Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

catarina, cieszę się i gratuluję więc. A powiedz mi, orientujesz sie czy maja tam wolne miejsca jeszcze? I dobre opinie ma ten Invimed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope tulę mocno i wierzę, że następnym razem się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope pamiętaj, że jesteśmy z tobą. Tulę mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A immunofenotyp bada m.in. ilość komórek natural killers które zwalczają zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dzięki serdeczne. Widzisz, u nas starania trwają już na tyle długo, że czasem dopada mnie dół. Raz nawet miałam betę 8, po stymulacji clo, więc długo miałam nadzieję, że uda nam się naturalnie. Mam trochę żal, że zmarnowałam za dużo czasu na ginow, którzy zlecili podstawowe badania, ktore wyszly ok. i twierdzili, ze powinno się udać. Teraz widzę, że to było niepotrzebne przeciąganie, a kasy zarobili na nas sporo. Ale to widzę po czasie. Będę sobie powtarzała Twoje zdanie "jak się czegoś bardzo chce, to w końcu się to dostanie". Postawilas mnie na nogi. Co ma być to będzie, dziś już wyłączam myślenie, idę robić bezy! Ściskam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, Dredzik, my się zastanawialismy nad utrogestanem przy pierwszym podejściu, ale mój m. Znalazł informację, Ze został wycofany w pl, bo powoduje silne pogorszenie wzroku, nie Wiem czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nitka niestety jak żywa krew to niedobrze, ale masz racje poradź sie jeszcze lekarza. Cos mi sie kiedyś obiło gdzies o uszy, ze czasami endometrium sie złuszcza i następuje krwawienie mimo, ze kobieta jest w ciazy. Trzymam kciuki, zeby jednak ta beta sie jeszcze rozkręciła. A co do badania progesteronu w ciazy to mnie kiedyś lekarz mówił, ze sie go nie bada, bo progesteron uwalniany jest jakby takimi wyrzutami, ze trzeba by robić badanie kilka razy w ciagu godziny, zeby ustalić rzeczywiście jaki jest jego poziom. Dlatego mój gin nie zlecił mi nigdy badania progesteronu, zawsze robiłam go na własna rękę. Znalazłam tylko cześć moich badań i w okresie jak robiłam bete miałam w okolicy 14-15, miesiąc po transferze miałam 1, po dwoch dniach jak znowu zrobiłam miałam około 20. I któryś duphaston albo luteina rzeczywiście nie jest widoczny w badaniu krwi. Ja brałam 600 luteiny i chyba 2 duphastony dziennie. Pozniej stopniowo lekarz odstawił mi duphaston i zmniejszył luteinę. Byc moze to przypadek ale w 4 mc po zmniejszeniu dawki luteiny wylądowałam na miesiąc w szpitalu z krwotokiem. Pozniej brałam 200 dziennie prawie, ze do konca ciazy, bo bałam sie odstawić całkowicie i przez pewien okres rownież duphaston. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorociak nie wiem ile mają i czy mają wolne miejsca ale moze warto zadzwonic i zapytac, bo mozliwe cze ktos zadzwonił oni go wpisali do listy a teraz nie przeniósł dokumentów lub sie rozmyslił, mysle ze mozesz smiało próbować dzwonic przecież nic nie tracisz... ja ciesze sie że mam to przeniesienie ale też troche sie boje , nowe miesce nowi lekarze, a najbardziej boję sie dojazdów 370 km i jak to wszystko zorganizować...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sil bardzo jestem ciekawa twojej wizyty z tym tygodniu, no i oczywiscie mam nadzieje ze wszystko bedzie po twojej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope strasznie mi przykro,trzymaj sie! Nitka ja nigdy nie badalam nawet sie nie orientuje jakie są normy. Tutaj kilka dziewczyn mialo spadek bety, jak dla mnie powoduje to slaby zarodek. Dochodzi do zagniezdzania ale jest za slaby żeby przetrwac. To samo dzieje sie w ciąży naturalnych, kobiety czesto nawer nie wiedzą ze sa w ciazy bo zarodek obumiera. Tutaj Ani ani całą ciąże plamila od samego początku a w nast tygodniu ma cc i zobaczy wreszcie swoją krolewne. Ja mialam raz rozowe plamienie i dr P dolozyla mi duphaston bo mialam tylko lutinus. Wiecej sie to nie powtórzyło ale kazala zawsze jechac do szpitala jak zobacze świeżą czerwoną krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Iwcia,Sil a co tam u Fif? Jak tam chlopcy?? W sumie to juz miesiac maja nie? Mala(od blizniakow) czytasz nas jeszcze?co u Ciebie? