Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Catarina dokładnie to 380 zł w Cieszynie na ul Bielska 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek posiew robiłam w Gyn, nie pamiętam tylko dlaczego ? :/ mi histero doradzila dr Cz przed insem bo powiedziała że może to być problem z zagniezdzeniem się zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania miała betę w 7 dpt ale miała transfer z 5 dniowych mrozaczków. W wypadku transferów z mrozaczków bete robi się wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania11
To ja grania nie wiem dlaczego nie umiem się zalogować na telefonie. Hope miałam skurcze ale zaraz po transferze i wtedy wzięłam relanium chyba przez dwa dni i potem już było ok. Ale powiem szczerze objawów nie ma co szukać. Robiłam betę szybko ale miałam mrożaki. Trwam kciuki za wasze bety teraz musi już być dobra passa na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Grania robiła betę w 7 dpt ale miała transfer 5 dniowych mrozaczkow a wtedy beta wcześniej wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja już na nogach od rana. dzisiaj badania potrzebne do wizyty u gin. Już mnie dwa razy kłuli jeszcze został jeden raz i na dzisiaj koniec. Glukoza do wypicia to świństwo ale czego my nie potrafimy zrobić:) Ja posiew miałam też robiony w Gyn przed histero. Agula byłam z okolic ale się wyprowadziłam pare lat temu po ślubie. Ale wracam tam bo mam tam całą rodzine i mase znajomych :) Madzia powodzenia dzisiaj na transferze. Ciociakachna ty chyba dzisiaj betujesz jeśli tak to mocno trzymam kciuki. Z resztą za każdą z was trzymam kciuki niech i dla was wyjdzie to słoneczko. Buziaczki moje kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Melduje, że jestem po becie...znaczy po pobraniu, po pracy jedziemy po wyniki... poryczałam się w trakcie pobierania bo Pani zapytała czy to pierwsza beta i czy długo się staramy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Ciociakachna kciuki zaciśnięte:) musi być dobrze w końcu!!! Madzia powodzenia na transferze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
Sil, dlaczdgo beta z mrozakow wg ciebie wczesniej wychodzi? Przeciez i w embriotransferze i criotransferze jeali podany jest 2-3-5 dniowy zarodek to nie ma znaczenia czy on jest mrozony czy nie. Stadium rozwoju tego zarodka jest takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciociakachna jestem z Tobą, trzymaj się! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Dzięki Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociakachna trzymam kciuki! :) A ja zaraz zbieram się na pierwsze podglądanie przez dr M :) Trochę się denerwuje, brzuch mam napuchnięty i boję się czy tym razem nie będzie hiperki, choć wcześniej jej nie miałam. W ogóle koszmary mi się dziś straszne śniły, a zaczęły się w klinice przed punkcją ;) Kurde strasznie źle wbija mi się ten Menopur, jakby igła tępa albo za gruba. Wczoraj mąż wbijał mi sie 3 razy, bo nie umiał wbić igły :( Dziś też ledwo. Z gonalem nie ma problemu. Nie wiem czy mam takie zrosty czy co. Wy też tak macie? Obawiam się że ponieważ to mój 3 raz, to jeszcze mi się zrosty nie pogoiły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Sil masz rację , nie wiem czy zawsze ale ja rzeczywiecie miałam mrożone w 5 dobie, a teraz świeżą podana w 2 , tylko ja chce mieć już to za sobą .... poczekam do sob wieczorem , ciociakachna już nie mogę się doczekać Twojego wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociakachna odczaruj to forum. Mocno trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita 2809 nie przejmuj się mi też menopur opóźnienie wchodził. Mąż też musiał się mocno wkuc jakby tepa igła była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ja Wam powiem teraz coś tak na rozluźnienie i na mały uśmieszek chociaż - gdy 30.01.2016 miałam transfer, to lekarz zapytał się ile podajemy zarodków? Doradził dwa, że duże prawdopodobieństwo ciąży, a przypominam mieliśmy pięknych 6 szt. Wtedy mąż wypalił przy embriologach, położnych - a możemy podać te 6 :) po co się rozdrabniać. Wszyscy zaczęli się śmiać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Madzia powodzenia na teansferze:)) Ciociakacha mocno 3mam kciuki mocno mocno;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny myślicie że w 10 ds bolą jeszcze jajca. Jutro kolejny podgląd i juz się stresuje. A najgorsze to że jutro nie ma dr M tylko dr Cz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi777
Ten menopur faktycznie kiepsko wchodzi, ale podpatrzyłam jak położna podaje mi gonapeptyl i przy pozostałych zastrzykach też tak robimy, tzn. Mój M., bo ja bym prędzej zemdlala, niż podała sobie zastrzyk. Trzeba naprawde mocno chwycić fald skóry i wbic igłę zdecydowanym ruchem( takim dziabnieciem) pod sporym kątem. To zastrzyki podskórne, spokojnie, ich zawartość dotrze gdzie trzeba, wcale nie musi być 90 stopni. I drugi patent- nie wstrzykujcie szybko całej zawartości, przy gonapeptylu jest to naprawdę dużo, położna wstrzyknela mi pół, zwolniła na chwilę tłok, potem znów trochę, tak na 3 razy. W każdym razie nie bolało! Teraz mam problem z fragminem, bo te igły tępe, więc kupiliśmy insulinowki i przelewamy; jest lepiej, ale mam małe sine ślady w miejscu wklucia. Nie chciałabym zrostow, jak sobie z tym radzicie? Rozcieracie? Smarujecie ?Pipi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja juz po podali mi 2 zarodki A4 i B3 embriolog powiedział ze niby w każdej chwili może się podzielić ten slabszy ehh...no nic teraz najdłuższe 10 dni w życiu :( Was też tak boli ten fragmin? ; (( MADZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzik84
Madziu jesteś jeszcze w Gyn? Ja czekam na wizytę u dr. M na białym fotelu w czarnej bluzie z białą koronka na plecach :) uściskałabym Cię na szczęście :) Wierzymy w Maleństwa i tak mocno trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Sil masz rację , nie wiem czy zawsze ale ja rzeczywiecie miałam mrożone w 5 dobie, a teraz świeżą podana w 2 , tylko ja chce mieć już to za sobą .... poczekam do sob wieczorem , ciociakachna już nie mogę się doczekać Twojego wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) Fragmin strasznie boli po zrobieniu zastrzyku. Madziu trzymaj się! Teraz leżenie! Bralas l4? Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik kochana napisz jak będziesz po. Co tam dr M powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×