Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ja mam taki plan ze do konca 1 trymestru bede chodzic do gyn a potem wybiore lekarza ktory pracuje w szpitalu w ktorym mam zamiar rodzic :) To nie bede juz wymyslac z badaniami :) co mialam miec to zrobilam teraz tylko czekam do 24.09 na wizyte usg i rozpisanie protokolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen dzwonilam do Gyn zeby mi przyslali zaswiadczenie do becikowego i wystarczylo ze przez telefon udzielilam tych wszystkich informacji. Ja u siebie pozniej tez mialam dobra ginekolog z ktorej jestem bardzo zadowolona. Jestem jej mega wieczna za prowadzenie ciazy i potem odbierala mojego syncia na druga tutaj strone:) bardzo sie mna zajmowala w szpitalu i na wizytach gdzie czesto brala za wizyte polowe a jak bylam u niej dwa razy w odstąpie tygodnia to nie brala nic i takim lekarzom nie materialistom ukłon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia kurcze niegniewaj sie ale niechce podawac nazwisk, to jest Pan ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia szkoda że tak daleko mieszkasz....pobawiłabym przystojniaka troszkę I takie to są uroki macierzyństwa ;)ale warto walczyć ..no nie?? ciekawe gdzie nasza Hope??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurenta ja mam noby lepsze AMH 6,5 ale tez sie boje ze noe zareaguje.. wprawdzie bylam stymulowana tylko letrozolem- lametta i po normalnej dawce mialam jak zwykle tylko jeden pecherzyk dopiero przy podwojnej mialam 2. Pocieszam sie tym ze letrozol jest do stymulacji monoowulacji no ale... Boje sie ze np wszystkie pecherzyki jakoe beda okaza sie niedojrzale albo puste... ja zawsze musze sobie nawkrecac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeśli boicie się słabej stymulacji zawsze możecie iść do innej kliniki czy gabinetu i powiedzieć że chcecie robić inseminację - dostaniecie recepte na dodatkowe gonadotropiny -czyli leczycie sie równocześnie w 2 gabinetach najgorszy błąd to trzymać się jednego lekarza - ja już po latach leczenia to zrozumiałam .. ja na szczęście nie muszę się nikogo prosić i denerwować jakie dawki mi ktoś łaskawie przepisze bo sama sobie wypisze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, długi chyba taki jest "obfity". JA robiłam Bete w Gyncentrum i za 2 h miałam wynik. A pod Gyncentrum tam jest laboratorium i też się czeka kilka godzin na wynik. WOW!! TO super, że takie same efekty jak w Angeliusie :) A tak się bałam przejść do Gync, jednak nie trzeba było :) Też się cieszę, żę brak mutacji ;* My nie robiliśmy posiewu. Po moim przykładzie widać, że w Gync nawet z niedojrzałej komórki działają cuda ;) Nie nastawiaj się negatywnie. Myśl optymistycznie a będzie dobrze. linkaa wczoraj wynik bety 171, więc sporo urosła. iwcia dziękuję :* Proszę trzymaj, tak się martwię. Ojć :( Oby dziś był malutki w dobrym nastroju. Helen to super :) Ja też mam już wybraną dr tak gdzie zawsze chodziłam. Chcę na początku chodzić i do Gync i do siebie. A który to Twój tydzień? Kaska, to dziwne co piszesz... moim zdaniem za duże ryzyko samemu sobie dawkować leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie wczoraj kolejną Betę ale w Gync (nie pomyślałam, że to powinno być w tym samym labo, poszłabym do tego samego). No i jest duży wzrost. Jest 171 a było 49,7 :) :) :) Czytałam że powinno być o 66% przez 24h a ja miałam dokładnie tyle między badaniami. No i progesteron mam 60, wydaje mi się sporo za dużo... zobaczymy co dr dziś powie. Bardzo się cieszę na tą wizytę. Umówiłam się też do mojej przychodni ale nie do mojej pani dr. (niestety :() Przynajmniej będę miała kolejne badania za darmo :D A ja się czuję niezbyt dobrze. Brzuch mnie boli cały czas jak na okres ale też nieco inaczej. Wczoraj w nocy ból mnie obudził. A dziś w nocy obudził mnie jeszcze silniejszy ból. Poszłam do WC i myślałam, że zostanę tam leżeć. Zimne poty mnie oblały, ból, słabo mi się zrobiło. Nie miałam siły wołać męża. Na szczęście nasz pies śpi z nami i wyskoczyła z łóżka i obudziła męża. Od razu poczułam się bezpieczniej jak przyszedł. Odprowadził mnie do łóżka. Zjadłam pół nospy i się uspokoiło. Nie chciałabym nic brać na własną rękę ale tak się bałam, że wolałam jednak