Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Sil wiem że tak wszędzie pisze bo też to widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciociakachna też tak myśle ...i z drugiej strony mam nadzieje że tak jest bo bardzo chce spróbować w tym programie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia89
Sil_sb jesli w czewrcu to sie zalapiesz bo do 30 czerwca jest refuncacja :):) ale jakby nie patrzec jest to opłacalny program, nienaciągany... placisz za dwie próby , jak przy pierwszej jest ciaza zwracaja polowe nawet jesli jest to nastepny tranfer z crio..a jak nie uda sie za drugim razem to trzecia procedura gratis, a to sporo kosztów mniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysia89 a to przy jednej próbie może myc wiecej transferów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia89
jesli bedziesz miala zamrozone zarodki... ale musisz osobno placic za kriotransfer i mrozenie, ale jesli sie uda z krio to podleka to pod 1 udana procedure i zwracaja polowe kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysia89 a ty jak bedziesz miała co mrozić to będziesz płaciła ?ile wogóle kosztuje kriotransfer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia89
tak, bede musiala placic bo w tym pakiecie nie ma mrozenia i kriotransferów ;/ szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia89
kriotransfer w gynC to 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plus mrożenie drugie 1000 zł tak?czy to jest już razem wliczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny zaczęłam się jednak trochę martwić tymi moimi jajkami. 6 ds a one 8 mm ja to czułam bo mniejsza dawkę mam niż poprzednio. Miała któraś z was pierwszy krótki a potem długi protokół i jak wam jajka rosły? No Jeszcze cetratide nie mam przypisane a dziś 6 ds. Od dziś gonal 150 i menopur 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia88 powiedz mi ty bierzesz gonapeptyl. Bo ja się zastanawiam czemu go jeszcze biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer przy długim protokole gonapeptyl bierze się do końca stymulacji, cetrotide się już nie dostaje bo jego rolę spełnia właśnie gonapeptyl. Dzięki niemu pęcherzyki nie pękają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sil jak zwykle pomocna :-) co ja bym bez ciebie zrobiła :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musiałabyś trochę internetu przegrzebać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ostatnio rzadko sie udzielam , bo sie u mnie nic nie działo, ale za wszystkie trzymam kciuki :) małami kiedy bedziesz betować, troche nie wierze ze ta zła passa trwa tak długo , któś musi to przerwać małami to jest twój czas. U mnie zmiany, chyba bede sie przenosić do innej kliniki ponieważ InviMed Warszawa przyjmie dodatkowych 50 par w ramach rządowego programu refundacji in vitro zgłosiłam sie i jesteśmy na liscie, klinika gwarantuje mi podejscie do 3 próby a w Gyn takiej pewnosci nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie jeszcze kwalifikują nowe pary???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina to super ze znalazlas te klinike! Jak masz tam pewnosc 3 podejscia to warto pojechac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kfalifikują nowych tylko maja 50 wolnych miejsc dla par juz zakfalifikowanych które moga nie zdążyc z próba do końca programu, ja jestem juz po dwuch nieudanych podejsciach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina trzymam kciuki za ciebie. Wiesz, że sama zastanawiałam się nad tym rozwiązaniem. W sumie wciąż się zastanawiam. Sama nie wiem co począć, mam nadzieję, że jednak 3 podejście z GynC mi wyjdzie, to już coraz bliżej, w sumie miesiąc by zacząć brać gonapeptyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil a kiedy masz wizyte w gyn? Ciekawe ile im tej kasy zostalo .. ale mam nadzieje ze starczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
Sil No zapewne by mi to troche czasu zajeło ;) ale wiem ze zawsze służysz pomocą :) a ja kolejna niedziela w pracy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dla mnie to jest niezrozumiałe-osoby zakwalifikowane powinny mieć zagwarantowane 3 podejścia a nie sie stresować czy starczy dla Was kasy-bezsensu.Catarina trzymam kciuki żeby Ci się udało tam dostać. Ja się dziś dopiero zorientowałam, że źle sobie policzyłam zamiast na 1 wizytę usg iść 6 ds to ja poszłam 6 dc czyli 5 ds-dopiero patrząc na kartę stymulacji mi się nie zgadzało-ach to chyba te leki mnie otumaniają:)MArysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w środę robię ostatnie badanie immunologiczne. Wyniki powinnam mieć w ciągu tygodnia. I jak wyniki będą to umówię się do pani dr z Provity (wcześniej jej wyniki wyślę) i umówię się do dr M. Znaczy umówię się, jeśli będą te wyniki złe. Bo jak nie, to nie będę dr M zawracać głowy. Ale jeśli będą złe, to może dr M zaproponuje mi sam jakieś przeleczenie, no. jak to piszą w sieci - 3 wlewy z intralipidu zamiast jednego. Do tego musiałabym coś dostać na TSH. No i może mi zapiszą jakąś wit D na receptę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Dziewczyny u nas w aptece Lutinus 100mg za 28 tabletek kosztuje ok 220 zł. To drogo? Jak Wam mija niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia tak naprawde nic ci nie szkodzi zadzwonic i pogadać , ewentualnie zapisac sie na listę w ostatecznosci nie złozysz wniosku o przeniesienie i nic sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek nawet w patece na dole w Gyn kosztowal jakos 190 zl chyba. I dziewczyny gdzies w bytomiu kupowaly w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ,mam pytanie odnośnie kroplówki intralipid otóż miałam ją podaną w środę był problem z wkłuciem się w żyłę po kilku próbach się udało ale teraz bardzo boli mnie ręka od samego miejsca wkłucia do samej pachy czy któraś z was miała taki objaw bo niewiem czy powinnam zgłosić się do lekarza proszę o radę z góry dziękuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia89 idziemy rowno ja dzis zaczynam o ulastan a potem 16/18 dc do dr M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zdrętwiała ręka po podaniu intralipidu, ale szybko przeszło. Drętwienie może być objawem reakcji alergicznej na soję.Pamela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia ta kaszlącej blondynka w kucyku w gyn to byłam ja :) Iza choroba raczej nie miała wpływu na małą ilość pecherzykow bo złapało mnie w 5 dniu stymulacji wieczorem a rano byłam u dr Mercika i już mówił, że słabo. Najwidoczniej menopur tak słabo na mnie działa. Nie zaglądałam tu kilka dni bo rozłożyło na maxa. Piec dni gorączka mi wracała, teraz juz jest lepiej ale mam nadal zapalenie krtani, ledwo co mowię. A tak jutro pewnie miałabym transfer :( U mnie plan jest taki. W środę mam wizytę u dr gajewskiej, zeby sprawdzić czy te pecherzyki z przerwanej stymulacji popękały. Jesli nie to dostanę duphaston i bede sie modliła zeby pękły (bo niestety mam problemy z niepękającymi pęcherzykami). Tydzien pozniej mam wizytę u dr mercika i chce zacząć kolejną stynulację. Dr gajewska powiedziała, że nie muszę czekać trzy miesiące, bo nie przeszłam całej procedury. Niech mi tylko to zapalenie krtani wreszcie przejdzie, mam nadzieje że zdążę sie do końca wyleczyć. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×