Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Madziu no to umawiamy sie na Picolo! Kiedy masz teraz wizytę i jakim protokołem idziesz? Musi sie udać! Nie ma innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia dobrze w kupie siła mam nadzieje że szybko dotrzemy wszystkie do celu, ja amh mam z lutego 2015 nie kazal powtarzac jedynie wirusówke, zobaczymy co powie na wizycie. Ostania IUI miałam w październiku potem laparo i i histero no i tak czekamy na luty i jakieś działania catarina99 to dobry znak ta temperatura odczaruj forum i przetrzyj szlaki Allessa a kysz z cczarnowidztwem ze spokoem czekamy na wasze bety trzeba wierzyc ja się zastanawiam jak dr M będzie miał pomysł na nas nie lubie stać w stagnacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Sylwia - tak poprzednią ciążę też u dr Sz prowadziłam byłam bardzo zadowolona dr pracuje na Ligocie miałam rodzić naturalnie ale ze dostałam bardzo wysokiego ciśnienia dr sam osobiście zrobił mi cesarke był potem na oddziale zaglądał do mnie także naprawde w porządku lekarz. Na wizyty cała ciążę do niego do Gyncentrum chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
No i jestem troche podlamana ale jakos bedzie w sobote mam punkcje niby sie ciesze ale cos slabo z pecherzykami dr CZ stwierdzila ze sa 4 moze 5 wiec d**y nie urywa kurcze boje sie ze bedzie jak u sil mialo byc tyle a tyle a potem kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
A punkcje ma robic dr Polacek ktorej z was robil punkcj***adz transfer bo ja go nie kojarze kurcze mialam nadzieje ze dr M bedzie ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dredzik 28 kończę antki czekam na @ I zaczynam krótki protokół :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm. Do gyn glupio by mi bylo chodzic, bo tam chodze do dr P ktora bardzo az za lubimy... i jakos tak niezrecznie by mi bylo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam dziś @ I ja miałam punkcję i transfer robiony przez dr Polacka. Na transferze był bardzo miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i do mnie nie dotarła książka. Dostałam od Małejmi pustego maila :( Podaję raz jeszcze adres: rico_sb@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi prowadzi ciąże dr Serafin, przy CC go nie bedzie, ale polecił mi lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona gościa z Katowic
Witam dziewczyny Ja jutro idę na wizytę do Pana M mam nadzieję że otrzymam dobrą informację że są pieniądze i mogę się szykować do 2 podejścia. Denerwuję się jutrzejszą wizytą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wizytę u dr M jutro. Ale moja wizyta jest już po II nieudanym podejściu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona gościa z Katowic
Mi się udało ale niestety poroniłam , okazało się po wnikliwych badaniach że mam zakrzepicę wrodzoną i teraz dostałam odpowiednie leki żeby już do poronień nie dochodziło. Mam nadzieję że teraz wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam twój przypadek i twojego męża opowieści. Trzymam mocno kciuki by się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey Dziewczyny, Tez jester pacientka gyncentrum. Chcialam zapytac czy Ktoras z was korzystala z akupunktury? Jesli talk to czy mozecie podac namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuls2525
Czesc wszystkim! Poczytuję Was. Ale za bardzo tez nie mam o czym pisac... Wszystkim przygotowującym sie do kolejnej próby jak i tym które będa testowac zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuls2525
Ucielo mi posta wrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
U mnie brak @ juz 10ty dzien. Test 1 kreska. Poczekam do konca tyg. Jesli nie dostane to pojde do gina jeszcze "sprzed gyn". Moze da mi luteine. Brak @ pewnie spowodowal stres w pracy. Masakra. Wszystko sie mi opózni teraz... Choc od wczoraj mam sporo gestego lepkiego sluzu. Dziwne... U mnie wszystko jest jakies pokręcone. Ahh.. Poki co czekamy tez na wynik kariotypów. Pozdrowionka! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuuls2525 trzymam kciuki za szybkie wyniki kario i by @ się pojawiła też szybko. Gin na pewno coś co na to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Sil o której masz wizytę? jestem ciekawa czy dr M obieca Ci to 3 podejście, trzymam kciuki:) witam też nowe koleżanki na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc ;)) 3mam kciuki za dzisiejsze wizyty;)) A ja juz dostalam @ i umowilam sie do dr M na czwartek....chociaz z ledwoscia mnie zapisala bo juz taki napiety grafik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aguuula2522 gdzie robiłaś Kariotypy??? Ile płaciłaś ?? Długo czekasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny jak słabo spalam w nocy, mam takie bóle napadowe w prawej nodze na wysokości biodra i wtedy nie mogę się ruszyć no i chcę iść do WC i się nie ruszyłam mąż musiał mnie prowadzić takie przeboje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) Jak dobrze że już piątek :) Joafer, ewentualnie Małamii lub któraś która dostała książkę - ponawiam swoją prośbę o wysłanie też do mnie, bo nic mi nie przyszło - nikita2809@wp.pl Aguuula fajnie, że się odezwałaś, bo mamy podobną sytuację. W takim razie nie bierzesz jeszcze antyków, skoro nie dostałaś okresu? Ja jestem w połowie, w lutym zaczynam stymulację. A byłaś u tego immunologa? Robiliście badania? My po 2 wizycie spasowaliśmy, bo sumie nic takiego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem tu nowa i szukam opinii o Gyncentrum. Staramy się z mężem ponad 3 lata o dziecko .Początkowo wszystkie badania wychodziły w porządku do momentu kiedy zrobili mi HSG okazało się, że mam nie drożne jajowody.Miałam robioną histeroskopie zabiegową, ale niestety nie udało się udrożnić jajników. Mam w dodatku PCOS . Nie mam szans na naturalne poczęcie.Moja ginekolog poleciła nam klinikę Gyncentrum. Byliśmy tam pierwszy raz w lipcu 2015 r Pan dr.M kazał nam zrobić dodatkowe badania i powiedział, że jak wyjdą w porządku dostaniemy się do programu refundowanego in vitro..okazało się ze wyszło wszystko ok a lekarz nam powiedział ze jest mało miejsc a ja muszę przez miesiąc brać tabletki ..przyszliśmy po miesiącu a on nam powiedział, że program został wstrzymany i narazie nie ma na to pieniędzy i dał nas na listę rezerwowych ..potem okazało się, że tych pieniędzy nie będzie i możemy przystąpić sobie do programu 2+1 są to duże pieniądze...bardzo pragniemy dziecka i jesteśmy wstanie wydać te pieniądze i chciałam zaczerpnąć waszej opinii .Jak to wygląda w tym programie ,czy lekarze robią na odczepnego czy starają się zrobić wszystko żeby się udało,jakie macie doświadczenia z tej kliniki..słyszałam różne rzeczy na temat tej kliniki dobre i złe ..jakie jest wasze zdane .Dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Sil jak po wizycie?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ania609 ja robie tylko inseminacje w gyncentrum - na razie wszystkie nieudane mam koleżanke która robiła in vitro z programu rzadowego w gyncentrum- jej sie nie udało -z tego co wiem wszystkim przeważnie dają protokół krótki z antagonista - a jest to protokół o najmniejszym odsetku odanych ciąż nigdzie wiecej nie byliście na konsultacji ? tylko w jednej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×