Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość ania609
Część dziewczyny u mnie narazie się nic nie dzieje w przyszłym tygodniu mam USG piersi, wizytę u chirurga i w poradni chorób naczyń wszystko prywatnie a i tak tyle trzeba czekać :/codziennie śledzę wasze wypowiedzi dzewczyny które mialy lub niebawem beda miały transfer zycze powodzenia :)a co do tych koszul..można mieć swoją koszulę?a na transferze mozna byc normalnie ubranym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Iza w piatek 10dpt i planuję betę choć nie ręczę, że wcześniej nie zrobię sikacza! 6 miesiąc to już z górki, dobrze, że tu jesteś, widać, że się udaje! :) Hope jedziemy w takim razie na niemal jednym wózku, ja miałam transfer we wtorek i też już przebieram nóżkami!:D straszna ta niewiedza! mam nadzieję, że to dobrze, że bolą choć sama nie wiem, nie pamiętam jak było poprzednim razem, ale nie kojarzę, że mnie coś bolało :) Polly trzymam kciuki! daj znać! kurde, że też nie wiedziała, o relanium! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Hej kochane po krotce to dr .m powiedzial mi ze zgodzi sie na 2 cykle przerwy ale nie moze zagwarantować ze bedzie wtedy jeszcze kasa wiec zobaczymy jestem dobrej myśli puki co zaczynam odliczanie cyklu teraz mam 5dc wiec jak sie cykl niepopierdzieli to przy moich krotich 26 dniowych cyklach powinnam okres dostac kolo 02.03 i tabletki anty potem zaczne to mi wyszlo ze kolo 22~23 marca wziela bym ostatnia i oby wtedy byla jeszcze kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polly a ile pobrali u Ciebie komórek? Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki przypomnijcie kto w tym tyg betuje i kiedy? ja zamierzam w sobotę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już sama niewiem jak interpretować ten estradiol i progesteron. 1.02 robiłam i wyniki. Estradiol poniżej 5, progesteron 0,392 dr M powiedział że są bardzo dobre. 6.02 robiłam znowu estradiol 30,94 progesteron 0,457.. A wizyta dopiero jutro. Niektóre mają powyżej 1000 estradiol. Hmm położna mi dziś powiedziała przez telefon źr zależy od fazy no ale wszystkie jesteśmy stymulowanie to robimy te badania więc już sama niewiem jak to ma być :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja w sprawie Intralipidu! Jaki miałyście podany 10 % czy 20 % ? Wiem, ze dzień przed transferem sie go bierze, a można wczesniej? Ktos cos mówił o 3 dawkach a w jakich odstępach czasu? Joafer tulę ciepło i wierzę w Twoje jajca jak nikt inny :) urosną zobaczysz! A powiedz mi czy teraz jak kończę Gonapeptyl to będę miała pobierany estradiol i progesteron czy dopiero jak zacznę brać Gonal to będą mi pobierać? I dziękuje za wcześniejsze informacje. Oddziałowa to złota kobieta! Już mnie pozamieniała i tak ustawiła grafik bym L 4 nie musiała brać po transferz bo ja potem mam taką niską wypłatę że szkoda gadać....Trzymajcie się Wojowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czytam co u Was ale ja juz mam krasnala to sie zbytnio nie udzielam bo macie swoje tematy:) ja do punkcji i transweru mialam stanik, piersi będą Was bolaly bo ma na to wplyw lutinus i luteina. Mnie akurat po transwerze wcale nie bolaly po lekach ale ciazowe objawy bólu piersi zaczely sie około 8 tc. Co do ananaska to juz ktos pisał zeby jesc tylko kilka dni po transwerze, ja przy pierwszym podejsciu nie lezalam dlatego przy drugim pierwsze dni do momentu zagniezdzania bylam w domu krolowa pilota. Nie wiem czy pomoglo ale nie zaszkodzilo. Odpoczywajcie, mowcie do brzuszkow i czekajcie na wysokie bety!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) Mam pytanie, brałyście lutinus i zastrzyki przeciwzakrzepowe, Powiedzcie gdy wyszła Wam dodatnia beta jak długo trzeba jeszcze brać lutinus i zastrzyki? Czy lekarz zmniejsza dawkę lutinusa? Wiecie gdzie teraz jest najtańszy? Bo cena mnie poraziła! Pozdrawiam i trzymam za wszystkie kciuki. