Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

aa.. Madzia czyli jest płatne...szkoda gadać ..a ty kiedy masz tą stymulacje bo mi nie odpisałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jak dostaniecie umowę 2+1 wszystko tam jest czytelnie rozpisane :) Program napewno się bardziej opłaca niż podchodzić do pojedynczych procedur, bo niestety nie ma pewności ze uda się za pierwszym czy drugim razem :( I faktycznie wizyty są do 12 tyg bezpłatne, obyśmy mogły z tych wizyt skorzystać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja czekam na @ i w drugim dniu zaczynam gonal...liczę ze dostane jutro albo w poniedziałek, także prawie już...: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam taka nadzieje że się załapiemy na te wizyty w ciąży :)..a to u ciebie juz tuz tuż ja w przyszłym tyg mam wizyte a potem jeżeli nie zaleci antyków to mam dostać @ Około 13 ale u mnie z tą@ nigdy nie wiadomo czy sie nie spóźni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil tak jak pisałam wyżej nie wiem jeszcze co będzie - zobaczymy. Tym razem stymulacja była bardzo słaba - nie miałam żadnych skutków ubocznych. Decyduje tak czy inaczej Lekarz. Ja bardzo chciałabym jeszcze przystąpić w programie - nie mamy na razie kasy na 2+1 - musielibyśmy się u rodziny zadłużać :( Edit: teraz dopiero przeliczyłam, że do marca są dwa cykle nie trzy - hmm to chyba nie ma co liczyć na kwiecień :( cały czas myślałam, że do marca mam trzy cykle - ja pierdziu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Allesa moze dwa cykle wystarczą bo ja właśnie miała dwa cykle przerwy bo potem zaczełam długi protokół,wiec mysle ze dwa góra trzy,ja tez niebyłam przestymulowana i niemiałam zadnych powiklan przy stymulacji wiec musisz rozmawiac z dr,M, czy dwa wystarcza. Iza na 3 prenatalnych jest bardzo podobnie jak na 2 prenatalnych, tylko dzidzius jest juz prawie 3 razy wiekszy i ma wieksze juz serduszko a to dokladnie sprawdza,mózg i tez różne płyny w nim, kosci nóg,paluszki,buzie,odestep miedzy oczkami,brzuszek czy jest wszytsko oki,pecherz,chyba wszystko co pracuje w jego organizmie,a maluszek sie juz tak wierci i cały czas od tamtych badan zakrywa buzie jak nie rączką to pępowiną i mam zdjecie 3d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile udało się u Was pobrać komórek? Czy można zamrozić samą komórkę jajową? Czy wtedy jest lepiej? czy jak połączone komórki są mrożone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez czekałam od września by dołączyć do programu rządowego i tez dr mówił na pewno w styczniu. .. ze pierwsi na liście rezerwowej będziemy. .. no niestety. .. wszystko było tak przeciagane. Co wizytę pytałam czy są środki. A w dniu wizyty kiedy mieliśmy mieć przybita pieczątkę okazało się ze nie ma już środków :( wielki żal. Ale pretensje można mieć tylko do rządu, nie do kliniki. .. Czy komuś udało się przy pomocy dodatkowych klejów zajść od razu? Czy na prawdę to pomoga? Nie wiem czy przy pierwszym podejściu się decydować. .. Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa o to właśnie mi chodziło, że marzec to 2 cykle. Mi dr M powiedział, że przy takim wyniku w trakcie stymulacji i efekcie punkcji może zrobić 2 miesięczną przerwę. W wakacje, gdy miałam pobrane 4 komórki nie chciał o tym nawet słyszeć. 3 i koniec było. A też uważam, ze wtedy byłam niedostymulowana. Ja jednak wierzę, że oni nie są idiotami, wiedzą ile mają pacjentek i dla nas wszystkich środków wystarczy -bez znaczenia czy to będzie luty, marzec czy kwiecień a nawet maj. Musimy wierzyć. Gościu jeśli masz więcej niż 6 komórek, to można je zamrozić niezapłodnione. Z niezapłodnionymi komórkami to jest tak, że nigdy nie wiadomo co wyjdzie, a po ich rozmrożeniu musisz zapłacić za ich zapłodnienie, a to już koszt samej procedury in vitro, więc jakieś 4 tyś należy liczyć. Mrożone są też zapłodnione komórki, jeśli dotrwają do 5 doby po punkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny my zapisalismy sie na 2+1 nie placimy juz za wizyty chociaz kase dopiero mam im przelac dostalam oculastan na 21 dni potem ok,16 dnia brania tabletek mam sie zglosic do dr M.. I tu nie wiem co mnie czekamchyba juz rozpisanie stymulki, co to kest ten gonapeptyl bo,sie przwija ze to nierzecie a potem stymulka tak wiec jak,to wyglada? Oswieccie mnie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu gonapeptyl podaje się przy długim protokole. Jeśli masz krótki z antagonistą, to jak zjawisz się u dr M to on zrobi usg, zobaczy czy