Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Baska1988
Ciociakachna wspolczuje i tule bardzo mocno. Vicky super ze malenstw rosna bardzo sie ciesze. Grania super ze u ciebie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
o nie!!! ciociakachna tak mi przykro... co to sie dzieje z tym gyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiociaKachna - trzymaj się :( Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
ja chyba sie na jakis czas z tego forum wypisze bo kurcze doła łapie .... każdą złą bete przezywam jakby o moja była.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
Ciociakachna chyba wszystkie jesteśmy z Tobą, nawet nie wiem co napisać, tak mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ciociakachna sciskam Cie;***to jest niemozliwe co sie tutaj dzieje?jakis fatum czy co?:(((brak slow;((( Marysia super wynik 3mam kciuki za zarodeczki....ja niestety tez mialam odroczone transfery z tego powodu:( Madzia u mamusi najlepiej 3mam kciuki mocno:* Joafer co Ty tu piszesz Kochana;** nie mozesz tak myslec!!!!! U dr Cz tez bedzie okey;) ja bylam mile zaskoczona bo tez ostatnia wizyta mi u niej trafila... Xxx Dredzik wspolczuje tych dojazdow:(( 3mam kciuki za owocna stymulacje;) Xx Catarina, iwcia dzieki:&** narazie zyje ra nadziejahihi;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociakachna nie wierzę...serce mi pęka...joafer masz rację... Co sie dzieje z tym Gyn i też sobie odpuszczę forum ...to nie na moje nerwy...choć z całych sił wierzę w Małąmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małami a miałaś transfery w następnym cyklu czy musiałaś dłużej czekać? czy brałaś jakieś leki żeby żeby ten progestron się nie podwyższał do transferu?jakbyś mogła mi napisac jak to wygląda byłabym Ci wdzięczna:) Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciociakachna
Dzieki dziewczyny! Kochane jesteście:* Teraz Wasza kolej zeby odczarowac Gyn! Trzymam co sie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia zwykle dziewczyny mają mrożone 5 dniowe zarodki, przynajmniej te z MA wszystkie tak mają. I dziewczyny robią betę wtedy nie 10 dpt tylko 7-8 dpt i zwykle wtedy już wiadomo co i jak, to miałam na myśli. Nie mam doświadczenia z prywatnym podejściem więc nie wiem jak to jest. Do niedawna były tu jeszcze niemal same dziewczyny z mz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciociakachna k***a mać co tu sie dzieje nie wierze nie tak miało być, :( współczuję, jestem z tobą trzymaj sie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki która betuje w najbliższym czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciociakachna tak mi przykro :(( Dlaczego tak musi być to jest takie dolujace ostanio same porazki ..:( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martwi mnie jedna rzecz. Po transferze, już w domu, zauważyłam na wkładce lutinus w kolorze jasno czerwonym. Czy to po wzierniku i całej procedurze? I głupie pytanie, czy kichanie może nam zaszkodzić? Zawsze kicham tak ze brzuch się mocno spina. W ogóle jestem cała w stresie i boję się ruszyć żeby czegoś nie zrobić zbyt gwałtownie. Nawet jak zasypiam mam takie dreszcze ze skurcze czuje na całym ciele. Chyba to już podświadomość działa. Ale nie mam się już komu wygadać. Mąż już mnie słuchać nie może i cały czas mówi żebym się zrelaksowala i nie myślała. Ja nie umiem! Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melka dzisiaj miałaś transfer o której? :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie mi-maksymalnie można zapłodnić 6 pobranych komórek, tak?a te niezapłodnione są mrożone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
ewela a nie za szybko ta beta.... oby twoja była gigantyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie stałam się lżejsza o 13900 ale mam nadzieję, że dzięki temu spełnię swoje marzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
ciociakachna przytulam mocno ... to takie niesprawiedliwe .... ja też dzisiaj załamanie, bo moje jajka rosną ale bardzo wolno i dr M nie był zadowolony bo to już 8 ds a one mają po 11 mm.... estradiol tylko drgnął :( i powiedział że nie wie czy coś z tego będzie. dostałam cetrotide i w pon do oglądania... tego się bałam że u mnie nawet do punkcji nie dojdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociakachna bardzo mi przykro:( już byłam pewna że się w końcu komuś uda:( ściskam Cię:* Małami wiesz że za wcześnie na objawy:) ale jak sobie sama przypomnę ten czas do bety to Cię rozumie Kochana:* wiesz już kiedy idziesz na betę? Marysia szkoda że nie możesz mieć teraz transferu, ale miesiąc szybko zleci a Ty się przygotuj żeby maluszki zadomowiły się na 9 miesięcy:) trzymam kciuki żeby jak najwięcej udało się zamrozić!! Ewela niech moc jutro będzie z Tobą;) boszeee niech w końcu będzie jakaś pozytywna beta!! trzymam kciuki :) Vicky bardzo się cieszę że z maluszkami wszystko dobrze:) oby tak dalej. Anies zaufaj dr M on wie co robi:* mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy i dojdzie do punkcji! 3 mam za Was wszystkie dziewczyny kciuki!!! i życzę miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Ciociakachna tak mi przykro ;:( ściskam Cię mocno ...nie wiem ale od kont tu jestem to chyba żadnej się nie udało :/...nie wiadomo co o tym myśleć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Marysia dwa razy musialam czekac caly cykl przerwy aby od drugiego cyklu zaczac brac estrofem i encorton w 8/9 dc podglad jak endo jest ok to po 5 dniach brania lutinusu mialam transfer:) teraz dr M mi sie zgodzil aby od razu w kolejnym cyklu zabrac mrozaka;) a Ciebie kiedy kazal przyjsc nawizyte? Xxx Linka dobrze wiesz jak czlowiek schizuje hihi a ns bete niewiem kiedy pojde narazie wolr zyc w nieswiadomosci:) ale wkomcu bede musiala zrobic moze okolice czwartku;)) Xxx Catarina super ze badania udalo Ci sie zrobic noi ze juz zaniedlugo wizyta;)) extra juz jestem ciekawa Twojej opini o tej klinice:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek widzę ze umowę podpisałaś i kase juz wpłaciłas :)a wiesz jakie leki bedziesz brała przy stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ty miałaś robić badania na zaburzenia endokrynologicznym? dobrze pamiętam?powiesz mi w jakich przypadkach sie wykonuje te badania ..czy tu chodzi o PCO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×