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za słowa wsparcia, dzisiaj nawet nie płakałam,może dlatego,że mąż był ze mną cały czas, podświadomie czułam, że za bardzo mnie boli,żeby było dobrze,choć nawet oddając krew mocno zaciskałam kciuki,przeczytałam ostatnio na blogu u jednej dziewczyny,która też jest w trakcie in vitro. .. "upadłaś, to się podnieś, popraw koronę i do dzieła " , już wcześniej pisałam Wam o planie awaryjnym,bo tylko tak mogłam odnaleźć względny spokój,czyli Wawa, choć Catarrina przyznam szczerze, że opinie o klinice czytałam same złe,że fabryka, ale w Gyn nie mam szans w kwietniu na 3 protokół, a tam tak , więc też postanowiliśmy się przenieść, jeszcze jutro mam wizytę u dr M więc jak mi nic nowego nie powie, to w Invimed będzie szansa,do 3 razy sztuka,straciłam kolejna szansę, ale nie nadzieję i to będzie moim mottem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka TY się jeszcze nie poddawaj,zobaczysz jeszcze co lekarz powie jutro-3mam kciuki, bo wiem że cuda się zdarzają, Sil we wtorek musi być dobrze, Malami Tobie się teraz uda, wiem to na pewno :) Madzia i inne dziewczyny po trsnsferach 3mam kciuki bardzo mocno, bo to są bardzo trudne dni i czekanie wykańcza, Catarina gdzie robiłaś cytologie i wymaz do Invimedu i ile płaciłaś? Wiesz u jakiego lekarza tam będziesz? A ile czekalas na dokumenty z Gyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope bardzo mi przykro :( Ale dobrze że się nie poddajesz i idziesz do przodu! Twoje motto jest dobre i może właśnie w W-wie obie z Catariną odnajdziecie szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami u Fif wszystko dobrze:) troszkę mniej ma pewnie czasu ale podołać dwójce maluszkow to nie lada wyczyn. Chlopaki przybieraja na wadze i rosną jak na drozdzach:) u Malej tez ok. Brzusio juz wielgachny, łóżeczka i wózki czekają na nowych lokatorow:) w środę lub piatek cc ma Ani Ani takze kolejny maluszek na swiecie. Potem rodzi Kas, pamiętasz ją? Po niej Mala a potem Grania. Chyba nic nie pomieszalam...Sil może mnie poprawi jak cos zle napisalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
Ja robiłam wymaz u cytologia z mojej karty i cześć badań jutro też zrobię. Więc tylko te co mi się nie łapie na kartę muszę zapłacić ok 250 zł, a ty juz się kontaktowałas z invimedem. Opinie różne ale szanse muszę wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Fif to trzeba ją tu zaraz przywołać :) Ja miałam przyjemność w piątek odwiedzić ją i chłopców. Którzy są cudowni. Mój mąż się w obu zakochał ciągle mówi, jacy świetni są i że on teraz jeszcze bardziej chce mieć bliźnięta :) Choć chłopcy na pewno dają Fif popalić. Są tacy malutcy, takie kruszynki. A mają już miesiąc. Mała (Lila) o ile mogę coś w jej imieniu powiedzieć, ma się dobrze :) Dzieciaki się rozwijają ale jeszcze na świat się nie pchają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ajj to sie porody teraz posypia;)) Ani ani juz ma cc? A wydaje sie ze nie dawnio betowala...:) Kas tak pamietam ciaza po IUI prawda??;) Fajnie super sie czyta o maluszkach daje to duzo wiary i nadzieji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi czy w Gyncentrum badanie beta hcg jest bezpłatne?????po transferze. Program. Rzadowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest płatne. Malami dobrze pamietasz Kas jest po inseminacji. Oby teraz Wam sie udalo bo nas mamusiek i brzuchatek jest juz z tego forum na prawde duzo takze nie poddawajcie sie jesli Wam zdrowie i finanse na to pozwolą bo miłość do dziecka jest nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Catarina, jeszcze w tamtym tygodniu dzwoniłam i powiedziałam szczerze jak u mnie,że czekam do pon na betę,ale że zależy mi na jakimś planie B,przesłała mi Pani B listę badań z refundacja i bez. Jutro mam tylko potwierdzić mailIwo, że się przenoszę i w Gyn złożyć wniosek który mi przesłana, wstępnie wyliczyłam, że koszt badań