Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość helen86
Baska ale fajnie juz 606g Szczescia :) super! Iza ja ci niepomoge bo mnie do tej pory plecy niebolą wiec niewiem jakie mozna metody stosowac. Vicky fajnie ze jest wszystko wpozadku :) pamietasz jak c****erwsza ciaza zleciala? Pewnie szybko :) to ta tez ci tak zleci :) Co tam slychac u Fif? Wie ktoras? Iwcia a co tam u Cb slychac? Jak sie miewa Szymonek? Małami kochana walcz i niezalamoj sie bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen, Szymek juz nie ma od wczoraj goraczki ale dziś bylismy u lekarza bo na calym ciele ma pełno krostek. Niby samo zejdzie bo to po anrybiotyku. Wazne ze ta wysoka gorączką ustapila bo bylam cala w strachu. Teraz slodko spi i czekam traducyjnie na jego pobudki. Wy jeszcze troszke i tez będziecie miec juz swoje krasnoludki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniofranio
Joafer jak mogę to ja też poproszę: paluchaga80@interia.pl Mało piszę ale czytam Was cały czas. Sil bardzo współczuje :( Jutro mam wizytę i podpisuje umowę 2+1 i cały czas mam obawy. Czy któraś z Was jest w tym programie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczynam za tydzień stymulację do programu 2+1! Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Dziewczyny a płacicie od razu za ten program 2+1 bo w umowie piszę że można najpóźniej w dniu punkcji- ja myślę, ze jak histeroskopia w sobotę wyjdzie ok to też od razu dam podpisaną umowę. Maniofranio a będziesz już zaczynać stymulacje czy narazie antki? Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zapłacić odrazu wtedy wizyty są darmowe ;) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja po serii iui w gyn startuje z in vitro tez podpisujemy program 2+1. 28 mamy wizyte gdzie dr M ma zobaczyc czy nie zostalo nic po owu i wtedy decyzja. Mysle ze od razu oddam podpisana umowe. A tak wogole to czytammforum prawie od poczatku jestem gdzies na 280 str to tak jak bym was pozbawala. Tak wiec od jakiegos czasu was podczytuje teraz sie witam i licze na wasze wsparcie. Dla wszystkich mamusiek gratulacje, a dla starajcych sie ogromne kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia a przed stymulacją miałaś jakieś dodatkowe badania w programie? Marysia jutro na wizycie się dowiem co i jak. Joafer bardzo dziękuje za książkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mokatka witamy :) Co do Fif to u niej dobrze, coraz lepiej :) Maluszki rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio daj koniecznie znac kazde info jest Przydatne. Mi dr M mowil ze wirusowke na pewni trzeba powtorzyc bo mam z lutego zeszlego roku. Na wizycie zapytam go co i jak i tez po tym 28 chcemy juz to oplacic zeby byc troche spokojnejszympsychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia7707
Ja mam za 2 tygodnie histeroskopie i jak bedzie ok to podpisujemy umowe na 2+1, chociaz wczesniej chcemy konsultacji w provicie:-) Widze ze troche nas bedzie w tym programie 2+1. Mam nadzieje ze u kazdej skonczy sie na pierwszym podejsciu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam czytać publikację przesłaną prze Joafer bardzo motywująca polecam :) Nie mogłam się oderwać i przeczytałam całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
no dziewczyny ja tez jednym tchem przeczytalam Tak wiec walczymy i nie poddajemy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzis jest mój 11 dzień brania antków i czy Wy też miałyście tak długo plamienie? Dzięki ewentualnie za odp bo nie wiem czy to ok... I która z Was jest teraz na antkach i na poczatku lutego zaczyna długi protokół? Mam nadzieje że nie będę sama:) I witam nowe Dziewczyny na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej drezik ja brałam antyki i placilam prawie cały czas dr M stwierdził że to normalne. Teraz biorę genopeptyl więc też tak połowa lutego będzie punkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Hej dziewczyny stawiam ranna kawe trzymajcie kciuki dzis moj 9 ds ciekawie czego sie dowiem potem sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy wszystkie możliwe badania bo leczymy się w gyn od początku 2015, ale na świeżo oddałam hormony i wydaje mi się ze wymazy tez trzeba będzie zrobić. Pzdr Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! :) Joafer nie doczytałam wcześniej że to na meila, a później juz nie wchodziłam (czytam forum w sumie głównie w pracy do 15tej, potem mam korki z uczniami, zakupy i wczoraj i dziś wracam o 21:00). Mój email to: nikita2809@wp.pl Izuś, dziękuję, że pytasz, mój małż na L4 do wtorku, bierze już tonę