Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hej moje ksiezniczki:-) Dziekuje wam za slowa otuchy, to dla mnie wazne:-) Dzis juz po wizycie, wracamy do boju:-) w zycie wchodzi plan B W srode jade do gyn na badania( moje sa z lipca wiec stracily waznosc) a to bedzie moj 2 dzien cyklu wiec :ja: TSH, antyTPO, prolaktyna,AMH(poprzednio bylo 1,7-boje sie co bedzie teraz) FSH, LH, estradiol. Oboje: HIV, HBS,HCV, USR, Umawiam sie na histeroskopie Moj M robi ponowne pelne badania nasienia i jesli wszystko bedzie ok to w nastepnym cyklu komercyjne invitro Zastanawiamy sie czy wziasc program 2+1 ? Moj M zaczyna cos mowic o zmianie kliniki na angelius provita bo komus z jego znajomych tam sie udalo. Stwierdzil ze slyszal ze tam jest ok a skoro mamy placic to lepiej juz tam. Ja przyznam szczerze przyzwyczailam sie do gyn i lubie swojego lekarza dr. Serfera....hm trudna decyzja Marysiu: ja tez mam niedlugo histeroskopie :-) Malami: Ta jedna twoja krusYnka jest silna jak mama:-) Uda sie:-) nie liczy sie ilosc ale jakosc:-) Sil- jutro ma byc betataaaaaka sliczna i wysoka:-) zaczynam do ciebIe mowic Mamusiu:-) Milego wieczoru ksiezniczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia a nie myślałaś po prostu nad zmiana lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za wsparcie….:* teraz już nic nie zrobię…jedynie mogę się jak najlepiej tylko potrafię przygotować się do crio…. Xxx Polly 3mam kciuki za pęcherzyki…a dr Cz chyba nie ma się co bać…ja też byłam pełan obaw bo dr M nie było musiałam iść do niej ale nie było tak źle… Xxx Catarina staraj się myśleć jak najlepiej…te czarne myśli odganiaj od siebie-dzwonili Ci z labo co z trzecim zarodkiem? Xxx Sill 3mam kciuki za jutro-ja wierzę,że to była ta komórka….ten zarodek….czyli wynik ogłosisz po południu? Ajj jutro będzie nerwowy dzień… Xxx Madzia za pierwszym razem też mieliśmy problem bo z 5 komórek 1 się zapłodniła…w drugiej procedurze z 6 komórek 4 się zapłodniły (z czego były 2 blastki)…a teraz z 6 komórek 3 się zapłodniły i mam 1 blastkę… xxx Asia 3mam kciuki:** super,że działacie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Asia super ze macie plan i od razu dzialacie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z godz 19.01: lubie swojego lekarza, mam do niego zaufanie:-) Nie wiem jednak czy dr serfer przeprowadzał u kogoś z was invitro? Ciągle słysze o dr Czerwińskiej i dr Merciku ( przemiły lekarz-robił mi 3 i 4 inseminacje) Mój M upiera się chociaż nad konsultacja w provicie...Jezusicku ale Ci faceci sa uparci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu się ciągle przewija dr Cz i Dr M bo tylko oni kwalifikowali do programu rządowego. Stymulacje rozpisuje również dr Piekarz, ale nie kwalifikowała z MZ, więc ja z nią nie miałam nigdy do czynienia. Nad dr Serferem zastanawiałam się jak się przeprowadzałam i szukałam nowego gina. Nie zdecydowałam się na niego i chyba już bym się nad nim nie zastanawiała. Provita ogólnie ma lepsze opinie niż GynC. Choć w rankingu z MZ GynC wypadło lepiej... Myślę, że w każdej klinice są pary którym wychodzi i pary, którym się nie udaje. Ja mam koleżankę w Proviicie i jak z nią ostatnio rozmawiałam była po I stymulacji, nieudanej i zaraz zlecili jej genetyczne badanie zarodka... Myślę że kluczem do wszystkiego jest zaufanie i twoja psychiczna akceptacja kliniki. Mówiłaś wcześniej o programie 2+1. Dziewczyny to przeliczały i faktycznie to chyba dopiero jak ci 2 razy nie wyjdzie się opłaca. I tak może się niestety zdarza. W programie musisz płacić extra za mrożenie, konsultacje anestezjologa i criotransfery. Musiałabyś sobie policzyć, co się bardziej opłaca. Jeszcze przed listopadem jakbyś podchodziła prywatnie, to oni ci zapładniali wszystkie komórki. teraz o ile dobrze pamiętam, zapładniają tylko 6. Ale nie mam pewności na milion procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy konsultacja anesteziologa jest obowiązkowa? Miałam już tam histeroskopie i nie potrzebuje kolejnej konsultacji...Sylwia a jak u Ciebie było placilas dodatkowo? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsultacja jest chwile przed punkcja i jest to w cenie punkcji- 1000 zl ;) nic dodatkowo nie trzeba placic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie teraz dzwoniłam pytałam :) jest w cenie w tym programie 2+1 Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisałam to co powiedziała mi pacjentka, która leżała obok i była w programie 2+1. Powiedziała, że kazali jej za tę konsultację zapłacić, choć nigdzie nie było takiej informacji. Sama byłam w szoku. Konsultacja musi być przed każdym zabiegiem, nie ważne że się ją już wcześniej przy innym zabiegu miało. Za każdym razem możesz trafić na innego anestezjologa i każdy po swojemu usypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Też mi sie wydaje że będzie trzeba zapłacić zresztą w umowie 2+1 pisze że konsultacja anes. Jest płatna. Madzia a kiedy zaczynasz stymulacje i do kogo chodzisz?Sil kciuki zacisniete. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bylam w zadnym programie i nie placilam- w czym mialabym byc lepsza nie placac..., zreszta zapytam dziewczyny zaraz ktora teraz brala 2+1 czy za cos takiego musiala placic dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W cenniku nawet nie maja kwoty jaka by trzeba zaplacic za taka konsultacje wiec w jaki sposob okreslili cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Sil 3mam kciuki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mowilam, Kasia jest po pierwszej, niestety nieudanej procedurze-slaba reakcja na stymulacje- i pisze mi ze za nic takiego nie placila. Jest w programie 2+1. Przeciez to bylby smiech na sali jakby za 3 min rozmowy trzeba placic dodatkowo skoro za punkcje wzieli kase. A punkcja obejmuje obowiazkowa konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Sylwia za info.a mozesz mi powiedzieć ty szlas o ile pamiętam krótkim protokołem ? Jakie leki mialas i czy miałeś je z refundacja? Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Dzięki Linkaa :* Oby wyzdrowiał... Jeszcze dziś widzę na wardze coś co może okazać się opryszczką :/ Posmaruję w domu miodem, łykam Rutinoscorbin, oby przeszło bez antybiotyku... Asiu, cieszę się że idziesz do przodu i się nie załamujesz! Ja myślę, że obojętnie, czy w Gyn czy gdziekolwiek indziej, zajdziesz w ciążę przy pierwszym IVF :) A Serfera nie znam w ogóle, więc trudno mi powiedzieć czy jest dobry czy nie. Sil kciuki aż mnie bolą! Jestem z Tobą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak krotki protokol 9dni stymulacji. Gonal 150 z refundacja- na 3 podejscia masz refundacje- poki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Sil oby sie udalo trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny powiedzcie mi bo zaczęłam się kluc gonapeptyl czy też dawalyscie sobie na przemian bo nie miałam jeszcze tych zastrzyków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny powiedzcie mi bo zaczęłam się kluc gonapeptyl czy też dawalyscie sobie na przemian bo nie miałam jeszcze tych zastrzyków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu cos się zacielo. Dziewczyny pytałam o genopeptyl czy też na przemian dawalyscie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
małami trzymam kciuki za przygotowanie, teraz mały ma zimowisko jak przystało na zimę a później już wróci do mamy ;) sil daj znać jak beta... dziś popołudniu tak? trzymam co się da! za wszystkie bety trzymam co się da! mam nadzieję, że wszystkim się uda!!! my od wczoraj się gonalujemy, w sobotę podgląd a w przyszłym tygodniu punkcja i znów to cholerne czekanie!!! miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłam do gyn pytałam mówiłam zw q umowę pisze ze jest płatne, pani mnie poinformowala ze to jest w cenie. Zapytałam nieścisłości w umowie -> tak. Także ja juz sama nic nie wiem. Marysia ja mam jeszcze 10 tabl antkow w Sb mam wizytę jak tam mój torbiel...ale już przed braniem tabl ładnie się wchłaniaL została mała szczelina z płynem wiec mam nadzieje ze nie będzie żadnej niespodzianki i zacznę na początku lutego :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płaci się za asystę anesteziologa 300 zł i tez sama byłam w szoku kiedy usłyszałam za histeroskopie 1100 a nie 800.. MADZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dziewczyny ja byłam w gyn i pani z rejestracji mówiła o 2+1 i dodatkowe koszty to mrożenie od 500zł, nic nie wspominała o tym że za anestezjologa trzeba będzie płacić. Zastanawia mnie jedno zwrot kosztów po pierwszej udanej próbie. Czy pierwsza próba obejmuje tylko świeży transfer czy też crio wszystkich śnieżynek z 1 stymulacji?! jakby np. świeży transfer się nie udał a udało by się crio to wtedy też nas to uprawnia o wnioskowanie o zwrot tych 7100. a i mówiła ze w przypadku ciąży w ramach programu wizyty do 12 tyg są w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia to pójdziemy identycznie bo ja miałam dzisiaj kończyć brać antki ale przez to, że mam mieć w sobotę histeroskopie to mam brać dalej jeszcze. Mi w rejestracji od razu powiedziały 1100zł a jak będzie trzeba coś usunąć to 1400zł-kasa straszna:( mam nadzieję, że przynajmniej z tej refundacji leków uda się skorzystać bo jak pytałam ostatnio dr M czy przepisze mi te leki refundowane to powiedział zobaczymy i trochę mnie to zdenerwowało przecież mam prawo z tej refundacji skorzystać-Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam obawy co do leków no ale musimy M naciskac cos w końcu musi się nam należeć. ja 28 ide na kontrole i jak ok wszystko to od początku lutego start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×