Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hope mi też bardzo podoba sie twoja stopka , szcegolnie jej koncówka :-) oby nam sie udało ! ja odczuwam w dole dziwne skorcze jak przed @ , chodz nie jest to bół tylko czuje jak jajniki zaczynaja pracowac a zawsze mam tak przed @ wiec strach przed beta jest jeszce wiekszy :-( :-( ostatnio tak mało tu pozytywnych wyników na forum .. oby w koncu to sie zmieniło !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer widzę w Twojej stopce, że robiłaś badania immunologiczne, może Ty mi coś więcej powiesz na ten temat. Gdzie robiliście i na jakie kwoty trzeba liczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak ja tez byłam u immunologa w Gyn, brał 200 zł/wizytę. Badania, które mi zlecił robiłam te co się dało w Labie w tym budynku co Gyn, a resztę w Gyn. Badania plus 2 wizyty wyszło nas ok 2 tys zł. A w sumie nic nie wyszło i już na kolejne się nie zdecydowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer ja stopkę dawno zmieniłam, tylko w zależności skąd piszę to różne rzeczy się w niej pojawiają :) , łącznie z fragmentem opisu który gdzieś zawisł he he akurat na dr Cz nie wiedziec czemu ??? :P jak piszę z kompa, to i jest stopka i nie znikają całe fragmenty moich komentarzy :) ale najczęściej na szybko piszę z tel. a wtedy masakra :) Ewela ja już Ci mówiłam, że w Twoje powodzenie wierzę bardziej niż w swoje, więc musi być dobrze....a odczaruje wszystko Ciociakachna w piątek - czyli jutro, a właśnie napisz nam o której wybierasz się na betę rano czy popołudniu, bo już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anies30 moje anty tpo ostatnio jak badałam to miałam ponad 700. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anies30 moje anty tpo ostatnio jak badałam to miałam ponad 700. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
dorciak my badania robiliśmy w gyn u immunologa tzn co do kwot to nie pamietam kilka set złotych napewno, wiem ze robilismy tez genetyczne to kło 800zł ale to w ciszynie robilismy kariotypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciak ale mam rozpiske w domu co robiłam w gyn i tam mam ceny jak wróce z pracy to ci napisze oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz po intralipidzie czuje się normalnie jakby nigdy nic...wsumie brzucha i jajników tez nie czuje..jutro transfer :O Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciak1805 też miałam iść do tego lekarza, ale wizyta byłaby już po rozpoczęciu stymulacji, co nie miałoby sensu. W Provicie nie ma immunologa, ale jest ginekolog który się w tej tematyce chyba specjalizuje, w każdym razie konsultuje tam w tych sprawach pacjentki. To dr Janosz. Nie miałam jeszcze u niej wizyty, koleżanka ją zna i ja się na razie konsultowałam mailowo. Poprosiła mnie o skan moich dotychczasowych badań i na tej podstawie zleciła badania, które powinnam wykonać. - ANA1 - TSH, fT3, fT4, anty-TG, anty-TPO - badania w kierunku trombofilli wrodzonej ( mutacja czynnika V Leiden, mutacja genu dla protrombiny 20210A) - badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego ( p/c p/kardiolipinowe IgM, IgG, p/c p/B2 glikoproteinie IgM, IgG, antykoagulant tocznia) - poziom wit.D3 - IMMUNOFENOTYP (to badanie na Śląsku robi tylko Provita). Pozostałe placówki robią poziom limfocytarny podstawowy a to badanie nie jest tak szczegółowe jak immunofenotyp. Koszt tego ostatniego badania 400 zł. Trzeba się na nie telefonicznie umawiać, trzeba być w II fazie cyklu, co u nich oznacza - po owulacji. Ja miałam badanie w 21 dc. Na wynik czeka się 6-7 dni. Za pozostałe badania zapłaciłam w Diagnostyce 920 zł chyba, a w GynC wychodziły mnie one prawie 1500 zł. pysia89 ja miałam w podejściu z MZ gmbrioglue i prywatnie też bym za to