Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Joafer bardzo mi przykro :( ale walcz dalej!!! ania609 dr Cz rozpisała mi stymulacje menopur dawka 175. Nie zleciła mi dodatkowych badań. Co do rozłożenia procedur w czasie to nie wiem ale zapytam w piątek na wizycie. Dziewczyny w których dniach cyklu miałyście punkcję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Maniofranio za odpowiedz przez tydz.będziesz stymulowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku mój kochany jak tam u ciebie ?:)jak po wizycie?czekam na wiadomosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny za intrakipid w aptece 500 ml dałam 59 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio Super że już zaczynasz a powiedz mi co ile musisz jeździć do gyn na podgląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej może ile kosztuje jedna próba z punkcja,transferem mrozeniem ...no cała procedura nie koniecznie musi to być w gyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanie gyn musi wyrobić się do końca marca z rządowką?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a ty się przenioslas bo gyn ci powiedzieli że kasy nie będą mieli na 3 podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania609 z rządowką do konca czerwca, ale kto nie zacznie stymulacji w marcu, to w kwietniu mogą już odmówić protokołu, choć jest to niezgodne z umową, Dredzik mocno 3mam kciuki za Twojego bąbla zeby byl pieknym blastkiem , Joafer ja tez zachecam do Wawy :) będzie tam silna ekipa z Gyn :) Jak Cię przyjmą to napiszą Ci w mailu badania które trzeba zrobić - nie jest tego dużo, wykaz, cytologia i reszta z krwi , łącznie dałam jakieś 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a ty dawno tam się przenioslas? Kurcze ciekawie czy miejsca maja? To ją teraz muszę dwa miesiące przerwy zrobić więc w maju to już na pewno gyn nie będzie miało kasy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer ja bylam zalamana tak samo jak Ty :( myślałam ze 2 protokół będzie lepszy, a miałam tylko 1 dojrzała komórkę, embriolog powiedział że dla 2 komórek zabrakło 2-3 dni żeby dojrzały, chyba dr M za szybko mi zrobil punkcje , choc nie mam zalu , bo pewnie myslal ze jest ok, teraz uważam że dobrze się stało że przenioslam się do Wawy - 1 wizytę mam 7.03 więc jak dobrze pójdzie to już na poczatku kwietnia będę miała stymulacje , w Gyn czekalam na 2 protokol 5 miesięcy, teraz dr M nie chciał nawet słyszeć o kolejnym podejściu, powiedział żeby czekać do mają ale ze nie wie czy będzie kasa , ja chcę dziecko i nie chce czekać, tylko działanie mnie jakoś trzyma, a czas leci, młodsza nie będę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a powiedz mi jest to wskazane żeby odczekać te dwa miesiące. Bo mi też szkoda czasu. Tylko u nas jest problem w tym że te zarodku umierają i chciałabym poznać przyczynę. A ty długo czekała zanim cię do Warszawy przyjęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia KIR chyba wykrywa (to właśnie profil limfocytarny podstawowy), przynajmniej tak mówią w GynC ale ja tych wyników nie potrafiłam zrozumieć... ania609 dlaczego GynC miałoby się wyrabiać do końca marca z rządówki? Oni dostają kasę za wykonane procedury, więc jasne, im szybciej tym lepiej dla nich, ale to nie oznacza, że muszą wydać kasę już teraz. Ja mam nadzieję, że nie będą działać jak szaleni. Mi zacznie się stymulacja teraz 7.03 ale w długim protokole więc punkcja to raczej na początku kwietnia. Joafer zadzwoniłaś do tego Invimedu? Oni już dość dawno ten nabór ogłosili, chyba liczy się teraz każda chwila bo w każdym momencie mogą się im skończyć miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zadzwoniłam do Wawy to w tym samym dniu wpisali mnie na listę, jak zadzwonisz jutro i będzie miejsce ( za co 3mam kciuki) to możesz się umówić z nimi, ze zdecydujesz sie np do piątku, idz w tym czasie na wizytę do dr M ( masz ja bezpłatna jeszcze) i pogadaj jak on to widzi, mi powiedział że może inny lekarz spojrzy się na nasz problem pod innym kątem, na co liczę :) poza tym zmiana dobrze mi zrobi , choc kawał drogi do Wawy :( ja w sumie będę miała 2 miesiące przerwy - to jest minimum , a miesiąc już za mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIL a wiesz gdzie to ogłosili bo szukam na ich stronie i nic nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer a zarodki tez bym na Twoim miejscu zbadala - musisz zapytać lekarza o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joafer dzwon i pytaj ten telefon cie do niczego nie zobowiązuje bo wcale nie musisz sie do nich przeniesc, a przynajmniej bedizesz wiedziec na czym stoisz, i czy sa jescze miejsca. mi dr Cz powiedziała ze mam przyjsc koncem kwietnia albo w maju, wiec wiodomo ze do tego czasu by juz wydali kasę, poza tym ona juz raz mnie wodziła za nos przez 2 miesiące az sie faktycznie fundusze skończyły. wyjdzie z tego ze bede miała niecałe 2 miesiące przerwy miedzy stymulacjami przynajmniej taki jest plan... catarina99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam mają miejsca we Wrocławia i Warszawie bliżej nam do Wrocławia więc pani nas zapisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurka wodna znowu mi takiego długiego posta nie dodało catarina99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba strona przeskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Wizyta u dr M ok, przepisał mi Gonapeptyl. Od jutra zaczynam zastrzyki i między 13/14 dniem brania mam przyjść na podgląd. Zauważyliście, że oni zapisują po kilka osób na ta samą wizytę? Dlatego te wizyty takie ekspresowe. A Wy Aniu jaką decyzję podjeliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope mam pytanie, jak zadzwoniłaś do Warszawy, jak dowiedziałaś się że sa miejsca, wpisali Was. Tak? Przesłali papiery do wypełnienia - zmiana realizatora i wywiady dla kobiety i mężczyzny? Co zrobiłaś po tym? Bo tutaj stoję w miejscu. Pani w Invimedzie, zapisała nas na listę niby. Ale nie wiem jak teraz działać. Kiedy dostałaś info jakie badania trzeba, i co najważniejsze, gdzie te badania robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorociak musisz w gyn złozyc wniosek o zmianę realizatora, jak potwierdziłam mailowo ze zgłosiłam zmianę to pani wysłała mi liste badań i dokumenty które musze wypełnić i dotarczyć do nich. catarina99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O smutasek:) super że zaczynacie już ;)6zl? Ale w aptece w gyn?taki tani ten lek jest?czyli krotki protokół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie do świąt będziemy mieli punkcje i transwer? Dzisiaj 19dc. Mamy mieć długi protokół. Oczywiście tak szybko było, że nie dopytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×