Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Rubineye
Baska 1988 chodzę do Orbimedu na początku do Dr Biernat, ale ona nie prowadzi ciąży więc przenoszę się do dr Belowskiej. Zależy mi na tym, żeby rodzić w szpitalu a generalnie jestem zadowolona:) A Ty gdzie chodzisz? :) Gościu - pierwsza wizyta ciążowa u Dr S trwał a dosłownie 5 minut. Weszłam spojrzał kiedy był transfer, kazał mi się rozebrać "Dziecko żyje, ma się dobrze. Proszę przyjść do kontroli za 10 dni". Zero empatii, info o zaleceniach, nie przejął się w ogóle moimi plamieniami. Mam porównanie z lekarką w Tychach, gdzie wizyta trwała dłużej, wszystko mi wytłumaczyła itd. Różnica ogromna. Dr S w porówaniu z Dr Cz jest o niebo lepszy, choć rozczarował mnie:) Dziewczyny, jeszcze raz Wesołych Świąt i powodzenia w stymulacjach :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye ja chodzę do AD-Clinic do dr Cholewy szkoda bo w żadnym szpitalu nie przyjmuje. Ale ma w kilku jakies kontakty wiec nie bedzie zle :) Wesołych Świąt kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Dziewczyny Zdrowych i spokojnych Świąt i oby wszystkim nam się udało tego sobie i Wam życzę <:o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane życzę wam Przyszłym Mamusiom dużo miłości wytrwałości i spełnienia marzeń. Iwcia ja rok temu nie wiedziałam że jestem w ciąży :) ze się udało. Betę robiłam od razu po świętach :) a dziś moje Szczęście jest ze mną :) pierwsze święta Mojego Słoneczka :) Wszystkiego Dobrego Kobietki. Zosienka80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wszystkiego dobrego:** i oby przyszłe święta spędziliśmy w powiększonym gronie:*** buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych świąt dla Wszystkich :) zdrowia, radości i spełnienia marzeń szczególnie tego najważniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przede wszystkim duzo zdrowka,szczęscia,wytrwalosci w dążeniu do najwiekszego naszego celu, zeby przyszły rok był jeszcze lepszy niz ten i zeby kazdej z Was udalo sie doczekac chwili z meleństwem. Przyszlym mamusiom spokojnego rozwiazania, a obecnym mamusio duzo zdrowka dla Was i malenstw zeby zdrowo sie chowały :) Iza czekam na wiesci co na wizycie i doczekac sie niemoge. Nic nienapisalas... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jak tam po świetach? Wypoczęte i pojedzone? Bo ja bardzo pojedzona. Widze ze spokoj na forum... Napiszcie jak Wam minely świeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta zdecydowanie za szybko. Ja miałam nadzieję że @ się szybko pojawi, ale chyba będzie jak zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polly3322
hej dziołszki Świeta Świeta i po Świetach... małami catarina jak wam tam idzie z gonapeptylem ile zastrzyków macie za soba?? ja jutro mam wizyte u dr.M ma zrobic usg i jak okto od pojutra gonaptetyl. napiszcie kochane jak dlugo wam powiedział dr M ze bedziecie go brac to znaczy po jakim czasie brania macie kontrole zeby zaczac menopury gonale itp... a ha napiszcie mi ile wam zapisał tego gonapeptylu i jaka była cena... buziaczki moje staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polly gonapeptyl mam brac przez 14 dni, od ostatniego dnia antków, 30 grudnia czyli w 13 dniu podawania mamy zjawić sie na kontrolę, cena tych leków to 6,40 zł za dwa opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polly3322
catarina dziekuje za odp. to naprawde szok ze takie tanie a potem masz gonal miec czy menopur i jakie dawki.... mi powiedział ze tym razem bede miała oba ale nie wiem w jakich dawkach bo poprzednio miałam menopur 150 i komurki byly słabej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakie leki przepisze do stymulacji, bo mi powiedział ze na wizycie zdecyduje... no gonapeptyl jest tani, nie wiem jaka jest cena menopuru bo ja oststnio miałam tylko gonal 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polly3322
