Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

linkaa28 nie wiem co ci poradzić. Myślałam, że ci ta woda jodowana pomoże :( Może jeszcze się obniży ten poziom? Oby... Ja już się spokojniej podchodzę do porannej wizyty i do trochę negatywnego nastawienia dr M. Zobaczymy co powie w środę. Już się nie nastawiam, że na koniec tygodnia punkcja, będzie co ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Dziewczyny co uważacie ?. Lh 4,35 a fsh 7,69 w 4dc myślicie że wyniki są ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko nie znam się ale chyba jest zły stosunek LH do FSH. Powinien być 1:1 ale tu jakiejś różnicy sporej nie ma, musi ci lekarz powiedzieć co i jak. Boże jak mi brzuch wywalilo czuje się jakbym już w ciąży była. Po,a tym mam dola ...po tym pogrzebie ! Nie cierpienia pogrzebów a zwłaszcza gdy chowa się młodych ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniofranio
cześć dziewczyny mam taki problem napisania posta cały czas wychodzi, że spam. Czytam wszystko regularnie ale nic nie mogę napisać ale nie poddaję się i cały czas próbuje. Mam pytanie czy któraś z Was krwawiła po lutinusie nie jest to plamienie tylko normalny okres? Mój pierwszy cykl w gyn nie udany, próbowałam na naturalnym cyklu: 10 dni luteina, 5 dni lametta a na koniec zastrzyk ovitrelle ale jajeczko nie pękło :( teraz biorę lutinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio, witamy :) Ja niestety jeszcze nie jestem na etapie luteiny/lutinusa, więc nie pomogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam dopiero bo 1.5h opóźnienia. Szyjka mi się zamknęła bo ponoc grzecznie lezalam, dzidzius się podniósł. Dala mi wybor, wizyta kontrolna za 2 tyg albo jutro do czwartku leze w szpitalu zeby mi sterydy podali dziecku na pluca w razie gdyby znow sie obniżyło. No to na 14 jade, boże jak dobrze ze wszystko ok. Potem Was poczytam vo pisałyscie wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam dopiero bo 1.5h opóźnienia. Szyjka mi się zamknęła bo ponoc grzecznie lezalam, dzidzius się podniósł. Dala mi wybor, wizyta kontrolna za 2 tyg albo jutro do czwartku leze w szpitalu zeby mi sterydy podali dziecku na pluca w razie gdyby znow sie obniżyło. No to na 14 jade, boże jak dobrze ze wszystko ok. Potem Was poczytam vo pisałyscie wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane :D jak mija dzień, u nas leje jak cholewka, nie da się nosa z domu wysunąć...eh... dzis 4ds, to normalne ze ja nic nie czuje? A ten menopur mnie wycisza chyba za bardzo- bo sama siebie nie poznaje- jak ja mogę być taka spokojna. Zapaszam na kawe i tartaletki z czekoladka i jagodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja za to czuję się bardzo poddenerwowana. Cały czas mam taki niepokój w środku... może Gonal tak działa? Mnie na początku bolał jeden jajnik. A teraz, od kilku dni, poza tym niepokojem, nic nie czuję. Lilaaa ty dziś masz wizytę? I jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, przyłączam sie do kawy :) Pogoda do bani tak jak mój nastrój od kilku dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil z tym niepokojem, tez bym na gonal zrzucila, bo ja tez czuje sie jakas poddenerwowana, ale ten menopur jak juz wezme to jest tak łagodniej. Chyba bym oszalała na samym G. Kiedy ty masz kolejna wizyte- jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) ja to mam doła od wczoraj ale stwierdziłam ze co ma byc to będzie! Dziś 1dc od jutra zaczynam stymulacje i mam 2 tyg na zrobienie porządku z tarczycą! trzymajcie kciuki:-) a jak się nie uda to trudno poczekam na transfer do następnego cyklu :-( Iwcia dobrze zrozumiałam śmigasz od dziś do czwartku do szpitala? To powodzenia kochana :-) Hope trzymamy jutro od rana bardzo mocno kciuki :-* :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Linka 3mam kciuki za dzisiejsza wizyte:)) Hope wierze ze jutro bedziesz najszczesliwsza osoba na swiecir:)zycze Ci tego z calego serca Iwcia 3maj sie tam w tym szpitalu:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, nic się nie martwcie będzie wszystko dobrze. Kiedyś tez myslalam że juz nigdy nie będę mamą a jednak. ..i Wy również bedziecie. Hope tak bym chciała zeby teraz Ci sie udało, trzymam jutro od rana kciuki. Linka jade dzisisj na 14 i w czwartek wracam do domku. Podadzą mi sterydy na płuca dziecku zeby w razie czego juz byly w pelni rozwiniete. Wczoraj mialam ktg i z serduszkiem wszystko dobrze, wykres wybiegal ponad normę bo tak moj piłkarz kopał w tym czasie:) wymaz tez nic nie wykazal. Malinka...pisz nam jak Ci tam w sanatorium;) idziesz pierwsza w kolejce takze poproszę potem szczegółowy opis wszystkiego;) lez i czekaj na Wasz cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Iwcia najwazniejsze ze maluch ma się dobrze a reszta sama się poukłada wazne ze tylko dwa dni masz ten szpital a nie do cc bo to juz by nie było tak fajnie. Jak będziesz miała neta to pisz jak Ci tam jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Ja się strasznie denerwuję przed tą histeroskopią. Dodatkowo te wczorajsze wyniki mnie trochę zdołowały że nie są dobre :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Edyta kiedy masz ta histero??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta nic się nie bój tutaj większość z nas miała ten zabieg a Ty masz o tyle lepiej ze masz na nfz a nie za 1400 :-P Wiadomo zawsze to stres ale dasz rade:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Hej jak już po wizycie...punkcję mam już w czwartek szok tak szybko...myślałam o sobocie a w sobotę będzie już podanie...co do leków to ostatnio miałam sam gonal to byłam bardziej nerwowa ten menopur dość wycisza-choć mi się co chwilę chce płakać...dziś w klinice pełno par, w sobotę też dużo było...czyli Sil nie będziemy miec razem...kurcze a w 2 to zawsze raźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Lila to super:) ile masz pecherzykow??i ktory dzien cyklu?:) i czym jestes stymulowana gonal+menopur??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia ja teraz doczytałam ze pytasz o fragmin no i biorę go do końca niestety. Nawet duphaston dalej biorę juz 3x1 ale to 18 tc idzie i dr J dalej każe brać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
W czwartek bedzie 12 dc.stymulacja gonal 75 i menopur 75 i cetrotide. w sobotę było kiepsko bo takie małe tylko a dziś na prawym 2 duże i na lewym bardzo dużo dużych ale dr. nie liczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Dziewczyny a jak dodajecie wpisy z komórki bo mi sie nie chcą dodawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×