coś rozkurczowego wziąć. Do rana mnie bolało ale znacznie mniej. Myślałam, że przeleżę cały dzień. Ale o dziwo jak wstałam to na siedząco mniej mnie boli. Myślę, czy to nie przez to, że mam jedną ścianę macicy zgrubiałą i nieruchomą do tego zrośniętą z jelitami... mam nadzieję, że to to i dzidziusiowi (dzidziusiom)to nie przeszkadza i jest środku bezpiecznie i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałyście, że w Urzędzie Stanu Cywilnego będzie zaznaczone, że dziecko poczęło się przez in-vitro :( Totalny bezsens i to jest takie "naznaczanie" moim zdaniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba zgłupiałam, bo zrobiłam już tyle testów ciążowych... strasznie lubię na nie patrzeć. Mam następne w kolejce ale dziś odpuszczam zrobię za kilka dni żeby już były baaardzo ostre kreski :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus super przyrost!!! :)) super :)) co do zaznaczania o in vitro w usc to nie bedzie on tyczyl sie wszystkich dzieci tyczy sie to chyba samotnych kobiet i par ktore korzystaja z adopcji zarodka i nasiebia bo majac biologiczne dziecko nikt nie ma watpliwosci ze to wasze a przy adopcji np tatus bedzie musial potwierdzic ze dziecko jest jego ze je przyjmuje zeby potem nie bylo akcji ze to nie jego bo noe jego geny itd. To nie o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia przede wszystkim o to no ale nie przecztałam, że wyklucza małżeństwa i ich biologiczne dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to super ze betka ładnie rośnie:-) ciekawe czy tez są bliźniaki ;-) Informuj jak tam na wizytach. Ja mam jutro u dr M ciekawe co mi powie juz się boję.. Miłego dnia dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie wiem. Może dziś coś więcej powiedzą w wiadomościach. Oby nie :( linkaa też już bym bardzo chciała wiedzieć czy bliźniaki. Byłoby super :) Trzymam kciuki abyś na wizycie usłyszała same miłe wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Tez bałam się przejść z Provity do Gyn. Nawet chciałam prywatnie podejsc do invitro ale mąż się nie zgodził. Iza który test jest najlepszy ?? Chyba zrobię mam 32dc brzuch pobolewa mnie tak jak na okres już od tygodnia... Daj znać co i jak po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bałam się przejść z Provity do Gyn... Sylwia ja też się tego boję zwłaszcza że za pieszym razem tak to się skończyło :( Czy po stymulacji długo czekałyście na @ ja dziś 32dc brzuch boli mnie już od tyg tak jakbym miala dostać @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurenta nie pamiętam dokładnie nazwy a na testach jej nie ma. Z Rosmana pakowany po 2 szt, intensywnie różowe opakowanie. Teraz jest w promocji za 15 zł. Nazwa "cośtam" &GO :) Strumieniowy. Trzymam kciuki, żebyś zobaczyła 2 kreseczki :) Daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza 3maj kciuki mam nadzieję ale byłby to prawdziwy CUD !!! Poczekam do soboty albo niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:* Ale się dzisiaj wkurzyłam jak to przeczytałam!! Jak oni mogę takie coś robić?? po co wpisywanie??przecież to naruszenie prywatności,intymności.....nie wierzę w to!! To już jest pewne? czy narazie jakiś projekt tylko?? ehhh komplikują ludziom życie:( i to tym co tyle musieli przejść aby mieć swoje szczęście:( Iza suuper betka:D daj znać jak po wizycie?:) Linka to już jutro wizyta? ale to zleciało:) 3mam kciuki za same dobre wieści:) wierzę,że dr M Ci pomoże:):) Właśnie Hope dawno się nie odzywała??:( i bePositive:( Dziewczyny czytacie nas jeszcze?dajcie znać co u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś miałam wizytę wszystko jest w porządku. Serduszko bije, nasz ludek rośnie jest 7 tydz 5 dni według usg. Termin porodu na 4 maj. Odstawiam encorton odstawiam, estrofem jeszcze tydzień po jednej tabletcce i też odstawiam i zastrzyki teraz nam 2 po 5000 i może 10 zastrzykow 2500 i odstawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małami mnie też ciężko jakoś w to uwierzyć, paranoja jakaś... Grania wspaniała wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Małami mnie też ciężko jakoś w to uwierzyć, paranoja jakaś... Grania wspaniała wiadomość usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×