Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

W Krakowie jest za całośc...transfer,zaplodienie i punkcja w jednym pakiecie. Moze tanio to zle;) sama już nie wiem;) czekam na wasze dobre rady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podchodzisz komercyjnie czy rządowo? bo jak rządowo to raczej nie masz orientacji w kosztach procedur?;) Jeżeli piszę ze pakiet tzn że np.5tys za całość;) jeżeli osobno to np.4500 za imsi,1000 za punkcję i 700 transfer. Wyraznie to opisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komercyjnie. :) sporo taniej wychodzi w Krakowie? Co to za klinika? ;) Izaaa no daj znac bo przebieram nogami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małamii nie możesz się mylić ;) Fifaszek, będą Cię do tego usypiać? Na pewno Cię to uspokoi bo chłopcy będą bezpieczni. Najważniejsze, że są zdrowi. Też bardzo się cieszę. iwcia super to brzmi :D poczekajmy jeszcze na krewkę. Sil _Sb wynik już niebawem. Na pewno napiszę jak nie dziś to z samego rana :) Mam nadzieję, że z tą kasą to nie prawda :( Sylwia, czekam na wynik z bety ;) :* Musisz jeszcze chwilkę wytrzymać. Czekam na męża, będzie koło 22 to wtedy razem sprawdzimy. Smutasek, też jestem przeszczęśliwa, chociaż teraz też zaczęłam się bardzo bać, że ten test kłamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia w GynC jest ciekawy pakiet 2+1 tylko nie dam rady podejsć jeszcze z 3 razy. Brak sił. Parens ma podobno za 4500 całą procedurę oczywiście bez leków i wizyt. Ale za taką procedurę w Gyn płaciliśmy ponad 6 tys. Tylko czy Parens ma dobrego embriologa bo Gyn ma.Oto jest pytanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta, kolezanka z innego forum srednio jest zadowolona z Parens. Choc cena zadowalajaca. Ale moze to jak z IUI, u gina za 400 zl mozna zrobic ale sprzet pozostawia wiele do zyczenia albo doplacic 300 zl i zrobic w klinice w odpowiednich warunkach i nie miec watpliwosci, ze moglo byc cos zrobione lepiej... Skad wiesz, ze Gyn ma dobrego embriologa? Iza do 22 to wiecznosc, podziwiam za upor ja juz bym na rzesach leciala jak glupia :D :D Edit: patrze na ich cennik i w tej cenie jest tylko klasyczne-przestarzale ivf ew. Icsi a nie imsi no i nie ma tam napisane ze to juz z punkcja i transferem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Iza boszeeee dawaj ten wynik kobito!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jest tam imsi a to icsi nie jest przestarzałe tylko mniej dokładne. Dla pary która ma dobre plemniki każda procedura jest okey. Sprzęt mają tam okey,embriolog dość cierpliwy..jak na moje wymagania. Cóż Provita ma aż 3 super embriologów i też są wzloty i upadki. Jak wszędzie;( na jakim forum piszą o parens;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia i jeżeli klinika jest w programie to musi mieć wszystkie procedury i stare i nowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie ze zwykle ivf a nie icsi jest przestarzale :D :) z kolezanka z innego forum rozmawiam w wiadomosciach o parens, na forum nie pisala :) skad masz info o embriologach w gyn czy provicie :)? Gyn chyba nie ma zwyklego ivf?? Tylko icsi i imsi tak patrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważ że parens ma starą stronę na necie więc ma też stare nazwy..imsi jest nową metodą. Leczysz się już długo? z biegiem czasu przebywając w klinikach wiesz wszystko o lekarzach. A jak nie wiesz to pytasz i szukasz. Gyn ma swoją "matkę" w Czechach i tam są też dokształcani. Nie wiem czy tam podejdę ale mogę szczerze powiedzieć że klinika na poziomie chociaż malutka i wizyty w tempie jednorazowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sorki,że tak późno ale nim babcie doinformowaliśmy to trochę zeszło...ale jestem szczęśliwa-widziałam 2 śliczne serducha wszystko jest ok ale się cieszymy-w końcu światełko w tunelu coraz jaśniejsze...czekamy teraz na wyniki Izy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala super..dbaj o siebie;)teraz już z górki jak serduszka widziałaś. Sylwia ze śląska jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała suuper-pozazdrościć takich widoków;) Iza ja co chwilę stronę odświeżam i sprawdzam czy już napisałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy niedrożne jajowody,niskie amh i 2 procedury za sobą. Ale jak to mówią do 3 razy sztuka;)a wy Sylwia dlaczego prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy nieudokumentowane 2 lata staran :( no i problem meski u mnie wydaje sie byc OK... ile mieliscie zarodkow w dwoch probach? Izaaaa litosci dawaj tu ta bete piekna i pisz od razu ilu dniowe byly zarodeczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izaa no !! Po 22 jest kobieto! :) pewnie lezysz gdzies z wrazenia pieknego wyniku! :) Ehh ide spac jutro przeczytam wynik, dobranoc dziolszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super!!!!! Strasznie się cieszę że mamy kolejne małe serduszko :) teraz mogę iść spać :) Uściski !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×