zapłaciła. Pytałam teraz o embgiogen ale mi dr M odradził, bo to podobno tylko dla kobiet po poronieniach (choć na stronie pisze, że też dla tych, które nie zaszły w II podejściach in vitro w ciążę...). Będę z nim jeszcze o tym rozmawiać. O tę ostatnią procedurę nie pytałam. ciociakachna ja mam AMH 6,1 i za pierwszym razem miałam 4 komórki ale tylko 2 dojrzałe, a za 2 razem miałam 2 komórki i 1 dojrzałą. Twoje AMH jest trochę za wysokie, już moje jest uważane za wysokie. Dziewczyny z dziećmi wokół chyba każda z nas ma takie przejścia. U mnie w ciągu 1,5 roku obaj bracia "wpadli" w związku z czym próbowali mnie uczyć, jak się robi dzieci, bo ja się ewidentnie na tym nie znam, skoro oni zaskoczyli bez problemu, a ja już prawie 6,5 roku po ślubie i nic. I jeszcze teksty, jak chcesz od nich wyjść z domu, bo już nie możesz z maluszkami przebywać "Dzieci ci w domu płaczą?". Ludzie, którzy nie starali się o dziecko, nie mają pojęcia co to znaczy nie móc go mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil_sb dziękuję, że się odezwałaś. Czekałam na te informacje. Dziś zadzwoniliśmy z mężem do Provity, i umówiliśmy się na wizytę u tej Pani doktor. Moglibyśmy mailowo jak napisałaś, ale chcemy zabrać ze sobą wyniki padań, niech inny lekarz spojrzy na nie swoim okiem. A i pytania będzie lepiej zadać. I też chcemy zrobić badania w Diagnostyce bo tam taniej niż w Gyn. A powiem szczerze, że jak mogę zaoszczędzić trochę to lepiej dla mnie, to wolę wykonać jakies inne badanie w to miejsce. A powiedz mi, jak na te badania zlecone nie przez Sydora tylko innego lekarza zareagował doktor M? Nic nie mówił, bo ja się tego obawiam, ale nie chcemy czekać, bo zanim cos zaczniemy to maj nadejdzie, a kasy już wtedy może zabraknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
Madzia trzymam mocno kciukasy oj bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko z tego co wiem to moj***adania tez były wysyłane do Krakowa wiec tez do Diagnostyki , ale moze gyn sobie jakąś prowizje liczy podaje ceny badań które my robiliśmy : 1. antykoagulant tocznika - 180zł 2. przeciwciała antykardiolipinowe - 80zł 3.przeciwciała przeciw b12 - 150zł 4. przeciwciała przeciw endomysium ( IgA, IgG) (90zł , 75zł) 5. witamina d3 - 60zł 6. Ana - 40zł 7. Anty Tpo - 37zł 8. Białko S - 80zł 9. cz.V Leiden - 250zł a mąz oprócz wit d misiał zrobić HLA - C - 290zł i to wszystko :) co robiliśmy u immunologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Aniu ja biorę Ovulastan, Ty też te masz brać? Kiedy dr kazał Ci przyjść na wizytę przed stymulacją? Mi mówił, że pod koniec brania antyków. Ale nas dużo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciak1805 on jeszcze nie wie. Ja czekam na ostatnie badanie (ten immunofenotyp, wyniki mam mieć we wtorek) i dopiero z tymi wynikami umówię się i do dr Janosz i do dr M. Myślę, że bardzo szczęśliwy nie będzie, trochę się tej wizyty obawiam. Ale cóż, to nie moja wina, że u nich 2 miesiące na wizytę miałam czekać... Powiedzieli mi że mogę jechać do tego lekarza do Krakowa. Ale bez przesady... Ty sobie zacznij te badania powoli robić bo to i duży koszt i się czeka. Ja te mutacje genetyczne czekałam 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, już nie wiem co myśleć - po zrobieniu histeroskopii, usunięciu polipa, sprawdzeniu drożności jajowodów, braniu kwasu foliowego przeze mnie i tabletek profertil przez męża pierwsza inseminacja i zaskoczyło - zaciążyłam. Na 9 tygodni. A później nic. Pierwsze in vitro i w 5 dniu po transferze dostałam plamienia - nie doczekałam do bety. Zrobiliśmy badania, genetyczne - ok, ponowna histeroskopia czy aby polip się nie odnowił - nic, czysto. Badanie AMH, i wszystkie inne, wirusologia - i nic. I szlak mnie trafia, bo drugie in vitro - podana mi była kroplówka z intralipidem. Pobrane miałam 17 komórek. Z czego 6 było podobno pięknych jak to sie tam mówi klasa A czy jakoś tak. w dniu transferu lekarz powiedział, że pięknie podzielone, że normalnie śliczne. Podano mi dwa. Po transferze leżałam w domu, troche katar mnie złapał, ale nie przemęczałam sie bo wzięłam L4. Bałam sie tego 5 dnia po transferze, co niby może wystąpić plamienie, a ja miałam w tym dniu ból jajników, ale myślałam że dzidzia się zagnieżdża. Na drugi dzień juz był spokój - nic nie bolało. A beta nawet nie drgnęła. Na wizycie lekarz powiedział, że coś się stało, bo do 5 dnia ładnie pozostałe 4 zarodki rosły, a w 5 dniu wszystko się zepsuło. Nic nie było do zamrożenia. I podobno to samo stało sie z zarodkami podanymi w czasie transferu. Nie wiem co jest przyczyną, czy mój organizm ich nie przyjmuje, czy nie moga się zagnieździć, czy coś z zarodkami nie tak. Podłamkę mam ile razy o tym myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil powiem tak, mąz mówi, że jak powiedziało sie A to trzeba powiedzieć B - on jest wściekły, że te wszystkie kliniki twierdzą że leczą niepłodność, a tak na prawdę nie dochodzą co jest przyczyna tylko od razu albo inseminacja albo kierują na in vitro. Mąż mówi, że nawet jak trzeba wydać 2000 zł na badania to je wydamy - śmiejemy się, że zamiast wakacji all inclusive zrobimy sobie badania all inclusive - Byle było bliżej do osiągnięcia wymarzonego celu. Właśnie chcemy zacząc te badania robić, bo w klinice Gyn może byśmy zaczęli przy dobrych wiatrach w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer a gdzie i kto ci zlecił te badania robiłaś je w cieszynie czy zle przeczytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kiedy są wskazania do histeroskopii? W zeszłym roku (wakacje) miałam laparoskopie podczas której usunięto zrosty czy przed in vitro nie powinnam miec histeroskopii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek - w laparoskopii ogląda się ogląda się macicę od zewnątrz. Histeroskopia to ogląd macicy od wewnątrz. To różne badania, ja myślę, że każda z nas powinna zrobić oba. Albo zamiast histero HSG, choć HSG jest mniej szczegółowe niż histero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
w cieszynie robiłam badania genetyczne a te immunologiczne to w gyncentrum, a zlecił mi je immunolog z gyn do ktorego wysłałam mnie dr CZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Smutasek ja też mam ovulastan już się nie mogę doczekać kiedy dostanę okres :/mi kazał przyjść między 16/18 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciak ja miałam podobne piekne 6 komóreczek zapłodnionych podane dwie i co sie okazało ze tamte 4 umarły w piątej dobie tez nie znamy przyczyny wszystkie badania genetyczne i immunologiczne zrobione i wszystko oki. tez sie teraz boję jak cholera .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil... a powiedz mi histero robi się w znieczuleniu ogólnym? Wiesz może ile się w szpitalu leży? Właśnie narazie dr M nic nie kazał mi robić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niestety bardzo przeżywam to że nie mam dziecka i też nie raz płakałam u nas w rodzinie prawie wszyscy mają dzieci ...Mój mąż bardzo mnie wspiera i dzięki niemu daje sobie radę..musimy być silne a będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumutasek ja miałam znieczulenie ogólne i w ten sam dzień wychodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer dziekuję za odpowiedz a te genetyczne badania w jakim labolatorium robiłaś i ile cie wyniosły?, jestem z okolic Bielska-Białej, dlatego tak dopytuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek tak w ogólnym, ale wypuszczają w tym samym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×