Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hej Kobity stawiam kawkę :-) Iza mam nadzieję ze dziś szybciej będzie wynik bety i oczywiście ze pięknie rośnie :-) trzymam kciuki:-* Chyba teraz mamy przerwę w betach? Poza Izą nikt nie betuje w najblizszym czasie czy o kimś zapomniałam? :-) Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja kawe zbożowa poproszę a potem trzymam kciuki za bete Izy:) Hope.....co u Ciebie? Czytasz nas? Kiedy zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak stawiacie to ja poprosze herbatke bo kawy nie pijam :D Iza o ktorej robisz bete? No chyba przerwa teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Właśnie patrzyłam jakie dawki miała Iza, ja w porównaniu z nią miałam mało tych leków... Na clo dobrze za pierwszym razem miałam 5 pęcherzyków (to było przed zdiagnozowaniem endometriozy), po laparoskopii i histeroskopii zawsze 2 pęcherzyki przy clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze sprobuj namowic lekarza na stymulacje CLO plus zastrzyki? Widocznie slabo reagujesz na same zastrzyki a wiem ze niektore dziewczyny wspomagaja sie clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyborcza podala ranging najskuteczniejszych klinik w Polsce pod katem ivf. GynC Katowice na 5 miejscu razem z Angeliusem, wiec bardzo ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Sylwia czekam na @ i umówię się do dr M z dr Cz rezygnuję totalny brak zrozumienia dla pacjenta. Po ostatniej wizycie byłam w szoku jak tak można rozmawiać z pacjentem... Zapytam go jaki plan itd. Dziękuję Wam za rady ciesze się że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super że Gyn na 5 miejscu macie może link do tego artykułu? Przeczytałabym chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki;) Hope gdzie jestes ..mam problem z vit.D i potrzebuję twojej pomocy;) puk..puk..jesteś? Iwcia jak Nasz przystojniak? Podajcie linka do wyborczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w gazecie wyborczej bylo ale zrobie zdjrcia i powysylam wam caly artukul w linkach :)) Laurenta robi sie je przy obnizonych parametrach nasienia by wykluczyc pozniejsze wady genetyczne u dziecka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dzięki :-) to gyn całkiem całkiem nr 1 na śląsku. Laurenta dobry wybór na pewno dr M dobierze odpowiednie leki i dawki :-) Iza o której będzie wynik?nie przetrzymtuj nas za długo ;-) pewnie dziś juz trzy cyfrowa beta będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurenta... masz lepsze AMH niż ja, zobaczymy jakie leczenie zaproponuje dr M. a idę do niego w przyszłym tygodniu. Iza czekamy na betę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia i ja i mój mąż robiliśmy przed przystąpieniem do programu. On bo wyszły mu leukocyty, ja - bo u niego w posiewie potem czysto było. Ale posiew u kobiety jest dokładniejszy niż u mężczyzny. Chyba że u mężczyzny wykonują z p. a nie z nasienia... łatwiej zrobić wymaz kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak sie zastanawiam, czy zrobic... pol roku temu wyszly w posiewie mojemu pojedyncze streptococcus mitis- 2 lekarzy powiedzialo ze to niegrozne bakterie i prawie wszyscy je maja chocby w jamie ustnej... wiec nic nie robilismy. Leukocytow zawsze ma 0 komorki okragle tez... mnie w tamtym cyklu dr P robila wymaz w Gyn bo mialam wczesniej infekcje i po antybiotyku czysto. Wiec nie wiem czy powtarzac... boje sie ze jak cos wyjdzie to przesuna stymulacje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rób. Jak miałaś i byłaś antybiotykiem przeleczona to wszystko ok powinno być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny :) Ja dzisiaj mialam spontaniczny dzien poniewaz mialam zapisac sie dopiero za 2 tyg.do gin.tutaj blisko mnie ale jakos mnie dzisiaj tknelo i dzisiaj umowilam sie i tak. Z wizyty jestem bardzo zadowolona, wprowadzil mi tez luteine i mam teraz mieszac. Do gyncentrum juz do ginekologow juz niebede chodzic. Bo ten moj lekarz tez prenatalne wykonuje, ma bardzo dobry sprzet,dzisiaj mialam pierwszy raz usg po brzuchu i mam fajne fotki dzieciatka, widac juz raczki i nozki -super widok i jeszcze serduszko dzisiaj slyszalam :) za 2 tyg.mam prenatalne. Teraz juz jestem spokojna ze z dzieciątkiem jest wszystko dobrze :) Iza jak tam beta???? Iwcia a ty juz bylas w klinice z informacjami dotyczacymi porodu albo stanu zdrowia Szymusia? Bo w regulaminie pisze ze po porodzie trzeba in dostarczyc ale niewiem do kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen ja też jestem tego samego zdania jak ma się na miejscu dobrego ginekologa to nigdzie nie pisze,że trzeba do Gyn chodzić...zresztą pytałam o to i dr.M i w rejestracji-teraz jest duzo dobrych ginekologów położników więc każdy wybiera gdzie mu bliżej i taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×