Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dziś mam ciężki dzień muszę uczyć się niemieckiego na egzamin ustny bo mam jutro ale jak tu się skupić. Bolą mnie plecy jak na okres ale mam nadzieję że to dobry znak. Czytałam dziś jak to iwcia i atarina czekały na wynik. Co malinka to jakoś spokojnie do tego podeszła. Jeszcze tylko jutro jakoś przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Grania na pewno wszystko elegancko pozaliczasz :) a we wtorek w nagrodę plusa zobaczysz...tzn bete mega wysoką :) Wierze w to :) ja dziś mam taki zmienny dzieć...raz jestem pewna, że się udało za chwilę już jestem pewna, że nie i za trzy minuty znów, że tak...no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani mam dokładnie to samo. Jak wariatka się czuje. Idę spać co tak wcześnie wstałam. Piecze mnie już od tego lutiniusa mam osłonę ale chyba że rzadko dodawałam. Ani a ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Ani i miałaś po tym cetrotide zawroty głowy? Ja leżę a w głowie mi się kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
aldza ja biore i nic mi nie jest, dzisiaj 3 dzień i normalnię chodze pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania-na której stronie forum czekałam na wynik? Chętnie wrócę. Listę do szpitala też Ci Malinka napiszę. Zapytaj tylko w szkole rodzenia co oni tam sobie życzą-to na co zwrocila uwsge Iwcia. Bedziemy mądrzejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ok 26-27 strony☺miłej lektury chociaż może lepiej nie przypominać sobie tego stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Grania mam 29 lat ;) Na szczęście mnie nie piecze ale wczoraj zaczynalo i przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to ja pije kawe a tak mnie głowa boli:-( chyba sie stresuje przed gyn bo nie lubie sama jeździc te 60km ale co zrobic jak m w pracy. Trzymam kciuki za wizyty, bety i transfery w tym tygodniu:-) a troche Was jest i oby tylko dobre wiadomości były:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez poprosze:) Dziś juz po 5 się obudziłam, chyba tak żałował am Iwcie ze sama spać nie mogłam;) Pranie w automacie, kwiatki podlane, nawet M ma śniadanie do pracy gotowe;) Linkaa a co Ty masz dziś gyn? Przepraszam ale jakaś zakręcona jestem. Ritta znowu nas na weekend opuściła, to już kolejny:( oby dziś się zjawiła no jak nie to będzie lanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka mam wizytę u dr M moze w końcu dowiem się ze zaczynam stymulacje;-) oby... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze leżę, z prawą stopą coś mi się zrobiło bo nie mogę prawie na niej ustac. No i od rana wujek Google mi podpowiada;) co to może być. A wiec pod wpływem powiększające się macicy, zwiększonych kg mogly mi puscic wiązadla, mogła mi się zatrzymac woda lub robi płaskostopie. Maz mnie będzie musiał na rękach nosić chyba; ( Linka to kciuki zacisniete, jutro 2 bety...stresujący dzień, a ja na 9 mam fryzjera ale będę tu zaglądac. Sroda 2 punkcje i transwer, piątek Kas betuje, kto kiedy jeszcze ma wizyty??? Iwona po powrocie z urlopu chyba tez na wizytę od razu? Bimbałka kiedy Ty masz? Ritta na weekendy molestuje swoją polowę także norma że nam uciekła;) ale z ciastem to raczej tu wpadnie dzisiaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to brzmi poważnie. Może zadzwoń do tej swojej lekarki. Nie można tego lekceważyć. Ja dzisiaj czekam do 9 żeby zadzwonić do mojej fryzjerki i umówić się na odrosty. Liczę ze dziś wyskocze;) plany mamy więc podobne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacze jeszcze dzisiaj co się bedzie działo, poleże sporo i może coś się poprawi, dziwne ze mi wcale nie puchną te nogi . Może to faktycznnie od wagi, prawie 10 na plus pewnie tez robi swoje. Ja mam wieeeelkie odrosty, juz tak celowalam żeby mieć spokój jakis czas po porodzie i chyba juz pora je zrobic. Do mnie przychodzi dziewczyna do domku bo po pracy lub jak ma wolne to sobie dodatkowo dorabia a ja tez na tym lepiej wychodzę niż w salonie;) wstaje cos zjeść bo brzusio się domaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przynajmiej oszczędzaj się dzisiaj. Ja przy moim ciemnym kolorze musze często robić odrosty wiec liczę ze dziś i jeszcze raz zrobię przed szpitalem. Dobrze ze od początku ciąży mam ziołowe farby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w Zusie i babka mnie rozwaliła. Zasilek z poprzedniego L4 czyli od 18 maja mammprzyznanyndopiero na 29.06 i jeszcze ze znakiem zapytania bo trzeba to zatwierdzic... nie mogę normalnie. Pytalam co z kolejna kontrolą jesli mnie jie zastaną w domu, powiedziala że ta kontrola no to jest bo jest ale ja nie musze siedziec caly czas w domu, mam napisac że bylam na spacerze, zakupach itp. Oni muszą miec tylko na pismie jakies wyjasnienie w ciagu 3 dni ale musze sie liczyc z tym, ze teraz zostane wezwana do głownej siedziby Zus w Opolu do lekarza orzecznika...nie jest to chore? bede po lekarzach jezdzic czy ciazy nie udaje?! Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Iwcia w tym kraju większość rzeczy jest absurdem ten kraj wogole jest chory byłam w gc punkcja środa i 8.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Aldza kto Ci bedzie robil punkcje??dr M??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja też się wkurzyłam bo dzwoniłam do nich i oni maja czas. Nic nie widać tego mojego zasiłku, widocznie jest sprawa w toku. Makabra. 3 tygodnie rozpatruja. Andza super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka oni maja czas 30 dni od daty dostarczenia L4, mi akurat minęło te 30 dni no ale ze mnie nie bylo w domu to sobie to wycofali a teraz znowu wprowadzili tylko, że mi na stronie nie wyswietla przelew na 29.06 tylko babka mi na miejscu to, powiedziala. Potem sobie jeszcze meila do nich wysle dlaczego mi wczesniej niz przed kontrola juz to L4 wycofali i teraz bede czekac tyle dluzej. No to pewnie tez sobie poczekasz. Dobrze że to juz koncowka bo macierzyńskie juz jest chyba jakoś konkretniej wyplacane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
cześć dziewczyny:) ale tu wysyp ostatnio... to chyba będzie najbardziej pozytywne forum wszechczasów, czekamy na kolejne mamusie:) Iwcia , podziwiam Cię za tak wczesne wstawanie i ogarnięcie co kto ma, bo ja się trochę gubię. Malinkaa76 a jakiej farby używasz bo ja też zaczęłam szukać farb ziołowych i jak poczytałam to czasami one mają tyle samo chemii co ze sklepu tylko pod innymi nazwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldza a dostałaś jeszcze jakieś leki dzisiaj ja tez wybieram się na wizytę dzisiaj zobaczymy na kiedy mi ustalą punkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez po wizycie, dostałam antyki od dziś mam brac przez 21dni i pod koniec opakowania znów wizyta, wszystko spoko tylko ja mam dziś 9dc i dziwnie tak od tego dnia ale dr M twierdzi ze szkoda czekac:-) musze mu zaufac w takim razie;-) Aldza to w środe ważny dzień:-) Iwcia a jak noga? Z tym Zus to faktycznie same problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldza
Malami nie wiem kto będzie mi robić punkcie catarina99 dziś rano wzięłam jeszcze gonal menopur i cetricide i na tym koniec zero leków do punkcji o 20.30 mam ovitrelle jeszcze i koniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×