Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

smutasku a mówił ci dr M jakie leki bedziesz brała do stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer może i za szybko robic betę w 8dpt ale jak na cos drgnąć to drgnie a jak będzie 0 to nie będę miec zludzen ze wzrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociakochana - przytulam! Ewela- trzymam kciuki za wielką betę. Ja miałam okropny sen tej nocy, ale staram się go wykasowac z pamięci. To przez to ciągłe myslenie o tym zeby wszystko poszło dobrze. Juz bym chciała jechac na wizytę i dowiedziec sie wszystkiego, jaki bedzie plan działania ale jeszcze tydzień. Pozdrawiam wszystkie! :) dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie umawialiśmy w klinice, żeby specjalnie nie jechać. Umowę mamy w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Ciociakochana - przytulam! Ewela- trzymam kciuki za wielką betę. Ja miałam okropny sen tej nocy, ale staram się go wykasowac z pamięci. To przez to ciągłe myslenie o tym zeby wszystko poszło dobrze. Juz bym chciała jechac na wizytę i dowiedziec sie wszystkiego, jaki bedzie plan działania ale jeszcze tydzień. Pozdrawiam wszystkie! :) dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to z powodu PSCO. Chyba to nie ma związku, te badania miałam też wykonywane, jak zaczęłam się starać, a nawet o in vitro nie myślałam. Mój gin wtedy powiedział, że to trzeba sprawdzić, bo złe wyniki mogą powodować problemy z płodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa..chyba ze tak :) miałysmy smutasku razem zaczynac a tu du..:/ ja ciągle nie mam okresu jajnik mnie boli jak diabli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela,hope 3mam kciuki za jutrzejsze bety:)Proszę odczarujcie to forum:)) joafer Ty też się jutro 3maj u dr Cz:) już pewnie jutro się dowiesz kiedy punkcja;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... jeszcze nie wiem jakie leki, dowiem się dopiero na wizycie. Mam nadzieję, że dr M dobierze je odpowiednio :-) Z tym @ to tak zawsze jak go nie chcesz... to przychodzi :-( jak na niego czekasz... to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze wezme udzial w tym programie;(...smutasek informuj mnie na bieżąco bo bardzo wam kibicuje...zresztą wszystkim kibicuje z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Diagnostyce to koszty: anty TG 33,25, anty TPO 29,00, FT3 16,15, FT4 17,00, TSH 13,00. To ceny z 5% zniżką z kartą Diagnostyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope Ty też jutro betujesz? myślałam że tylko Ewela:) to oczywiście za Ciebie też trzymam mocno mocno kciuki!!!! dziewczyny to jest niemożliwe żeby od stycznia ani jednej pozytywnej bety nie było:( Vicky Ty betowałaś jeszcze w grudniu czy z początkiem stycznia? i od tego czasu nic, zero:( tak sobie myśle (wiem jestem głupia) ale chyba wybiorę się do wrózki...( już raz byłam..) ;) ale tak bardzo boje się że usłyszę to czego nie chce słyszeć :( a z 2 strony moze da mi nadzieję na bycie matką... jakiś mam kryzys, też mi się udzielają te Wasze stresy i niepowodzenia, ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniofranio
Ciociakochana bardzo mi przykro :(......trzymam mocno kciuki za jutrzejsze bety oby odczarowały ten rok. Miałam mieć wizytę w czwartek ale dzwonili do mnie, że dr Cz przeprasza i mogę iść do dr M lub dr P ale wolałam poczekać i idę w czwartek. Jakoś dr M nie przypadł mi do gustu byłam u niego kilka razy i mnie nie oczarował. Dla mnie dr Cz jest konkretna, to co chcę wiedzieć to pytam i mam odpowiedź. Mam mieć rozpisaną stymulację i bałam się, że dr M rozpisze za słabą, co do dr P wydaje się być w porządku ale dla mnie za młoda i na pewno nie ma tego doświadczenia co CZ i M w dziedzinie niepłodności. Smutasku ja właśnie mam te 13900 na koncie ale nie przelałam bo chciałam mięć w ręce podpisaną umowę, ale chyba jutro to zrobię. Dziewczyny pamiętajcie marzenia się nie spełniają, marzenie się SPEŁNIA więc spełnimy te nasze. Tego Wam i sobie z całego serca życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dzisiaj 3mamy kciuki za betę Eweli, ja się z moją wstrzymam do niedz bo wtedy będzie 9 dpt, jakoś po wczorajszym się boję, a przez te moje bóle i skurcze jajników, to raczej trudno mi myśleć optymistycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 dpt już wyjdzie, bo to jak 13 dzien po owulacji- nawet sikacz by wyszedł dobry. Bede trzymac kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela o której będziesz miała wyniki. ^^^^ malami tak jadę zaraz mam nadzieję że wszystko będzie oki i wkoncu się dowiem kiedy punkcja... Tak wiem miałam tu już nie zaglądać ale to jest silniejsze odemnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekamy na Ewele. Hope a gdzie ty jutro zrobisz bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześc dziewczyny! Czy jak wiadomo że nie będę mieć teraz transferu to ktoś do mnie zadzwoni czy i ile sie komórek zapłodniło czy sama muszę dzwonić?. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Marysia ja bym zadzwoniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje zrobic test popoludniu tak zeby na wieczor miec wynik... w razie czego nie mam przeplakanego calego dnia tylko noc :-)a moj maz tez wyjezdza dzis w nocy na kilka dni do pracy takze chcialam zrbic test dzis , zeby w razie WIELKIEGO ZERA mogl mnie pocieszyc i zebym mogla sie wyplakac na jego ramieniu :-) linkaaaa tez mnie zastawnawia czy ktores z nas udalo sie zajsc w ciaze od poczatku tego roku !!! tyle dziewczyn juz robilo testy i nic a przeciez statystycznie co 3 z nas powinna zajsc... ehhhh boje sie jak cholera dzisiejszego testu !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Ewela ma ogromną nadzieję że dziś przerwiesz tę złą passę!! trzymam kciuki bardzo:) Hope jak jutro robisz betę będziesz miala od razu wynik czy musisz czekać do poniedzialku? Joafer powodzenia na wizycie:) pewnie koło wtorku będziesz miala punkcję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia ja sama dzwoniłam żeby cos się dowiedzieć...a teraz czekam na tel bo podałam dane bo akurat embr nie mógł rozmawiac i ma oddzwonic i powiedzieć czy coś zostało do zamrożenia w 3 dniu. .wczoraj miałam podane dwa kropki 4A i 3B (dwu dniowe) Joafer kiedy punkcja jak Twoje jajka 3mam za nie kciuki i za betujace :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny betujące trzymam kciuki :) Ja wczoraj też byłam na wizycie u dr M badania ok tylko tsh mam podwyższone (dostałam Euthyrox) . 4 marca mam w Gyn histeroskopię diagnostyczną a póżniej jak będzie ok zaczynam stymulację :) Cz któraś z was też miała podwyższone tsh???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia właśnie jadę do gyn. Mam nadzieję że wszystko oki będzie i w przyszłym tygodniu punkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia a jaki masz ten wynik tsh? niby norma jest do 4 czy 5 ale przy staraniu się o dzidziusia musi być poniżej 2 a idealnie 1. Jak masz euthyrox to się nie martw wynik się unormuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×