Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

wam tez tak przeskakuja te posty sa tak pomieszane :/ smutasek o ile będą miejsca na ten program jeszcze :/ chodz wydaje mi się że ta liczbe tylko tak żółcili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio jak przystepowalam do 1 inseminacji w provicie to lekarz po " zabiegu" tez nam juz mowil zebysmy sie zapusali do programu invitro. Wrazie jakby nie wyszlo w sumie po nie udanej inseminacji zapisalismy sie ale przystepowalismy do nastepnej inseminacji. On chyba nie mial nic zlego na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek czasami chyba sa jakues przeciwskazania co do podania 2 zarodkow ale nie wiem jakie. Mysmy poprosili o podanie 2 i dr M sie zgodzil. Tez pideszlismy z mezem tak do tego jak Ania mowi najwyzej beda bliznieta a z dwoma wieksze szanse. Chociaz na poczatku nie chcialam ale moj M byl zdecydowany ze dwa. W sumie on malej baletnicy teraz w brzuchu nie nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami nie smuć się :(..będzie wszystko oki..zobaczysz :) Sil ...a czemu nie mogłaś mieć podanych 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia ale ci zazdroszcze tej małej baletnicy ..tez mi się marzy córeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami... byłam kiedyś na podglądzie u tej lekarki. Bardzo fajna, można się dużo dowiedzieć. Jak masz jakieś pytania do zadawaj, mi na wszytsko odpowiadała. Będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez 2 :D...a moja mama jak powiedziałam jej ze mogą byc bliźniaki to odrazu czy damy sobie rade z dwójką ..ale jeżeli to zwiększa szanse na ciaże to musze to wykorzystać i wiem ze damy sobie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baśka może nie miał ale była to nasza pierwsza wizyta i lekarz od razu powiedział, że on tu widzi jedyną szanse na in vitro. Rozrysował nam jak to wygląda i kazał do następnej wizyty się zdecydować, dodatkowo zalecił szereg badań. Wynik mojego M uznał za słabe a jak je później pokazałam w Gyn to były w normie ale zalecili swoje i wyszły książkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baśka może nie miał ale była to nasza pierwsza wizyta i lekarz od razu powiedział, że on tu widzi jedyną szanse na in vitro. Rozrysował nam jak to wygląda i kazał do następnej wizyty się zdecydować, dodatkowo zalecił szereg badań. Wynik mojego M uznał za słabe a jak je później pokazałam w Gyn to były w normie ale zalecili swoje i wyszły książkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki smutasek...może się czegoś więcej u niej dowiem:) xxx Jakoś dzisiaj mi się znowu czarne myśli pojawiły...ogólnie wszystko mnie dobija i wszystko się kumuluję... Nikita Ty też dzisiaj miałaś wizytę? co się tam dowiedziałaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Mam pytanko bo odstawiłam w niedziele antyki i dziasiaj tak około 20:30 pojawiło się trochę krwi wcześniej plamienia-czy dzisiejszy dzień mam zaliczyć już jako I dzień cyklu i jutro zacząć się kłuć czy I dzień cyklu liczyć od jutra bo pewnie jutro już będzie taki normalny- coś kojarzę że kiedyś coś pisałyście na ten temat?Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr M mowil mi,zeby jako pierwszy liczyc caly dzien typowego krwawienia. Wiec od jutra licz 1dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie miałam więcej niż 1 komórki do podania, więc nie mogłam mieć 2 choć chciałabym bardzo. O tym centrum nie słyszałam Okres powinien trwać intensywnie, by nazwać go okresem. Powinien się pojawić najpóźniej o 19-20 i być już ciągłym krwawieniem a nie plamieniem. Lepiej będzie, jak dzisiejszego dnia nie będziesz traktować jako 1 dc. Ja po antykach mam zawsze mało obfite @, ale jak wieczorem się pojawia, to nie można zaliczać tego dnia. Lepiej zacząć później, niż by się miało okazać, że się nie wystymulujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki dziewczyny za odpowiedź:)dobrze, że jesteście:)Cieszę sie,że to już się zaczyna ale strach jest chyba większy czy wogóle wyhoduje trochę tych jajec, żeby było co zapładniać, ahhh pożyjemy, zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodowski jest wlascicielem invimedu chyba... wiec pewnie jakos powiazane sa obie placowki... O ale widze ze pracuje tam tez dr Warcholinska ktora w gyn robi prenatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wskazaniem do transferu dwoch zarodków jest wiek powyżej 35 lat, ewentualnie jesli podchodzili sie juz do ivf i nie udało sie to dr moze podjąć taka decyzje. Ja miałam podane dwa i jeden został ze mna :) Dzisiaj 3 dzień stymulacji, mam nadzieje ze jajca rosną. Az sie boje sobotniej wizyty, bo poprzednim razem jakoś czułam jajniki praktycznie od początku, a teraz zupełnie nic... Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio miałam podane dwa zarodki. I to dr Cz. Sie mnie pytała ile chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Ja reż nie mam jeszcze 30 lat i przy pierwszej próbie podano mi 2 zarodki:) więc nie wiem od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi zdaje ze od nas to zalezy. Dr M nie robił żadnych problemów jak powiedzieliśmy że chcemy dwa zarodki a nie mialam nawet 27 lat skonczone i AMH nie mam za niskiego bo ok 4. Moze jedynie chyba sie nie zgodzic jak bedzie widzial jakies przeciwskazania ale nie wiem jakie by to byly. Nika spokojnie wychodujesz te jajca jak to ladnie nazwalaś :) Mała odpędź te straszne myśli. Już tej twojej kruszynce szykujesz piękną pierzynke i zostanie z tobą na 9 miesiecy. Włącz pozytywne myslenie bo jak sie tak bedziesz katować to Ci nie pomoże. Tule mocno kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za pierwszym i drugim razem miałam podane dwa zarodki. Lek pisał wówczas w dokumentacji, ze ze względu na słabe nasienie. Miłego dnia moje Wojowniczki. Malami to mniej więcej na kiedy miałabyś transfer? Liczyłaś sobie? Joafer a u Ciebie jak teraz wygląda stymulacja? Mówił Ci co przepisze i co ile dni będziesz musiała być na podglądaniu? Bo mnie juz przeraża mnie ta droga co 2-3 dni do Gyn ( 350 km w jedną stronę) ale co się nie robi aby spełniać Marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Baska dzieki za wsparcie:* jakos mi sie teraz wszystkie problemy kumuluja;(a jeszcze wczorajsza wizyta nie dodala mi otuchy;(( Dredzik jakby w pon endo bylo okey to tak policzylam crio na sobote... Dreszik moj M tez jest po wypadku i z tego powodu musimy korzystac z in vitro;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny pomocy, musze zrobić badania z zakresu imunologii KIR, test mikrocytotoksyczny , obecnosc przeciwciał blokujących, gdzie robiłyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ja robiłam m.in te badania i jeszcze kilka innych, część w gyn a część w kato na mikołowskiej. Było to już na tyle dawno że nie pamiętam które gdzie:( ale zadzwoń sobie na tą Mikołowską bo kojarze że niektóre były tam tańsze. Być moze gdzie indziej też znajdziesz jeszcze taniej ale chyba wtedy mi zależało na czasie i robilam gdzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×