Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

masakra człowiek ma same cięzkie decyzję do podjęcia ..tak bardzo bym chciała wziąść w tym udział to jest nasza jedyna szansa ..potem już nie bedziemy mieli takiej szansy..i zostaniemy bez dziecka ;(...przepraszam że sie tylko użalam ale jesteśmy w ciemniej du...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny:( u mnie dupa byłam dzis na usg mam 9dc aby zobaczyć jak tam endometrium bo miałam mieć w tym cyklu w końcu transfer i co się okazało...że zrobił mi sie polip w macicy -2 tygodnie przed stymulacją miałam histeroskopie i nic nie miałam-doktor M powiedział, że to możę być wynik stymulacji. Nic tylko w łeb sobie strzelić. Mam brać duphaston i jak się w trakcie miesiączki nie złuszczy to znowu histeroskopia aby go usunąć. Jak tak dalej pójdzie to chyba nigdy nie wezmę moich zarodków.Jestem załamana tym bardziej, że nie wiem czy mi ten encorton i estrofem nie zaszkodził, bo wyczytałam że wzrost estrgenów może powodować polipy.Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ciesze się że ci się udało wystartować :) trzymam kciuki aby sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Hmmm Sil z tego co kojarze to nawet w 13 dniu brania...bo bylam wtedy na wizycie i od razu tego samego dnia wieczorem mialsm wziasc gonal+menopur... Marysia kurde:( skad sie ten dziad wzial...oby szybko zniknal....zawsze cos...ale co nas nie zabije to nas wzmocni..badz dobrej mysli Kochana. Ania ahh ta kasa ...tyle musimy przechodzic aby miec szczescie....a tyle to kosztuje:(mam nadzieje ze uda Wam sie podejsc;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ja miałam tak przy długim protokole.. antyki miałam 21 dni, później 15 dni gonapeptyl (zabrałam go w 22 dniu stymulacji), od 16 dnia 1/2gonapeptylu i pergoveris wieczorem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami niestety takie jest życie niesprawiedliwe ;( a co tam u was słychać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odważna jesteś mi ręka by drżała ...nie dałabym sobie ;p hehe..ale dobrze sie czujesz po tych zastrzykach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik kochana jak się czujesz? Jeszcze jego ananasa :-)4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIL ja w 14 dniu4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... powiem Ci, że odkąd zaczęłam brać antyki a teraz zastrzyki wogóle mnie brzuch nie boli, nie czuję jajników... po prostu żyć nie umierać :-) a Twój jak podchodzi do tego, że nie możecie mieć dzieci? Wspiera Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Aniu juz w tym tygodniu lepiej...ale w zeszlym bylam w totalnym dolku... Mamy kolejny plan zobaczymy co wyjdzie z tego narazie chwila przerwy.. Narazie Was podczytuje i 3mam kciuki i czekam na pozytywne bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo mnie wspiera męża mam cudownego jest zawsze przy mnie..chciałabym abyśmy mieli dziecko ..mój M bardzo lubi dzieci ..i wiem że bedze dobrym tatą a u ciebie jak jest z twoim M?..super że sie dobrze czujesz:) a miałaś częste bóle jajników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek a lekarz ci nie powiedział jakimi lekami będzie cię stymulował? Ja wiem, że dostanę 75 menopuru i 150 gonalu i mniej więcej mogę sobie policzyć ile to będzie kosztować, na bank przypisze mi duże opakowanie gonalu 900 i 300 (to mi wystarczy na 8 dni a tyle myślę, że będzie minimalnie trwała stymulacja). To koszt 569,03 zł wg nowych cen. Do tego pewnie dostanę opakowanie 600 menopuru (na 8 dni) koszt to 173,37 zł. Potem pojedyncze dawki gonalu to koszt: 75 jednostek - 46,84. Menopur, jeśli dobrze czytam listę leków, dawka 75, jest teraz na ryczałt i kosztuje 7,15 zł. Ale tu mi się coś zupełnie nie zgadza. Bo bardziej się opłaca, by lekarz wypisał 8 zastrzyków pojedynczych, wówczas na stymulację menopurem 75 wydałybyśmy 50 zł... No Ale licząc ceny dużych opakowań, to na stymulację powinnam wydać ok 750 zł - do 1100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, u każdej inaczej. I kto wam przypisywał już samą stymulację, dr M czy dr Cz czy ktoś inny? Zastanawiam się od czego to zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj Małamii, beta w sobotę, o ile @ jutro nie przyjdzie ;) Monika, ja miałam za te 350 zł podane 100 ml 20% intralipidu w dniu punkcji (podobno lepiej tak niż w dniu transferu, a pomiędzy nie mogłam mieć bo to była niedziela). Vicky ale masz szczęście! Cudownie, że parka - marzenie! :) Niech się zdrowo rozwijają! :) Marysia ale pech, że ta dziadyga teraz wyszła... Ale się trujemy tymi hormonami :( Oby Ci szybko zniknęło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy dni temu dr M naliczył mi 5 rosnących pecherzykow, a dzisiaj dr Cz tylko 3..... :( i bądź tu mądry.... humor mi gdzies uciekł, mam nadzieje, ze jakiś zarodek z tego bedzie do transferu.... Dziewczyny czy pamiętacie jaki miałyście estradiol w okolicach 9 dnia stymulacji? Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIL mnie symulował dr m4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika nie przejmuj się tym co gada dr Cz, mnie też zestresowała na drugim podglądaniu twierdząc, że coś te komórki mi słabo rosną...przez cały weekend sie tym zamartwiałam i co? okazało się że pobrali 10 komórek z czego 8 dojrzałych. Don't worry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... z moim M różnie bywa :-) strasznie humorzasty jest. Teraz jak nie czuję tych jajników wcale to wiem, że wcześniej brzuch (jajniki) czułam prawie cały czas. Ciągle mnie coś pobolewalo. Sil... nie wiem czym będę stymulowana, dr M powiedzial, że wszystko ustalimy na następnej wizycie, ale że musimy silnie zaatakować ze względu na moje amh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky gratuluję - prawdziwa szczęściara z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy możecie mi polecić dobrego ginekologa z Provity ? Moja przyjaciółka ma problem z zajściem w ciążę od kilku miesięcy i chciałabym jej polecić jakiegoś specjalistę, żeby nie marnowala czasu na zwykłych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynko proszę napiszcie jak jest z tym klejem? Czy jak mam dwa zarodki to x2 place? I czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam w programie i mialam podane dwa zarodki i klej do nich, powiem Ci ze niesadze zeby kwota byla podwojna, a ty jestes w programie rzadowym czy prywatnie podchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×