Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

witam dziewczyny wczoraj mnie w ogóle nie było na forum bo mam dodatkowe problemy rodzinne..., mała gratuluję podwójnie!! linka nie mam@ ciągle mnie boli brzuch ale to z nerwów chyba, byłam powtórzyć betę ale nie wiem czy to miało sens... czy któraś z was próbowała akupunktury w leczeniu, lub wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małamii też tak myślę, że to jest teraz najważniejsze :) Czuję się bardzo dobrze. Dziękuję. Nie chcę sobie wkręcać objawów, przez tyle lat przerobiłam wszystkie chyba możliwe, nawet zemdlałam kiedyś... <> linkaaa wow! ale udane zakupki. Jednak co jak co ale nowe ciuszki potrafią (i całe szczęście) poprawić humor. <> Baśka dzięki za info :) <> Mala na pewno ciężko w to uwierzyć po tylu niepowodzeniach. Ale teraz szczęście Ci się pomnożyło do kwadratu ;) Zdrówka życzę :* <> helen ech z tymi dr... wkurza mnie takie ich zachowanie i szkoda, że w ogóle mają pacjentów, księciunio jeden. Najważniejsze, że z maluszkiem wszystko dobrze :* <> iwcia buziaki dla Ciebie i kruszynki <> Sylwia dlaczego miałaś USG piersi? Z tą torbielą to nie wiem. Ja mam liczne torbiele w obu piersiach od wielu lat. Mi dr nic mi nie mówił, żeby się ponownie zbadać, chociaż ja się badam co pół roku, ostatnio w maju. Pytałam o to dr sama nawet bo wyczytałam, że stymulacja do ivf zwiększa ryzyko raka piersi i jajnika. Dr stwierdził, że nie miał takiej pacjentki... no ale przecież to nie wychodzi o tak w następnym miesiącu przecież :/ Mnie dr nie skreślił to Ciebie też z pewnością nie skreśli :)Dokładnie USG na początku cyklu się robi, bo po owulacji zachodzą zmiany już w piersiach no i mnie np. masakrycznie boli każdy dotyk i USG jest nie do zniesienia. <> catarina :( mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko uwikłacie się z tymi problamami. A bierzesz nadal leki. Myślę, że jest sens, że poszłaś ponownie. Czekam z zaciśniętymi kciukami na informację. <> Mam dziś rocznicę ślubu. Chciałam iść do kina ale akurat nie ma chyba nic ciekawego. Byłyście na czymś ostatnio fajnym i nie smutno-strasznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nie wiem, dr P zlecila zrobienie usg piersi i tarczycy przed by miec pelen obraz mojego zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja w kinie bylam ostatnio przed ciąża takze nie mam co polecic;) linka zazdroszczę zakupow, mnie juz tak ciagnie zeby pochodzic po sklepach a nie mam jak bo tylko jade do marketu i dzwonie do meza czy mały spi a jak juz słyszę placz przez telefon to zmykam sxybko do domku i tak wyglada moje wyjście do sklepu;) troche ciuszkow tez by sie przydalo bo zostało mi jeszcze z 5 kg po ciazy i w nie wszystko wchodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy tez w GynC mialyscie mrozone zarodki po dwa? Ja nie chce poki co miec podawanych dwoch wiec wolalabym mrozenie pojedyncze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina przytulam:*:*:( Kiedy wracasz do kolejnej walki? Minęło Ci już 3 miesiące od ostatniej punkcji?? Miałaś robioną histeroskopię?? Iza wszystkiego naj z okazji rocznicy ślubu:) i spełnienia tego największego marzenia:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza gratulacje i zycze Wam Miłosci i spelnienia najskrytszych marzen :) ktora to rocznica? Ja tez mialam ostatnio 6 rocznice :) Iwcia jak Szymus? Ma kolki? Karmisz piersia i jeszcze butla wspomagasz? 5kg Ci zostalo to bardzo szybko Ci poszlo- fajnie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina moja @ tez nie przyszła tez powtórzyłam bete i wynik taki sam jak w poniedziałek.. kiedy miałaś 1 punkcje? Organizm odpocznie i na nowo stawaj do walki :-) Iza gratulacje 9 lat to konkretna juz rocznica:-) pytałaś o kino, ja dziś byłam z m na świetnej komedii "W nowym zwierciadle : wakacje" kontynuacja o Grizwoldach jak kojarzysz :-P mega śmieszny film polecam na poprawę humoru jak któraś potrzebuje :-) Małami a Ty kiedy masz miec @ kiedy zabierasz swoje dzieciaczki? :-* Iwcia 5 kg to ja podczas 1 stymulacji przybrałam a Ty masz tyle po ciązy wow podziwiam ze tylko tyle masz do zrzucenia ;-) duzo spaceruj póki pogoda pozwala to ani się obejrzysz i kg znikną :-) Miłej nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja mam teraz zamrozone 2 zarodki osobno ale nie wiem od czego to zalezy mnie nikt nie pytał czy mają byc razem czy osobno więc najlepiej od razu poinformuj dr albo w labo jak sobie zyczysz chyba to nie problem dla nich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza gratuluję lat razem. Ja mam 6 rocznicę ślubu w sobotę. Trochę się stresuję jutrzejszą histero... uf, a myślałam, że mnie to nie dopadnie :( Catarina - mocno tulę kochana. Mocno mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja mam dwa zarodki razem zamrożone i w sumie żadne się mnie o to nie pytał-tylko zadzwoniłam do labo ile udało się zamrozić to embriolog mnie poinformował,że dwa i są razem zamrożone bo to zwiększa szanse.... Linka ja dzisiaj mam 14 dc czyli liczę ,że 24 września dostanę @ i na początku października transfer:( z jednej strony się cieszę...a z drugiej boję się porażki:( Ja też dużo przybrałam przy tych stymulacjach...:( więć Iwcia tylko pozazdrościć:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do dr Cz i teraz miesiąc pauzy bo punkcje miałam w czerwcu i muszę mieć 3 pełne cykle przerwy. wiec w pazdzierniku ruszam z stymulacją. nie miałam robionej histeroskopii, nie wiem czy mi zlecą... jakie muszą być wskazania ? pewnie będę z Sil w październiku i linka walczyć dalej... trzeba otrzepać skrzydła i lecieć dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami89 to jeszcze ty będziesz z nami kto jeszcze w październiku będzie stawał do boju? zastanawiam się nad akupunkturą dla wyciszenia nerwów czy któraś z was stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ja nie wiem nic na temat akupunktury. Ja póki co nie mogę wrócic po moje śniezynki Catarina dopiero jak usunę mięśniaki :-( Małami musi byc w końcu dobrze kochana :-*** kazda z nas się boi nawet nie samej walki a kolejnej porazki ale musisz myślec pozytywnie:-) Sil powodzenia jutro:-) wrzesień nie był dla nas zbyt łaskawy ale październik będzie pozytywny zobaczycie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dr M po nieudanej pierwszej próbie skierował na tą histeroskopię...zobaczysz co Ci powie na wizycie:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie wiem na kiedy się umówić na wizytę,myslałm ze pod koniec września bo początkiem października powinnam mieć @ tylko wtedy jak mi zleci jakies zabiegi/badania to znowu to się przesunie w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia dziewczynki. Stawiam kawkę, herbatkę, soczek wodę i... pączka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, wychodzi na to, że bardzo dokładna jest ta dr. Super! <> iwcia, w końcu zostaliśmy w domu. Bez sensu na siłę iść na coś na co się nie ma ochoty. Czyli zakupy robisz expresem :) Szybko zrzucisz przy maluchu te 5 kg :) <> Catarina :( przytulam Cię bardzo mocno :( Tak mi przykro :( Otrzep dokładnie skrzydełeczka i leć pod niebo po marzenia. Strasznie długo ta przerwa. Sądziłam, że to 3 miesiące od punkcji do punkcji ;/ <> małamii dziękuję, musi się spełnić :) Nie martw się na zapas. Ten raz musi być udany. Czytałam gdzieś, że z mrożaków jest więcej ciąż... w dodatku masz 2 maluszki :) <> helen, ogromnie dziękuję. 9 rocznica. Mam nadzieję, że przed 10 marzenia się spełnią :) <> linka dziękuję. O to będę wiedzieć na przyszłość. Ostatnio tylko takie filmy oglądam bo ciągle wolę sobie poprawiać humor. Ostatecznie zostaliśmy w domu, bo nic nas nie pociągało w kinie, pójdziemy jak będzie coś fajnego. <> Sil_sb dzięki. To widzę, że mamy podobny termin na świętowanie :) Gdzie będziesz mieć robioną? Nie martw się, będzie dobrze. Myśl pozytywnie, to pomaga. Czekam na informację po badaniu :* i trzymam kciuki. <> Też miałyście taki duży brzuch po stymulacji? Ja niby nie przytyłam ale brzuch mam wystający, płaski też wcześniej nie był no ale teraz to jest tragedia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-) Stawiam kawke:-) Catarina, bardzo mi przykro, tule mocno. Ja poszlabym dosc szybko na wizyte, bo jak zaskocza cie jakimis badaniami, a wiesz, ze moze tak byc, to bedziesz ugotowana, a tak, nawetm jakby zlecili histero to w tym cyklu zdazysz na nfz zrobic. Ja tez brzuch mialam napuchniety, jedyny sposob na takie rzeczy to duza ilosc wody Sil, wiesz, ze trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Ja już grzecznie leżę na sali i czekam aż mnie wezmą na histeroskopie. Jestem w szpitalu w Katowicach na Raciborskiej. Ładna 2 osobowa sala, ładna łazienka, tylko przy dyżurce i na wejściu fatalnie ten szpital wygląda. Do tej pory spotykane położne i lekarze - b. Mili. :) dziewczyny dzięki za trzymanie kciuków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroza razem bo to zwieksza szanse... alr moze ktos nie jest gotowy na przyjecie dwoch zarodkow...dzis zadzwonie siie zapytac o co chodzi. No chyba ze mroza po dwa a jeden z nich mozna tylko odmrozic w co watpie :/ jestem troche zla ze decyduja za pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówiłam się dr Cz na dzisiaj na 17.20 mam nadzieje ze dzisiaj @ nie przyjdzie skoro już się spóźnia. dr P ma tak obłożone wizyty po urlopie ze nie ma szans na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziołszki ... kawka i herbatka dla karmiących ;) u mnie natłok w pracy więc ciężko z pisaniem ale czytam Was :) no i w końcu przyszła @ i dzisiaj dzwoniłam za tydzień histeroskopia. tylko nie mówili że jeszcze jakieś badania trza zrobić ehhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil jak tam u Ciebie? i pamiętajcie , nasze bety też będą w końcu rosły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil i jak tam po zabiegu ok? Catarina to na pewno dr Cz Ci zleci histero.. powodzenia na wizycie:-) Moja @ dziś juz przyszła i to konkretnie ehh i umówiłam się do dr M na przyszły piątek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×