Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Witam dziewczynki kawę stawiam, i ciasteczko swiąteczne. małami no każde ukłucie zbliża do celu wiec jak głupia ciesze sie na to kłucie... a ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Czesc dziewczyny :) Czesc Catarina :) pewnie tak dziewczyny juz sa w wirze świątecznych przygotowan :) Ja juz uszka z grzybami pokleiłam, jeszcze rybki w occie, pierniczek, salatki- troche roboty jest ale i tak nieszaleje bo świeta spedzamy u jednych i drugich rodzicow. Napiszcie dziewczyny co tam u was słychac? Sylwia co u Ciebie? Krwawienia ustały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny-ja dzisiaj miałam urwanie głowy w pracy:( jakoś to jest mega dobijające wszystko:( no ale co zrobić:( xxx Catarina kłuję się dalej:) już bym chciała aby był 30-sty....już bym chciała być po punkcji....z jednej strony mam taką nadzieję,że się teraz uda-a z drugiej....:( aż boję pomyśleć.... Czy u Ciebie już pojawiła się @? ja dzisiaj mam plamienia...i niewiem czy to mam zaliczyć do @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami ja nie mam jeszcze plamien ale od wczoraj mam bóle w krzyzu i jak na @ też chciałabym miec juz to z jednej strony za soba ale z drugiej czekanie na wynik jest dopiero stresujące. tak czy siak cieszę sie ze mogłam zacząć i ze ty jesteś ze mną bo fajnie miec towarzystwo, i w dodatku idziemy identycznie cekawa jestem ile, i jakiej jakosci bedą wychodowane komórki. a zastanawiałaś sie nad tą kroplówką z intralipidu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się boję tej stymulacji...znowu będzie stres ,że pęcherzyki nie rosną,że za mełe itp..Ile Ty miałaś komórek w ostatniej procedurze? ja w pierwszej miałam 5 a w drugiej 9...tylko ja mam problem z tym progesteronem bo mam zawsze wysoki i nie mogłam mieć od razu transferu...ehhh oby teraz mi tak znowu nie podskoczył... Co do kroplówki...napomknę o tym dr M....i oczywiście chce skorzystać a nóż pomoże? no i embro glue i nacinanie otoczki.. o tym będę rozmawiała z dr M... Fajnie,że idziemy razem będziemy mieć porównanie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprzednią stymulację miałam bez problemu, pobrano chyba 15 jajeczek, w tym 10 dojrzałych. 6 zapłodniono, dwa miałam tranferowane 2 dni po punkcji, dalej przetrwał juz tylko jeden. dr CZ mówiła ze teraz długi zeby poprawić jakośc jajeczek aby po zapłodnieniu były lepszej klasy. noo zobaczymy... jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby ilość była odpowiednia ale jakośc nie do końca..., byłam stymulowana tylko gonalem. miejmy nadzieje ze teraz wszystko zakończy sie happy end-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intralipid to kwestia 350 zl a moze pomoc wiec probujcie! Ja krwawilam co 2 dni, poki co dzis jest 6 dzien bez krwawienia. Plamie caly czas ale brazowa wydzielina, nie zywa krwia. Z tym ze pobolewa mnie brzuch na @ wiec nie wiem co myslec. No czekam na rozwoj wydarzen i na srodowa wizyte, czy moj maluszek zyje, rozwija sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już rozmawiałam z dr M o tej kroplówce i my jesteśmy na nią zdecydowani. U mnie przy poprzedniej (i jedynej) stymulacji z komórkami było tragicznie. Pobrali 4, dwie niedojrzałe, do transferu dotrwała jedna... Ja już nie mogę się doczekać środy. Jajniki mi szaleją, wczoraj powinnam skończyć antyki. Czuję się jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Hej dziewczyny ja dziś jestem po crio transferze moje małe kruszynki sa juz z mamusią. Trzymajcie prosze za nie mocno kciuki aby zostaly ze mną juz na zawsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vichy a jakie maluchy miałaś podane ? :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky83 ja bede trzymac mocno kciuki! Ty kochana odpoczywaj teraz caly czas w świeta delektuj sie jedzonkiem i tyle :) a bete kiedy robisz w sylwestra? Catarina i malami badzcie dobrej mysli, niestresujcie sie ze cos tam moze niewyjsc to jest teraz wasza szansa ktora wykorzystacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej Sylwia trzymaj sie jesteśmy z Tobą :**! A nie moze lekarz wcześniej Cie przyjąć?:( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiuś napewno z Maleństwem wszystko