menopur jest tanszy od gonalu ja za ten najwiekszy 1200 na poczatek stymulacji dałam niecałe 270 zl a gonal jest drozszy i chyba jest go mniej nie wiem bo nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly powodzenia jutro na wizycie:) ja też jeszcze niewiem czym będę stymulowana...dowiem się w środę... Ja się już cieszę ,że te święta minęły...odliczam zastrzyk po zastrzyku... xxx Catarina jak myślisz jak 31 mamy ostatni zastrzyk-to prawidłową stymulację zaczniemy 1 stycznia? hmm ciekawe...już bym chciała to mieć wszystko tak poukładane:) xxx Sil a kiedy miałaś dostać @? ile dni się spóźnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami ja też licze jak ty, i też przez to zamiesznie swiąteczne to nawet szybciej leci, mysle ze tak jak napisałaś od 1 stycznia właściwa stymulacja, własnie też czekam na info. od sil, jak tam jej idzie wywoływanie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie pytanie, wlaściwie glównie do Iwci ale tez do obecnych juz mamusiek, chodzi mi o poród a wllasciwie czy miec cesarke czy naturalnie? Bo prawie wszystkie mialy cc, ja na ostatniej wizycie rozmawialam z moim lekarzem i on powiedzial ze bedzie naturalny, ale ja sie boje... Taraz tak mysle ze lepiej cc bo boje sie naturalnego zeby niebylo jakis komplikacji. Mysle ze fakt ze mialam juz 5 operacji i ta macica jest inna, moze słabsza niz u zdrowej kobiety lepiej bedzie cc. Tylko jak moj lekarz sie niezgodzi na cc i powie ze mam naturalnie rodzic !? Bo cesarke sie wczesniej przed terminem wykonuje? Jakies 2 tygodnie? Prosze dziewczyny o Wasze poglady na ten temat co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres dostałam dziś przed południem. Oczywiście rano była żywa czerwona krew a teraz na tamponie czort wie co to jest, we wszystkich kolorach tęczy. Ale tak właśnie mam po antykach, więc się nie będę tym martwić, bo jakbym miała czekać na to, co powiedział dr M, to @ zdążyłaby się skończyć i żadnej stymulacji by nie było. A więc jutro zaczynam brać leki. Nie brałam nigdy menopuru, muszę się wczytać w to jak to robić. Leki mam brać rano. Mam menopur 75 i gonal 75. Za 8 zastrzyków menopuru (czyli dawka na 8 dni) zapłaciłam 200 zł, za gonal 900 (przy dawce 75 jaką mam starczy na 12 dni) zapłaciłam 367,78). Do tego strzykawki do przenoszenia czegoś tam w menopurze i do samych zastrzyków. W sumie zostawiłam w aptece 571,78. Nie ma więc masakry, poprzednio cała stymulacja (bez leków po punkcji) kosztowała mnie ok 1170 zł, miałam tylko gonal 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami o cc decyduje się dopiero w szpitalu. Moja bratowa miała rodzić teraz sn. Tydzień przenosiła w końcu trafiła do szpitala, tam dali jej leki na wywołanie i przez 3 dni nic. Jak w końcu dostała skurczy, to okazało się, że pępowina jest za krótka, by dziecko przyszło na świat sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie Sil:) to już od jutra zaczynasz:) Kiedy teraz masz wizytę u dr M? Mam nadzieję,że teraz w styczniu dr M będzie...że nie ma żadnego urlopu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro będę dzwonić się umówić. W karcie mam wpisany 6 ds, więc wychodzi mi sobota, jak go pytałam, to mówił że on teraz między świętami i po nowym roku wolnego nie ma, więc nie mam się stresować. Catarina ty będziesz chodzić do dr M czy do dr Cz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia7707
