Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

małamii89 to tego gona... nie odstawiasz? Teraz brała będziesz i to i to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do wtorku mam brać i to i to-też się zdziwiłam..to juz chyba cetroide nie będę miała? okaże się we wtorek... xxx Catarina Kochana co tam?daj znać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli gonapeptyl działa jak cetrotide? Powoduje że jajeczka nie pękają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak się dowiedzialam....chociąz taniej wyjdzie bo za gonopeptyl dałam dzisiaj 2,46 a cetroide 1 zastrzyk kosztuje ponad 100... a dzisiaj na USg już widziałam parę pęchęrzyków-ale jeszcze nie rosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziołszki. U mnie jednak plamienie - odczekam do Nowego Roku :) To moje drugie podejście i druga stymulacja - po pierwszej dostałam OHSS i wylądowałam w szpitalu - przeszłam dopiero krio, który się udał ale beta spadła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza 82 jestem w 21 dniu cyklu..zastanawiam się dlaczego dr nie dał mi np duphastonu tylko antki od kolejnego pierwszego dnia cyklu ...a pewnie będzie problem z nadejściem bo cysta blokuje cały cykl..:( Jeszcze dziś info kolejna koleżanka w ciąży leżę i becze :"( Pozd.Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki sorry ze tak późno, ale byłam jeszcze u mamy a telefon mi padł ;( ta lekarka zaczyna mnie coraz bardziej wkurzac, dzisiaj wchodzę do gabinetu a ona ze dalej nie mają kasy, ja jaej ze byłam tydzień temu u dr M. i dał mi gonapeptyl, a ona ze nie wiedzą, kiedy dostaną pieniądze, ze MZ sie nie odzywa, masakra Ja jej na to ze MZ pisałam do nich i dostałam odpowiedz ze w styczniu dostaną kase a ona dalej robi trudnosci ze jak nie dostana to kto zapłaci za punkcję i transfery.... i czy pokryjemy koszty punkcji jak nie bedzie pieniedzy....? wkoncu wymusiłam na niej leki do stymulacji.... dostałam Gonal 175 i gonapeptyl w aptece zostawiłam 780 zł takie mam z nią przeboje....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Catarina nie rozumiem tej kobiety!!! O co wogole chodzi? Brak slow:((dobrze ze wymusilas na niej leki ale wyobrazan sobie jak Ci cisnienie podniosla:(( To dr M przepisuje stymulacje a ta nie? Przeciez gadaja ze soba ...konsultuja sie...niewiem juz o co kaman Kiedy masz kolejna wizyte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejną wizytę mam 7,01,2016 nawet mi usg nie zrobiła.... no widzisz nie wiem na co liczy ze przyniosę 10 tyś i zapłace prywatnie? wkurzyła mnie jak nie wiem co... kolejną wizyte znowu mam u niej... bo ona przyjmuje w tym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym mam leki zacząć przyjmować dopiero od pojutrze czyli jak skończę gonapeptyl przepisany przez dr M. 1.01.2016 zaczynam gonal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu co za baba. Ja ci mówiłam, że jej nie ma co ufać i na nią się upierać, bo to straszne babsko. Najpierw ci ściemniała, oszukiwała, a teraz jeszcze pomimo rozpoczętej stymulacji nie chciała jej kontynuować. Jakaś masakra. Dobrze, że na niej wymusiłaś działanie. Ja myślę, że oni faktycznie boją się, że dostaną bardzo mało kasy i że nie straczy im na pacjentów, którzy powinni zacząć procedurę. We wrześniu było na odwrót. Dr M już stymulacji nie rozpisywał, a ta dalej wszystkim wmawiała że kasa jest i stymulacje będą. W sumie nie wiem, o co jej chodzi... No i zapisali cię na 7.01... czyli w 7 ds. Trochę późno, normalnie to powinien nyć 6 ds, a jak wypada w niedziele lub święto to umawiają zwykle na 5 dc. Czemu nie kazała ci we wtorek przyjść? I zastosowała zupełnie inne podejście niż u małejmi dr M. Też dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie wiem ale małami juz jutro zaczyan brac leki a ja dopiero po jutrze, no i mam inne dawki leków ale jak juz zaczeła przepisywac leki to zaczeła coś spradzać w karcie i mówila ze musimy zrobić tak by jajka były lepszej jakości sil ja sie na nią nie upieram nie mam zabardzo wyjscia dr M nie bardzo chce brać kolejne pacjentki, pytałam o intralipid i powiedziała że stosują przy criotransferach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Cześć dziewczyny, o tej godzinie to chyba jestem tu dziś pierwsza:) Iza ja rodzilam w Strzelcach Opolskich bo jestem z opolskiego. U mnie nie bylo zadnych problemow z cesarka bo babka do której chodzilam mi ją robiła, jest tam ordynatorem. Chodzilam do niej prywatnie i w 37 tc szła na dwa tygodnie urlopu dlatego już wtedy mi wypisala skierowanie do szpitala na cc a w zaleceniach mialam wpisane"długie leczenie niepłodności". Ns wizytach w szpitalu tez zawsze gdy pytali co jest wskazaniem u mnie do cc mowilam to samo. Moja Pani dr zawsze na obchodzie tłumaczyła innym ze leczylismy się prawie 9 lat i dlatego cc. Nigdy nie powiedziala na glos ze wskazaniem jest in vitro bo tego robić nie może przy innych pacjentach. Zosienka jak się czuje Igorek? Ninka Ty juz chyba urodzilas? Zmykam dalej spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Mi dr M powiedział że intralipid ma u nich bardzo dobre wyniki i że jak najbardziej jest wskazany w naszym wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czyli catarina bedziesz brala sam gonal bez gonopeptylu? Jak mnie wkurza ta Cz masakra...zupelnie inne postepowanie niz dr M:( ja juz od dzisiaj wieczora zaczunam sie kluc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak się cieszę że ja przeniosłam się do dr.M bałam się że jak byłam wczoraj żeby mi stymulację przepisał że powie ze kolejna wizyta u dr. Cz bo mówiłam mu ze chodziliśmy do niej ale nas ostatnio z kwitkiem odprawiła. A on na koniec powiedział że proszę się do mnie umówić na kolejną wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
Małami mam brać 0,5 gonapeptyl rano a wieczorem gonal 175 wizyta w 7 ds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Dziewczynki udanej zabawy Sylwestrowej dla tych co się dzis bawic będą no i Szczęsliwego Nowego Roku :-D ja wierze ze dla kazdej z nas bedzie szczęśliwy!!!!!! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkiego dobrego w nowym roku:*** oby był dla Nas wszystkich Najpiękniejszy i Najszczęśliwszy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Dziewczynki Wszystkiego najpiękniejszego w Nadchodzącym Roku cierpliwości wytrwałości do upragnionego celu oraz spełnienia marzeń Niech 2016 nam tu ześle wysyp dzieciaczków :):):) Ja wybieram się pojutrze na betę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oby ten nowy rok był dla nas najpiękniejszym najszczesliwszym rokiem... tego wam i sobie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky83 trzymam kciuki za pozytywny wynik w takim razie. I ja wam życzę wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdej z Was życzę w nadchodzącym roku serduszka pod swoim sercem a mamuskom degustowania sie kazdego dnia swoim dzieciątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Dziewczyny wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, spełnienia tego najważniejszego marzenia!!!!! Iwcia ja jeszcze w dwupaku, czekamy jeszcze 7 dni do terminu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×