okey:*** Byle do środy-napewno wizyta CIę uspokoi:) xxx helen dzięki:* ale ja już tak mam niestety...no ale zobaczymy co będzie to będzie:( xxx Vicy to 3mam mocno kciuki:* żeby maleństwa się zadomowiły u Ciebie :):) na 9 miesięcy:)Kto Ci robił transfer dr M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Kurcze Dziewczyny dobrze, że tu trafiłam bo pierwsze słyszę o Intralipidzie czy Embryo Glue...dzięki śliczne, zagadam doktora M na wizycie bo u mnie jest bardzo duży problem z jakością komórek, ostatnio z 9 pobranych udało się wyhodowac tylko jednego malucha:( xxx Macie jeszcze jakieś super triki? :) xxx Helen toż to istna garmażeria! :) xxx Catarina - piekny wynik! xxx Vicky trzymam kciuki za transfer! xxx Sylwia mam nadzieję, że z Maluchem wszystko ok! xxx Miłego dnia drogie Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Joafer ja mam AMH w normie, raczej dość wysokie bo pod 5 i miałam antyki. Poprostu tak wygląda długi. Widocznie miałaś jakąś inną wersję stymulacji :) <> Kasiura bardzo mi przykro, szykuj po innych klinikach. Rozumiem Twoją złość i tak samo czuję i szlag mnie trafia. Mi się cudem udało załapać jeszcze w zeszłym roku na rządówkę, ale zmieniałam klinikę i w ogóle było ryzyko, że się nie uda załapać. Wiem co czują inne pary, które chciały a się nie uda załapać :( <> Sil_Sb właśnie mniej więcej tak jak napisałaś, wygląda długi :) gość, z tego co wiem to dr Piekarz nigdzie aktualnie nie pracuje w szpitalu a co do reszty nie mam pojęcia. <> dredzik, w niektórych klinikach idą tylko długim i z tego co wiem, jest lepszy i bezpieczniejszy od krótkiego i lepszej jakości jajeczka. Jeżeli 2 razy miałaś krótki bez powodzenia to teraz tym bardziej długi aż się prosi. Trzymam kciuki za dobre wieści z wizyty i super plan. <> małamii nie martw się na zapas komórkami, one zawsze na sam koniec najbardziej rosną :) Wszystko co tylko można przedyskutuj z doktorkiem i niech Ci dadzą i nie marudzą. Musi się udać i trzeba wszystkie działa wyciągnąć jakie są. <> Sylwia bardzo się cieszę, że już nie masz krwawień. Mnie jak na okres bolało chyba do końca pierwszego trymestru albo i dłużej, przyzwyczaiłam się i przestałam zwracać uwagę na ten ból. Musi być dobrze z maleństwem. Czekam na wieści z wizyty. Który to tydzień? Też mam w środę wizytę :) <> Vicky trzymam kciuki z całych sił aby dzieciaczki zostały z Tobą na 9 miesięcy w brzuszku a potem na całe życie!! :* Teraz relaksuj się, wypoczywaj i nastawiaj pozytywnie :* Czekamy na Noworoczny super prezent, bo pewnie jakoś tak będziesz testować. <> ciociakachna ja stosowałam dietę ze strony http://nieplodnosc-zmagania-wuk.blog.pl/2013/06/10/dieta-polecana-przy-in-vitro-i-naturalnych-staraniach/ Nie wiem czy to pomogło bo u mnie nie było w ogóle komórki dojrzałej ale mimo to udało się i w maju urodzi się moja królewna:) :) <> U mnie ok. Jedynie doskwierają mi bóle pleców, których nigdy nie miałam i obawiam się jak to będzie dalej, skoro na początku 5 miesiąca już tak jest. Może to przez porządki przedświąteczne. Powolutku sprzątam, mąż dużo robi, wszystkie cięższe prace ogarnął ale on zawsze mi dużo pomaga w sprzątaniu a teraz jeszcze bardziej. Już nie mogę się doczekać jutra bo znów będę widziała moją kruszynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Dziewczynki nie dziękuje co by nie zapeszyć :-) Transfer oczywiscie robił dr M :-) miałam Intralipid i Embrio Glue. Podali mi dwie blastusie klasy AA. Testować powinnam 4 stycznia ale nie wiem czy wytrzymam i nie zatestuję po Sylwestrze :-) póki co staram sie odpoczywac relaksowac w świeta wyjezdzamy takze omija mnie przygotowanie posiłków wiec odpocznę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam ze w Provicie zle sie dzieje. Od miesiecy nie slyszalam o ciazy z tej kliniki... laski masowo przenosza sie do gyn i zaskakuja... Iza to moze i mnie te bole przejda. To jutro we trzy mamy wizyte ;) na ktora masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Iza to jutro proszę o dokładną interpretacje z wizyty co tam słychać i jak sie mała miewa? ile juz waży? mój mały w tamtym tygodniu miał 550 gram i teraz podobno rośnie jak na drożdżach, kolejna wizyte mam 13 stycznia,ale teraz przez swieta to mi szybko zleci :) Sylwia jutro tez czekam na