny, nie wiecie moze, czy gyncentrum kwalifikuje jeszcze do rządowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 9.37 Szymek juz był po tej stronie. Waga 3830 i 59 cm:) mamcia przetrwala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×