Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
dzowniłam do laboratorium ale mają dużo zabiegów dzisiaj i mają oddzwonić. A powiedzcie mi oni mają informację , że ktoś będzie miał transfer w przyszłym cyklu czy jak to wygląda bo już sie gubię:) Małami rozmawiałam wczoraj z dr M i zapytałam kiedy mam przyjść na wizytę -doktor powiedział, że nie wie czy od razu w następnym cyklu czy za 2 cykle zrobimy transfer-powiedziałam, ze chciałabym od razu w przyszłym i się zgodził:) Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wysoki poziom. Nawet jak na osobę nie starającą się o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia mi powiedziano to samo...tak więc obie czekamy :O Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia Ty nie jesteś z rzadowki (bo juz się pogubilam )także mogą Ci zamrozić zarodki w 2,3 albo 5 dobie? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer ponoć mają młyn bo czekamy z Marysia żeby do nas oddzwonili :) Daj znac po wizycie :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia nie jestem z rządówki-mam program 2+1 tak jak Ty z tego co kojarze-to powiedz mi bo myśłam że tzreba czekac do 5 doby żeby zamrozić- jest inaczej???Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia tak mi się spodobał... A ja już jestem. Wprawdzie mniejsza(y) niż grubość kartki papieru, ale już wiadomo, czy będę dziewczynką czy chłopcem, postury raczej niepozornej czy też słusznego wzrostu, czy moje oczy będą niebieskie, a włosy czarne, czy na odwrót. To też już wiadomo, czy będe miał(a) poczucie humoru, czy nie, będe uzdolniona muzycznie czy technicznie, czy bede o naturze spokojnej i łagodnej, że do rany przyłóż, czy też nieznośny choleryk. To wszystko – płeć, wygląd, temperament, uzdolnienia – jest już zapisane w moich genach. Właśnie ich wyjątkowa, niepowtarzalna kombinacja zdecydowała o wszystkich moich cechach. A więc wszystko już postanowione! Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby tylko z nami te kropeczki chciały pozostać...czego wszystkim życzę...bo ostatnio same smutki :( Marysia osoby pochodzące prywatnie mogą mieć mrożone embriony w każdej chwili Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia to nie wiedziałam, ze w każdej chwili mogą mrozić to czekam cierpliwie na telefon czy coś się zapłodniło i kiedy bedą mrozić. A oni wiedzą kto prywatnie a kto z rządówki nie trzeba im chyba mówić? Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już po. Dr Cz bardzo miła aż mnie zaskoczyła. Powiedziała że jajeczka cudne bardzo dużo ich jest. Jupi ;-) punkcja we wtorek. A pytałam położna taka mała blondynka o to ile odnotowali w ostatnim miesiącu ciąży. Powiedziała żeby do laboratorium dzwonić. Dziewczyny jak będą do was dzwonili z laboratorium albo wy będziecie proszę zapytajcie się przy okazji plissssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer ciesze się razem z Tobą :))) Marysia mogą zamrozić w 2,3 albo w 5 dobie..lepiej przypomnij im o tym ze jesteś prywatnie i żeby nie czekali ze wszystkimi embrionami do 5 doby. Dziś dopiero Ci powiedzą ile dojrzalych i ile się zaplodnilo? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Madzia dzisiaj się dopiero dowiem, bo wczoraj miałam rano punkcje.Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno jest bardzo dużo ciąż oststnio tak mówią położne... Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia a co pytałaś się położnej? To może te nasze forum jakiegoś pecha przyciąga :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer to tak jak pisałam że we wtorek punkcja;) a to jest 3 Twoje podejście? bo jak tak to wszystkie komórki pobrane Ci zapłodnią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Linkaa- kochana ja betowałam na samym początku stycznia i od tamtego czasu wypatruje u Was dodatnich bet trzymam kciuki z całych sił abyście so mnie wszystkie dołączyły!!!!!! Ewela - beta dzisiaj moze byc jeszcze niska bo jest wczesnie ale najwazniejsze zeby była dodatnia!!!!!!mocno trzymam kciuki i sle fluidy ciazowe. Co do wrozki ja kiedys bylam kilka razy wywrozyla mi ze dzieci miec nie bede napewno i w dodatku rozwiode sie z moim mężem....z mezem jestem juz 10 lat po slubie mamy córeczkę a dwójka maluszkow w drodze.....takze juz nie wierze we wróżki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linkaa to moje drugie podejście przecież wiesz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer no właśnie nie pamiętałam;) ale faktycznie jesteś o 1 podejście za mną ;) trzymam kciuki żeby teraz się udało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela trzymam mocno kciuki! Dziewczyny, nie Wiem jak to jest z tymi ciazami, czy jest sens pytać? Czy odpowiedzą szczerze jeśli jest mało? A z drugiej strony może być więcej, bo zobaczcie ile teraz par jest w gyn, bo i te pary z rządowki i te, które się nie zakwalifikowały i podchodzą komercyjnie. W gyn są teraz tłumy, więc może i statystycznie jest troche lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer widzisz!? Wiedziałam, że wszystko będzie dobrze i że piękne jajca wysiedzisz. Teraz tylko do wtorku:) to musi być dobry tydzień ;) powodzenia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik wiesz jak się ucieszylam ja dr Cz powiedziała że są duże i piękne i wogole dobry humor miała tak więc dzień się super zaczął.. Oby tak dalej.......... Dziewczyny myślę że warto się spytać napewno powiedzą a większość z nas to uspokoi... Mnie w szczególności :-P choć faktycznie dużo ludu jest teraz w gyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela trzymam mocno kciuki! Dziewczyny, nie Wiem jak to jest z tymi ciazami, czy jest sens pytać? Czy odpowiedzą szczerze jeśli jest mało? A z drugiej strony może być więcej, bo zobaczcie ile teraz par jest w gyn, bo i te pary z rządowki i te, które się nie zakwalifikowały i podchodzą komercyjnie. W gyn są teraz tłumy, więc może i statystycznie jest troche lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer to żeby wszystko było dobrze. Ty masz w stopce wpisane, że stymulacje zaczęłaś 29.12 i to jest chyba mylące. Ty wtedy zaczęłaś antyki do długiego protokołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×