twoją informache co u WAs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jutro Iza Sylwia wszystkie sie w Gyncentrum spotkamy *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky to super, że masz takie relaksacyjne święta :) Twoje blastusie się przyczepią na długie 9 miesięcy z takimi zabezpieczeniami :) Sylwia, ja się też przeniosłam z Prov ale dlatego, że nie mieli już kasy a ja bałam się czekać do nowego roku no i to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć z mężem! Pewnie przejdą :) Dr mówił, że to normalne. Sylwia, gość mam na 13 ale już nie chodzę do Gync, więc się nie zobaczymy :( helen, oczywiście wszystko napiszę. Póki co jeszcze wcześniej dr mi wagi nie podawała, może jutro poda pierwszy raz :) A kolejną mam 12.01 prenatalne, więc prawie tego samego dnia. Twój szkrab już ciężki :) Wiesz może ile wcześniej trzeba zjeść coś słodkiego, żeby maluszek fikał w brzuszku. Na ostatniej wizycie malutka wyjątkowo w ogóle nie chciała się wiercić i dr zaleciła zjeść przed wizytą coś słodkiego ale nie wiem ile wcześniej :) No i jutro przed wciągnę mega słodką czekoladę i popiję mleczkiem w tubce hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:-) Sprzątamy, pieczemy, gotujemy szykujemy:-) dla mnie to dobrze bo przynajmniej nie myślę o problemach. Wy też pewnie zarobione:-) U nas na koniec roku jeszcze jedna próba, najprawdopodobniej 30 (tj. wtorek) 4 IUI, troche jestem sceptycznie do tego nastawiona ale dr. serfer usilnie nas namawiał, więc próbujemy...o takie zakończenie roku. postanowiliśmy z M ze jeśli nie zaskoczy tym razem to robimy invitro....nie załapiemy sie na rządówke więc pozostaje komercyjne, decyzja podjęta:-) Pewnie przed świetami juz tu nie zawitam więc: Dziewczyny życzę wam na te święta tylko jednego-SPEŁNIENIA TEGO JEDNEGO, JEDNEGO MARZENIA, żeby każda z nas w przyszłym roku do wigilijnego stołu zasiadła w powiększonym składzie:-) żeby to forum zamieniło sie w forum szczęśliwych mamusiek....Wszystkie w tym roku będziemy szczęśliwe, wierzę w to a wiara czyni cuda:-) Wesołych świąt :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza oj niewiem ile wczesniej zjesc cos słodkiego. Ostatnio jak mialam badania prenatalne na 9 rano to niejadlam nic slodkiego i sobie i tak fikal, a na wizycie tez fikal bez slodkiego. Chyba bedzie z niego niezły aparat, w sumie tak sie nastawiam ze bedzie żywym dzieckiem bo po mnie i mężu to bedzie mieszanka wybuchowa ;) A dzisiaj jak sluchalam dosc glosno disco polo w domu to tez czułam jak sie rusza. Teraz coraz fajniej czuc te ruchy. Ja sobie lubie wieczor polozyc rece na brzuchu i wtedy tez po chwili zaczyna sie ruszac tak jakby czul moje rece :) Tylko nie smyra sie brzucha i niegładzi tylko trzeba polożyć i tak trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja dzisiaj po wizycie. Dzisiaj lekarz stwierdził że będzie dziewczynka ale strasznie wstydliwa :) a każdy stawiał że będzie chłopiec nawet mój M hhaha to niespodzianka na święta. Duży już ten nasz szkrabek. Waży 293 g pierwszy raz mi podano wagę. Hmmm przy USG nie bardzo chce się ruszać woli buszować jak się położę. Teraz już fajnie czuje ruchy. Nastepna wizyta 8.01 drugie prenatalne. Izka, Sylwia i gość czekam na wasze informacje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Cześć dziewczyny, choinki ubrane? Mam madzieje ze za rok juz bedziecie ubieraly z malutkimi dzieciatkami na rekach. Iza wystarczy batonik:) potem takie bwdziesz dostawac kopniaki ze nie będziesz chciała budzic maluszka i odstawisz slodkie;) u mnie trudny okres ząbkowania, od dwoch dni ciagle płacz, marudzenie i krzyk na pol osiedla jak na minute położę:( dzisiaj chyba złapał mnie kryzys bo mialam dosyc:( ale jutro nowy dzien i mam nadzieje ze bez takich krzykow a jutro jedziemy do dziadkow na swieta takze niech dziadkow trochę pomeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam właśnie na fejsie na - Stowarzyszenie "Nasz Bocian" prowadzą tam fajną akcje wysyłania listów do ministra zdrowia, temat oczywiście nam bliski: zaprzestanie refundacji invitro. Ja swój list już napisałam, zatrudniłam też do pisania siostre, mame i przyjaciółke. Jeśli któraś jest zainteresowana to polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×