Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Jutro mam wziąść ostatnią tabletkę i gonopeptyl też:) a co do dalszej stymulacji czy i co ijak...nie pytałam go nawet....z tego wszystkiego zapomniałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami gratuluję. Catarina trzymam kciuki za jutro. Nie wiem, jak to jest z przypisywaniem stymulacji przez innego lekarza. Jak ja miałam zaczynać w czerwcu dr M był na urlopie, kazał mi przyjść do dr Cz. No i ona mi stymulacji nie przypisała. Po kilku dniach poszłam do dr M, ale wg niego było już wtedy za późno na rozpoczęcie stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Malami tak sie ciesze ze juz zaczynasz catrina mam nadzieje ze tez zacznie z toba w kupie raźniej szkoda ze ja musze jeszcze 11 dni czekac ale byle do celu malami opisz potem twoja stymulacje to bede mniej więcej wiedziala co mnie czeka bo tez bede miala dlugi protokol catrina trzymam kciuki za jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Malami tak sie ciesze ze juz zaczynasz catrina mam nadzieje ze tez zacznie z toba w kupie raźniej szkoda ze ja musze jeszcze 11 dni czekac ale byle do celu malami opisz potem twoja stymulacje to bede mniej więcej wiedziala co mnie czeka bo tez bede miala dlugi protokol catrina trzymam kciuki za jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ja nie chcę cię straszyć. Dr M to nie dr Cz. Ona zawsze znajdzie jakiś problem i tak jak ci już kiedyś pisałam, bardzo źle traktuje nie swoje pacjentki. Do dr M przeniosło się bardzo wiele dziewczyn i sobie chwalą tę zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer ja również przenioslam się od Cz do M. Bylam jego pacjentka ale zaczeli mnie do niej przerzucać bo albo mial zabiegi albo niby go nie było a potem mijalam go na korytarzu. Bylam u niej kilka razy i nigdy wiecej do niej nie poszlam. W rejestracji poprosiłam zeby wiecej do mnie nie dzwonily że mnie przekladaja bo nie chcę do niej chodzic i od tamtej pory o dziwo juz zawsze bylam u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Zdecydowanie nie polecam kliniki GYNCENTRUM, odradzam konsultacje u dr.Anny B.-Cz., brak podejścia do pacjenta, brak zrozumienia i zupełny brak profesjonalizmu! Nastawieni tylko na wyciągnięcie jak najwięcej pieniędzy od klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt dziewczyny czerwińska jest jakas dziwna...nie ma wogóle empatii ,jest to bardzo dziwne bo sama jest kobietą wizyty w biegu , totalna zlewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość czemu tak uważasz? ja sie lecze w Gyncentrum i to fakt efektu nie widzę ...naciągnęli mnie i męża na kosztowne badania a i tak o wynik nikt sie nie spytal... czemu uwazasz że są słabi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie akurat w Gyn udalo drugie podejscie takze nie narzekam ale fakt, Cz mnie naciagnela raz na 1100 zl potem drugi raz zalecila badanie genetyczne zarodkow ale juz bylam madrzejsza. Gdyby dr M mi to zaproponowal to moze i bym skorzystala ale bez tego sie udalo i chwala im za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z dr M jestem zadowolona. A ostatnio już bardzo. Dr Cz nie polecam. Straszna kobieta. Dziewczyny a słyszałyście, że to nie tylko program jest wstrzymany, ale refundacja leków również? Aż się płakać chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil refundacja leków również??:( no ale to od kiedy?? Czyli jakby prywatnie podejść to już nawet refundacji nie będzie?:( Kogo będzie na to stać???:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerne pisiory...tylko modły co miesiac potrafią odprawiac ale zeby tylu rodzinom pomoc w spelnieniu marzenia jakim jest dziecko to "po co"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na powrót po mrozaczki tez w tym momencie nie bedzie stać na leki, transwer, wizyty i mrozenie. Czy Ci ludzie nie rozumieja ze po to mam zamrozone zarodki zeby wlasnie ich nie zabijac tylko po nie wrocic lub oddac jakieś parze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wczoraj powiedziano koleżance w Gyncentrum. Że leki były refundowane bo był program i że koniec programu oznacza również koniec refundacji leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co ma program do tego skoro ja podchodziłam komercyjnie i tez mialam leki refundowane... chyba ich wszystkich poj*ba*o już :/!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff odetchnęłam:) no to super idziemy razem:) Co dr M powiedział? zapytałaś go może o stymulację? ahh ten nasz dr M w nim to jest jednak Nadzieja nie ma co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślicie źr dr.m tak mnie przyjemnie jak nie jestem jego pacjentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za niedługo powinno być obwieszczenie dot refundacji leków- w tamtym roku jakoś w tym czasie było, więc teraz lada dzień też powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie:) małami, catarina super że już możecie działać. Ciekawe czy i wogóle będą kwalifikować nowe osoby które są zarejestrowane. Ja idę w przyszłym tygodniu także zobaczę. Nie wiem czy jest ktoś na forum kto też czeka na kwalifikacje i jest już po wizycie grudniowej? Jak jeszcze tą refundację leków zabiorą...szkoda gadać. Pozdrawiam Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leki zaczęły być refundowane po troku trwania programu, był to kolejny etap ułatwienia leczenia niepłodności. Wynika z tego, że oni to pakietowo traktują... Catarina super :) Mam nadzieję, że w środę mi dr M rozpisze już stymulację i zacznę się starać o maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
Mogliby chociaz te leki zostawic w spokoju... ale przeciez np gonal bez refundacji to koszt ok 6000 zl.... jak za pen placilam niecale 400zl z refundacja a bez kosztuje teraz 1500 zl... zostanie stymulacja np puregonem, ktory bez refundacji kosztuje ok 350 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Refundacja leków będzie najprawdopodobniej tylko do końca programu tzn do czerwca, potem już nie :/ Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×