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dredzik ja mialam badany estradiol i progesteron przed braniem menopuru i gonalu a pozniej juz standardowo na wizytach;) Iwcia Twoj Szymus to juz pewnie kawaler ze ho ho:))leci ten czas.. Joafer 3mam kciuki za jutrzejszy podglad;)) Marysiaja trzy razy mialam progesteron powyzej 1,5 i mialam transfer odroczony.dr M widzial dzisiaj te wyniki? Sylwia kiedy masz kolejna wizyte?;))Twoja ksiezniczka pewnie rosnie jak na drozdzach;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik ja badania miałam robione po gonapeptylu i w trakcie brania gonalu i menopur. Dziewczyny żadna nic nie wiem jak to z tymi wynikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widział bo robiłam po wizycie -mam dziisja 12 dc czyli 11 ds-punkcja by wypadała 15 dc czyli 14 ds-ale chyba punkcje mi zrobią w piątek mimo tego progesteronu? na trasnfer to chyba na pewno nie ma co liczyć.Zadzwonie jutro rano żeby dr M spojrzał na te wyniki Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik dzięki za wsparcie mam nadzieję że jajeczka będą duże :-) a powiedz ten intralipid w większych dawkach da większe szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Marysiu punkcje musza Ci zrobic;)) zobaczysz co dr M powie Ci na te wyniki:) To ktora pierwsza betuje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia a którym masz dzień stymulacji? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa juz doczytałam. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia a jaki miałaś progesteron na wcześniejszym podglądanie? Od czego to zależy ten progesteron ze nieraz nie można wykonać transferu? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia a jaki miałaś progesteron na wcześniejszym podglądanie? Od czego to zależy ten progesteron ze nieraz nie można wykonać transferu? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w piątek miałam progesteron 0.58. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia a Ty jaki masz wynik z wczoraj?Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dzwoniłam estradiol 8ds czyli wczoraj 1280 a progesteron 0.45, pytałam położna czy to są dobre wyniki to była nie zorietowana :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Ewela ja betuje w piątek:) Dredzik ja miałam intralipid 20% dzien przed transferem. Podobno gdzieś tam praktykuje sie 3 porcje, ale dr M sugeruje tylko raz przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja brałam lutinus do 8tc później przeszłam już do swojego lekarza prowadzącego ciąże nie jest on z Gyn więc zmienił mi lutinus na luteine różnica w cenie wielka odrazu portfel odetchnął i w 8-9tc odstawił też mi już fragmin. A luteine brałam chyba do końca 16tc. Ale każdy lekarz inaczej prowadzi ciąże i w innym czasie odstawia poszczególne lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia estradiol dobrze że jest duży oznacza to że jajka dojrzewają i lub ich jest dużo. A progesteron do transferu nie może przekaczać jakies normy ale nie wiem jakiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia a ile masz ostatecznie pęcherzyków?Trzymam kciuki za jutrzejszą Twoją punkcję:). Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Ciociakochna życzę powodzenia i 3 mam kciuki za pozytywny wynik !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia ponoć w prawym 7 a lewym 2duże i 2 mniejsze te napewno beda nie dojrzale...ale jutro się okaże ostatecznie..boje się.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOPE83 w sobotę masz 8dpt, to się liczy od następnego dnia po transferze Dziewczyny piersi bolą od progresteronu, który sobie podajecie (luteina/lutinus) Marysia Estradiol masz piękny, świadczy o przynajmniej 5 dojrzałych komórkach, a w sumie może nawet 9. Co do progresteronu, to jeśli faktycznie masz taki, to jest dużo za wysoki i może się okazać, że po punkcji nie będzie od razu transferu... Ale to różnie bywa. Więcej o tym wie Małami. Polly3322 a po ilu dniach od antyków zwykle dostajesz @? Ja po antykach zawsze dłużej czekałam niż na opakowaniu :( joafer a który to dzień stymulacji? Nie pomyliłaś się z tym Estradiolem z przecinkiem? dredzik84 ja nie wiem ilu procentowy miałam. O kilku dawkach ja pisałam. Zasadniczo za granicą tak robią - dają jeden w trakcie stymulacji, jeden przed transferem i jeden jak się okazuje, że jest ciąża. No i jeśli robisz badanie na NK, i wyjdzie ci że je faktycznie je masz, to wówczas robią kilka wlewó. Gościu Aniu - jak jest ciąża, to zwykle fragmin i lutinus/luteine przyjmuje się do 12tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil nie pomyliłam się z przecinkami. Miałam badany 6 ds. czyli 6 lutego. A 1. 02 też miałam badany i był poniżej 5 i dr stwierdził że jest bardzo dobry. Położna dziś mówiła że każdy lekarz inaczej to interpretuje a już sama niewiem jutro jadę na podgląd to się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×