z krwi to jakieś 350 zl + cytologia i posiew, dlatego zastanawiam się czy zrobić je w Gyn czy na NFZ, ja też się bardzo boję, to kawał drogi, ale realna szansa, w sumie to nikt nie wie jak będzie w kwietniu czy maju w Gyn, może kasa będzie, może nie. .tylko decyzję trzeba podjąć już, to dzięki Tobie dowiedziałam się o Invimedzie za co jeszcze raz bardzo dziękuję, bo teraz tylko to mnie trzyma w pionie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorociak nie dziękuj, będzie miło jak ktoś pójdzie ze mną ja mam wizytę u dr Rokickiego, mój M ma te badania też na kartę enelmedu więc tyle zaoszczędzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik kochana już w sumie nic nie biorę właśnie przed chwilą wzięłam ovitrelle. A brałem gonal 75 ale potem mi dr zwiększył na 150 a menopur brałam cały czas 75 i gonapeptyl połówkę dziś ostatnia dawka. W sumie zapłaciłam 1.02- 507,06zl. 6.02- 461,11zl, 10.02- 486,14zł, 13.02-220zl. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Hope są jeszcze te miejsca a Wawie? Ja też mam dziś wizytę u dr M i zastanawiam się co dalej... myślelismy o 2+1 ale może warto spróbować w Wawie jeśli jest jeszcze szansa na program i w razie gdyby się nie udało wrócić do Gyn...my mamy trochę bliżej bo z Częstochowy 2 godzinki z hakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ja podlamana...kolejna ciąża w śród znajomych..."no wsumie nie planowali chyba jeszcze nie do końca chcieli" to jesr takie dolujace...człowiek musi tyle przejść a inni od tak....mam dola :(( Naprawdę nie potrafię zazdrościć majątków domów samochodów...ale w tej kwestii musze się przyznać ze mi strasznie zazdrość...:(( I jak widzę moje M jak robi dobra minę do złej gry...jak nie potrafi do końca udawać ze cieszy sie z tych wuadomosci przy znakomych i jAK jemu przykto nie sadzilam ze dojdziemy do tego etapu...:(( to straszne co teraz napisze ale wiem ze stara się mój brat ze swoją żoną...teraz mama mnie wspiera...ale nie wiem co bedxie jak im się uda a mama będzie fruwac ze będzie wnuk... tez tak macie? :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ja podlamana...kolejna ciąża w śród znajomych..."no wsumie nie planowali chyba jeszcze nie do końca chcieli" to jesr takie dolujace...człowiek musi tyle przejść a inni od tak....mam dola :(( Naprawdę nie potrafię zazdrościć majątków domów samochodów...ale w tej kwestii musze się przyznać ze mi strasznie zazdrość...:(( I jak widzę moje M jak robi dobra minę do złej gry...jak nie potrafi do końca udawać ze cieszy sie z tych wuadomosci przy znakomych i jAK jemu przykto nie sadzilam ze dojdziemy do tego etapu...:(( to straszne co teraz napisze ale wiem ze stara się mój brat ze swoją żoną...teraz mama mnie wspiera...ale nie wiem co bedxie jak im się uda a mama będzie fruwac ze będzie wnuk... tez tak macie? :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ja podlamana...kolejna ciąża w śród znajomych..."no wsumie nie planowali chyba jeszcze nie do końca chcieli" to jesr takie dolujace...człowiek musi tyle przejść a inni od tak....mam dola :(( Naprawdę nie potrafię zazdrościć majątków domów samochodów...ale w tej kwestii musze się przyznać ze mi strasznie zazdrość...:(( I jak widzę moje M jak robi dobra minę do złej gry...jak nie potrafi do końca udawać ze cieszy sie z tych wuadomosci przy znakomych i jAK jemu przykto nie sadzilam ze dojdziemy do tego etapu...:(( to straszne co teraz napisze ale wiem ze stara się mój brat ze swoją żoną...teraz mama mnie wspiera...ale nie wiem co bedxie jak im się uda a mama będzie fruwac ze będzie wnuk... tez tak macie? :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny:) Dzisiaj zamrozili mi 6 komórek-3 klasy 8A a reszta chyba 4b czy jakoś tak-dziewczyny ile kosztuje mrożenie? Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala81
malamii89 czytam czytam ale nie nadążam za Wami bo dużo osób doszło...u nas wszystko ok kompletujemy wyprawkę bo już dużo czasu nie ma...a jaszcze mnie przeziębienie złapało to muszę się szybko doprowadzić do pionu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×