Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość malamii89
Izaa...GRATULYJE:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Izaaa super!! Mówiłam ze to forum jest szczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia, mala, linkaa, Sylwia, malamii, anies przepraszam, że tak Was przetrzymałam. Ale wynik był późno, mąż jeszcze później i jak się uspokoiłam to od razu poleciał po moją mamę, żeby się pochwalić. mala bliźniaki. Przesuper!! Podwójne szczęście!!! Już tak bardzo czekam na wizytę serduszkową. Nie sądziłam, że się zacznę tak strasznie bać jak się uda. Ale odganiam złe myśli bo MUSI BYĆ SUPER!! Sylwia, były 3 dniowe :) Bardzo Wam dziękuję dziewczynki :* Jesteście cudowne!! Jestem cały czas w szoku i nie do końca jakby to do mnie dociera. Tata mój to w ogóle nic nie powiedział, taki szok! Dopiero potem z piaskownicą wyskoczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do zaciążonych, jak to jest. Jutro mam zrobić betę w Gync no a jutro tez kończą mi się lekarstwa. Dr Mercik przyjmuje do 14 a ja jestem w pracy do 15 to jakiś inny dr da mi receptę? Chcę isć do dr w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza serdeczne gratulacje :) wiedziałam,że Ci się udało :) co do leków to zadzwoń do Gyn panie w recepcji Ci przygotują recepty a lekarz podpisze a odbierzesz kiedy Tobie będzie pasować...ja też tak robiłam zadzwoniłam,mąż na drugi dzień pod wieczór odebrał a ja jechałam dopiero na wizytę (wiesz,że pierwsza wizyta tam to dopiero 21-25 dni po transferze...)ja już powoli odstawiam leki z Gyn więc będę mieć do odsprzedania bo dużo nakupiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mi gdy skonczyly sie leki w 9 dpt to zadzwoniłam do Gyn i kazali przyjechac mezowi po recepty. Na rejestracji powiedzial ze przyjechal po recepty i dr M wziął go do gabinetu bez kolejki i wystawil. Potem juz jechalam na wizyte serduszkowa w 23 dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Iza jak ja Ci Grattuluje i sciskam bardzo mocno! Kochana jutro powtarzaj bete i odpoczywaj :) Mała napisz mi prosze kiedy odstawiasz lekivi jakie ci tam u Ciebie lekarz przepisal? Czy zmieniasz lutinus na luteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen ja już odstawiłam lutinus i estrofem ,enkoroton mam zmniejszony do 1/2 co drugi dzień potem co 2 dni, a zamiast framinu biorę akrad a duphaston normlanie 3x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Iza GRATULACJE !!! Strasznie się cieszę :) cały czas 3małam kciuki tylko ze względu na moją pracę rzadko uda mi sie coś jeszcze napisać :) Sil nie wiem czy pierwsza próba zaliczona dowiem się może czegoś na następnej wizycie. I też jestem zdania że dr nie może cię odesłać oni powinni na nas mieć te pieniądze skoro nas zakwalifikowali. Sylwia Moje AMH wynosi 1,19... przepraszam ale dopiero dzisiaj mam możliwość napisać. Obecnie czekam na @ dzisiaj już 30dc i lekko pobolewa mnie brzuch, chciałabym już umówić się na wizytę do dr M Pozostałym również gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurenta Twoje AMH naprawde nie jest zle :)) stymuluja babki z AMH 0,5 i mniej wiec dziwie sie ze byl tylko jeden pecherzyk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Iza gratulacje :) Ja wczoraj byłam na wizycie u dr Cz pęcherzyk ładnie widoczny ale jeszcze serduszko nie biło mam się zgłosić za 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Mała to ty jestes w 6 czy 7 tc i juz niemusisz nic dopochwowego i to jeszcze przy bliźniakach? kurcze pytam tak bo sie dziwie ze w Gyn każą do 12 tc, a mi "wspaniały dr.Serafin" pieprzył ze do 17tc mam lutinus brac gdzie niemam żadnych komplikacji ani plamień i dlatego nierozumiem tego,niewiem patrzac na mnie tak stwierdził!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam 24 dni po ale miałam 5 dniowe blastki i pdpdtpwjmwjtw było ale to jest kwestia chwili i u Ciebie też już będzie. Helen trzeba do 17 tygodnia bo dopiero wtedy łożysko przejmuje produkcję progesteronu. Przy in vitro na początku jest to zaburzone bo to sztuczne zapłodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ta niepewność człowieka wykańcza. Jedynie w pracy o tym nie myśle bo nie mam czasu, ale czas zwolnić trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, bo AMH nie jest zle, naprawde- dawki byly spore...hmmm... moze akurat na te zastrzyki malo reagujesz i trzeba sprobowac cos innego :) a bylas kiedys stymulowana np clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen mam skończony 6 tydzień i 3 dni według usg (usg dopochwowe było) odstawiłam ten lutinus macica się rozciaga i mi się zle to już wkładało-ja byłam u dobrego lekarza ufam mu bardziej niż kolejnemu nowemu w gyn,bo z tego co widze to oni standardy dają dziewczynom...mam trochę strachu czy nie za szybko no ale komuś trzeba zaufać a skoro na badaniu było wszystko ok to sie nie martwię (no może trochę jak każdy...)-są głęboko osadzone na tym etapie ważniejsze odpoczywać i się nie denerwować. A nie chcesz skonsultować u innego lekarza wyników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała chce isc tu do ginekologa tez prywatnie co ma bardzo dobra opinie ale za dwa tygodnie, bo za tydzien do gyn do dr. P., potem w sb.prenatalne. A mysle ze z dr.P.sobie porozmawiam tak szczerze na ten temat. Widzisz Grania tez pisze ze do 17 tc dopochwowo progrsteron. Spoko moge przejsc na luteine bo juz dluzej niemam poprostu kasy na lutinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek, Sylwia, mala, grania, helen, catarina, Sil_Sb,Laurenta, Baska dziękuję Wam kochane bardzo ;* <> mala, iwcia tak zrobiłam i na jutro będzie czekała recepta na mnie. Dzięki za poradę :) <> mala, idę jutro na wizytę. Dr mi nie powiedział kiedy mam przyjść na wizytę, to idę kiedy uważam. Tym bardziej, że boli mnie brzuch i chciałabym się z nim skonsultować. <> grania baaardzo się cieszę ale od czasu do czasu strach mnie najdzie. Może jutro się uspokoję bardziej, jak beta wzrośnie. <> Helen jutro idę na betę tak jak dr kazał z czego bardzo się cieszę. <> catarina jak widać złe dobrego początki. Ale przyznam, że to załamanie z 0 komórek do zapłodnienia a potem każda dobra informacja była dla mnie jak cud i do dziś tak mam. <> Laurenta, też myślę, że muszą mieć zabezpieczoną kasę na wszystkie procedury. Oby okres szybko przyszedł. Moje AMH to jakieś 4,8 bo nie mam wyniku, dr mi zabrał. Miałam ovulastan, przy ostatniej tabletce Gonapeptyl przez 15 dni, potem po pół Gonapeptylu i po 75 Menopuru i Gonalu przez11 dni. Ovitrelle. A po punkcji, Zamur (5 dni) i Relanium (3 dni - przed transferem też jedną), Clexane jeden zastrzyk dziennie i Lutinus 3*2. <> Baska to Twój maluch każe Ci czekać i nam też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Iza dziękuję za info Sylwia tak wcześniej bylam sfymulowana clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×