lekarstw, tzn te na poprawę nasienia no i te na poprawę zdrowia ;) Oby to nie była mieszanka wybuchowa. Chyba jest mu ciut lepiej, ale nawet nie wiem dokładnie, bo cały dzień go nie widzę. Cudownie, że jesteś już w 6mcu :) Ja też się obawiam wielkich bóli pleców, bo mam lordozę, czyli nadmierne wygięcie do przodu dolnego odcinka kręgosłupa, więc przy brzuchu tym bardziej będę cierpieć. Ja z kolei nie mogę w ogole leżeć ani na brzuchu ani na wznak, bo mnie bolą plecy, tylko na boku i Tobie też polecam tą pozycję, z lekko podkurczonymi nogami. I masaż choćby amatorski - mężą- jak najbardziej ;) Dredzik, ja też biorę antyki, dziś chyba 10ty dzień będzie. Tyle że okres miałam jak zwykle w normie. Ale każda inaczej reaguje na hormony. Ja idę krótkim protokołem. Dziewczyny ale piękna zima za oknem :) Aż by się chciało pohasać na śniegu :) Ja tam lubię zimę, żałuję tylko że na narty nie możemy na razie jechać (i obyśmy już w tym roku nie mogli jechać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze sporo nas zacznie na początku lutego jak się uda to spotykamy się w realu na picolo :) *tak się boje...:( Pzdr Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky super ze wszystko dobrze :))) Powiedz mi, prowadzilas poprzednia ciaze tez u dr Sz? Bylas zadowolona? Gdzie chodzilas na wizyty i ile placilas? W ktorym szpitalu rodzilas? On przyjmowal porod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze sporo nas zacznie na początku lutego jak się uda to spotykamy się w realu na picolo :) *tak się boje...:( Pzdr Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ty mialas wczesniej IUI w gyncentrum? My mielismy 4- nieudane, teras tez mam powtorzyc hormony, czy powtarzacie amh? My mamy z lipca i kazal nam lekarz powtorzyc. Najwazniejsze pytanie czy po IUI na cyklu stymulowanym mialyscie jakies przerwy przed invitro? Po nieudanych invitro zaleca sie 3 miesiace przerwy a po IUI? Moja ostatnia IUI byla 2 stycznia a przypuszczalne podejscie do invitro okolo 20 lutego nie za szybko??? Ksieznicxki a kto nam teraz testuje?? Ma transfery lub punkcje? Trace orientacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja hormony mam z grudnia, a amh z stycznia zeszłego roku ale nie mówił nic żeby powtórzyć. Ostatnia stymulację miałam w suerpniu i od tej pory moje jajniki odpoczywały a antki mam od stycznia na wyciszenie zupełne i torbiel ktory został po nie peknietym. Inseminacje mieliśmy 3 w gyn nie udane ale stymulowana byłam tez na naturalnych cyklach. styczeń bez stymulacji. luty 3 zastrzyki gonal 75 naturalne starania marzec zupełnie nat. Czerwiec clostyl 1 tabl.przez 5 dni do inseminacj lipiec gonal 5 zastrzyków o inseminacja sierpień clostyl 0.5 tabl przez 3 dni inse i od tej pory czekaliśmy na rzadowkę do której nie udało się wejść. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepne do testowania jestesmy my z Allessa, ja dalej mam podwyzszoną temperturę 37,5 stopni, a ty allessa jak sie czujesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny. Catarina u mnie nic - zupełnie, ostatnim razem też miałam krwawienie i lekkie ciągnięcie brzucha pod koniec - teraz nic, zero, nada... Fajnie, że Tobie się uda (choć nie ukrywam, że strasznie Ci zazdroszczę) - ja wciąż twierdzę, że u mnie jest to wynik nieodpowiedniej stymulacji i bardzo słabych komórek - w trzeci dzień zarodki powinny być bardziej rozwinięte, niż te które mi podano. Chyba zrobili to na odczepnego, żeby w ogóle przeprowadzić transfer. Jestem na 100% przekonana, że we wtorek beta będzie zerowa. Kurwa mać. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Alessa obys sie nie zdziwila ;)) tego Ci zycze...wiesz w macicy zarodki maja lepsze zarodki zeby sie rozwinac...wiec nie mysl tak negatywnie:** Poczatek tygodnia bedzie mega emocjonujacy.... A ja czekam na @ i jestem ciekawa kiedy teraz dostane ehh. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allessa dobrze wiesz ze taka temperatutre mogla spoowodować kroplówka z intalipidu lub zwykle przeziebienie... nic nie jest przesądzone, nie nastawiam sie na nic bo wiem ze wtedy rozczarowanie jest jeszcze wieksze... malami jak dostaniesz @ to umawiasz sie na wizytę co dalej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ohh ludzie co to mi sie popisalo lool Oczywiscie Alessa chodzilo mi o to ze w macicy zarodki maja lepsze warunki niz w labo:**wiec wszystkiego nie przekreslaj:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Catarina jak dostane @ to od 2dc mam brac estrofem i w 8-9 dc mam sie umowic na wizyte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×