Hej dziewczynki:-) Umieram z przejedzenia:-) Jutro mam wizyte u dr Serfera i jak bedzie ok to w wtorek lub srode 4 IUI...chce zeby była już ostatnia, nie mam już siły i czasu , jak sie nie uda robimy invitro...będe mamą na przyszłe święta, będe na przyszle święta kupować mojemu dziecku prezenty...a wszyscy PIS-owcy i przeciwnicy invitro mogą mnie za przeproszeniem pocałować w du....uffff lepiej mi, ulżyłam swojej dzisiejszej frustracji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam jutro wizyte u serfera o 18:( i raczej bedzie to już rozmowa o podejściu do in vitro. Masz racje niech nas wszyscy pocałują w tyłek mamy prawo być szczęśliwymi matkami. magda81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chcę mieć dziecko na przyszłe święta. Proszę, niech się teraz uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
Sil ja na ostatniej wizycie jak byłam to dr M. Kazał panią w recepcji zapisać mnie na wizytę do dr cz. Więc dużego wyboru nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na nastepne swieta juz bedziecie lulac wlasne dzieciatko i tyle:) ja w to ogromnie wierze, kazda z nas ma swoj czas i swoją porę ale kazdej sie uda być mamą. Helen, nie wiem co Ci doradzic odnosnie lekarza bo ja uslyszalam od dr P o cesarce a potem na pierwszej wizycie u swojej gin ktora robila mi cc bo jest ordynatorka u siebie w szpitalu. Jak zobaczyla w dokumentach ze jestem po in vitro od razu powiedziala ze za dlugo sie staralismy o dzidziusia zeby teraz ryzykowac...wolalam chyba nawet nie wiedziec co miala na mysli i powiedzialam ze wolę nawet cc. Wiem ze to egoistyczne chciec miec dziecko a potem bac się porodu sn ale ja bylam przerazona takim porodem. Byl okres ze panicznie sie tego balam i chyba dlatego wolalam cc chociaz nasluchalam sie plusow i minusow odnosnie obu porodow. Moja siostra rodzila dwa razy sn i bardzo mi odradzala bo pierwszy porod miala strasznie ciezki a podczas drugiego mala miala rozlozone raczki i tak byla porozrywana ze dziewczyny po cc juz wychodzily do domu a ona dalej lezala oblozona lodem. Mnie juz na porod sn nikt nie namowi, nasluchalam sie takich krzykow w szpitalu ze nie ma nawet opcji;) ja jestem zadowolona z cesarki bo szybko po niej do siebie doszlam. Bol jest tez wielki jak zejdzie znieczulenie ale wole to niz jakies skurcze itd. Bimbalka teraz tez miala c*****isala ze juz w ten sam dzien chciała wstawac tak dobrze sie czula a z kolei Elusiowo juz zniosła to wszystko nie za dobrze. Chyba ta sama zasada co z poroden sn. Jedna rodzi godzine a deuga 24. Mojej kolezanve tez lekarz nie chcial wypisac zalecenia do cc i poszla do okulisty po zaswiasczenie ze ma cos ze wzrokiem. A moze idz na wizyte do Gyn i zapytaj czy Ci wypisza potem skierowanie do szpitala z zaleceniem do cc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam robioną w 39 tc a przewaznie ma sie juz od 37-38. Mnie przetrzymala do 39 bo byla na urlopie a chcialam zeby to ona mi robila. Gdyby nie urlop mialabym w 38 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona85
Dziewczyny uda Wam sie zobaczycie :* każda z nas na to zasługuje. I nalegajcie na Panie w recepcji ze chcecie tego w nie innego lekarza- w końcu za to płacimy ja tak zawsze robiłam i robię no, ale u mnie to już tylko prowadzenie ciąży. (Aaaa dziewczyny jesli myślicie o krwi pepowinowej to mam zniżkę do Progenisu jak ktos chętny piszcie na priv iwonajurczynska85@interia.pl oboje zyskamy:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie jestem jeszcze w ciąży. Ciągle słyszę o pobieraniu krwi pępowinowej i chyba będę się decydować jak w końcu się uda. A widzę, że oni mają teraz promocję do końca roku :) No nic, może będą też inne promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×