są jakieś zmiany po @, jeśli będzie czysto to dostaniesz stymulację, którą zaczniesz w drugim dniu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w okresie od stymulacji można brać leki typu provag,lacibius (doustnie) itp? Nie spytałam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osłonę doustną możesz łukać, o dowcipną musisz zapytać lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-) niestety dziś niedziela pracująca.. A tak bym poleniuchowala ;-) powiedzcie mi dziewczyny bo biorę gonapeptyl no juz jutro koniec i jakoś jajo prawe mnie poboolewa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer ja nie wiem jak to jest przy gonapeptylu, bo nie brałam. Wiem tylko od dr M, że on wprowadza organizm w stan menopauzy więc nie wiem, czy jaja powinny być odczuwalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer j też dziś w pracy także pracujące Dziunie z nas. Ja dzis dopiero zaczęłam Gonapeptyl także nie wiem co z tym jajnikami będzie. A miałaś czerwony odczyn na skórze po nim? Bo mnie dziś piekło...spokojnej niedzieli Wojowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociakachna trzymam kciuki za Twoje komóreczki! Niech się pięknie zapładniają, dzielą i niech zostaną z Tobą na długie miesiące. A kto Ci robił punkcję? Na kiedy masz przewidziany transfer? Zdawaj bam relację bo my głodni wszelkich informacji i dobrych wieści. Niech ten luty będzie dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik ja tam nic nie zauważyłam kurde to niewiem już co z tymi jajkami bo w sumie to tak trochę poboolewa jutro jadę do gyncentrum to się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
dziwczyny w nast tyg mam miec punkcje i transfer , powiedzicie mi po co wlasciwie daje sie klej ? w jakim celu? jakie sa zalecenia? czy moze on np zaszkodzic? pozdrawiam i zycze udanej niedzieli :-) ktora z was w w najblizszym czasie betuje i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 125 zł płaciłam w tej aptece. <> Madziia przy edometriozie nie trzeba mieć objawów... ja miałam jako nastolatka potem ustały bo uśpiłam ją biorąc kilka lat antykoncepcję hormonalną. U mnie też brak cyst, wszystko pęka, cykl idealny, jajowody drożne a jednak jest endo i coś tam psuje uniemożliwiając zapłodnienie. Tylko laparoskopia może ją potwierdzić, chyba, że ktoś ma torbiele czekoladowe to to może da się na USG poznać. Oczywiście przy ivf to już nie warto tego badać, bo to nic nie zmieni (wyłączeni informacyjnie, żeby było wiadomo co jest nie tak) a badanie jest jednak mocno obciążające. Widzę, że jednak u Ciebie jest kilka rzeczy, które mogą stać na drodze do zapłodnienia :( Leki to normalizują? Na pewno niebawem skorzystasz z darmowych wizyt do 12 tc. Trzymam kciuki! <> helen dzięki za opis :) <> gość u mnie 10. Lepiej jak są zapłodnione. Ale nadmiar możesz mrozić samodzielnie bo i tak można zapłodnić 6. <> gość 16 dnia dr pewnie sprawdzi czy jest ok i przepisze stymulację. Jeżeli będziesz miała długi protokół to Gonapeptyl bierzesz od ostatniej tableti Ovulastanu. Są to zastrzyki i dr zaleci Ci robić je rano i stałej porze. Będziesz je brać przez ok 14 dni i potem ze stymulacją również. <> Joafer nie mam pojęcia co to może znaczyć. Jutro na wizycie dr sprawdzi czy jest ok a na pewno tak jest. <> ewela ja nie miałam kleju ale z tego co wiem, to daje się go, żeby ułatwić zarodkowi implantację w macicy. O szczegóły lepiej wypytać dr <> Joafer i dredzik życzę miłej i szybkiej pracy. <> Miłej niedzieli wszystkim :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
no Iza mam nadzieje ze szychta zleci bo ja dzisiaj do 20. 00 walcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Hej dziewczyny...ewela ja betuje ,05.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Hej dziewczyny...ewela ja betuje ,05.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy embroglue oraz nacięcie otoczki jest refundowane w rządówce? Bo wiem, że intralipid nie. I jakie dawki Fraxiparyny Wam przepisuje dr M. po transferach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik84 w programie rządowym, przy wskazaniu, embriolog może zanurzyć komórkę w kleju lub/i naciąż otoczkę. Jak jest wskazanie to się za to nie płaci. Ktoś pytał czy to bezpieczne - mogę tylko powiedzieć, że nigdzie nie ma informacji, że jest niebezpieczne. Nacinanie otoczki niesie za sobą minimaalne zagrożenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
Dredzik84 w jakim celu nacina sie otoczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×