Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Malinka ja go postanowiłam dawać wieczorem, wyczytałam, że boli i jakaś dziewczyna na forum pisała że bierze na wieczór. Raz na dobę ma się go brać to chyba nie ma różnicy czy rano czy wieczór. Będę go podawać o 20:00. Iwcia na razie 1 chcemy spróbować jak nie wyjdzie to potem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a ja miałam dokładne zalecenie co rano brać a co wieczorem. Widać każdy przypadek jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no to ja już nie wiem :) może dlatego, że nie mam innego zastrzyku. Ja biorę tak: 7:00 2 tabletki lutinus 9:00 1 tabletka Zamur 15:00 2 tabletki lutinus 20:00 Fragmin 21:00 1 tabletka Zamur 23:00 2 tabletki lutinus Ja po punkcji dostałam taką kartę i tam tylko pisało Fragmin jedną ampułkę dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi położna kazała fragmin dawac rano, Hope uda się za pierwszym razem :) gdzie moj filmmm! Noo nieee siatkówkę dali! Wrrrr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja takiej kartki nie miałam. Lutinus chyba nie trzeba az tak dokładnie co 8h, mi dr M nic nie mówił, tylko ile razy dziennie. Ja go biorę różnie no i chyba nie szkodzi skoro sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha komu naleśnika? Chyba te wasze smaki przeszły na mojego M, zażyczył sobie naleśniki. Poświęcę się i mu zrobię bo od jutra odpoczywam nogami do góry ;) Ja jestem zdania jak się ma udać to się uda :) a jak nie ma to i tak z tego nic nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie coś brzusio boli, raz piszą, że dobrze bo zarodek rośnie i macica sie powieksza a za chwilę na innej stronie że nie dobrze...ten dr google prawdy Ci nie powie widzę;)o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalesniki...mniam mniam....ale ja wcinam chipsy j juz mi wystarczy;) ciekawa jestem jakby tu posadzic naszych M ;) co by pisali o swoich odczuciach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia nic nie czytaj, bo tam ile przypadków tyle diagnoz. Człowiek tylko z tego jest głupszy zamiast mądrzejszy. My mamy tak, że się wszystkiego doszukujemy i sama psychika nam dostarcza różnych bodźców. Więc nie ma co świrować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak;) Hope co do tych tabletek to ja wkladam jedna wieczorem jakis czas przed lutinusem ale to nawet co 2 dni, nie daję każdego dnia. To jest chyba zeby jakieś infekcji nie złapać tak? Nic mnie nie boli, nie szczypie takze u mnie ona jest podawana co 2 dni a jak cos będę czuła to będę dawać czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa no to spoko ja ani jeszcze jednej nie włożyłam ;) bo zapomniałam. A tego ananasa to ile mam jeść. Po plasterku na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutinus normalnie sobie jutro walnij z rana jak zawsze. Ja dzwoniłam pytać przed transferem i taka odp usłyszałam. Ja ananasa wcinam po pół na raz.. aż mnie usta szczypaly bo tak mi smakował. Chodź z ananasem to do tej pory tylko drinki preferowalam;) Która to wyczytałam o tej wędzone makrele i nic mi nie napisała?! Jak ja takiego smaka mam już od kilku dni i wcinam... U mnie pojawia się chyba kolejny obiaw... gotuje się w minucie i od razu płakać mi się chce ze nikt mnie nie kocha i nie rozumie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to jadłam różnie:) po 2 i 3 nawet, on zawiera kwas foliowy także wcinaj kobitko bo myśmy jadły. Nie wiem czy pomógł, ale nie zaszkodził:) ja go tak skubalam gdzies do5 dnia po transwerze i przed transwerem tez jadłam. Pamiętaj jutro nie używać perfum i chociaż trochę pęcherz mieć pełen. Ja to sikalam 2 razy po drodze, na autostradzie to myślałam, że nie wyrobie juz, jak wyszłam z auta to bylam szybko sikac w tym lasku przy parkingu bo na górę bym nie doszła:( potem znowu juz w gyn a na transferze ledwo wytrzymalam aż zapytałam wczesniej czy juz mogę wstać bo nie wyrobie:) to była masakra mowie Wam:) ja ogolnie mam coś z pecherzem, ale w ten dzień chyba ze strachu pobiłam wszystko i wszystkich;) po transwerze biegiem poleciałam do wc i nie pytajcie jak się bałam, że zarodki mi wyleca....a potem się dowiedziałam, że nie ma takiej opcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina no to dopadł cię objaw nie ma co :)a płacz dużo tak żeby M Cię przytulał, całował, głaskał :)) Musisz to wykorzystać jak już płaczesz :). To tak stan nie ma co się dziwić. A mi dzisiaj embriolog powiedział, że nie ma znaczenia czy pęcherz pełny czy pusty.. można zwariować, ja do każdej inseminacji miałam pusty, w sumie to trochę podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina o tych rybach to różnie piszą, ja w sumie wcinam, ale do tych wędzonych chyba się ograniczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny . Ja sobie tu tak cichutko siedzę i czytam całe forum i śledzę wasze losy. Ja w porównaniu z wami jestem na początku drogi w czwartek mam z mężem pierwszą wizytę w gyn i bardzo się stresuje. Was bardzo podziwiam i trzymam kciuki. Tak tylko chciałam się przywitać na razie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile ludzi tyle opini :) a mi kazano do inseminacji mieć zawsze pełny:) Catarina mnie jeszcze nie dopadł mus płaczu, ale kto wie co będzie lada dzień¿ooo zapomialabym o tabletce....juz raz się pogubilam czy brałam czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam Kochane?? Witam gościa, może przedstawisz się nam i coś więcej nam o sobie opowiesz? Pamiętaj" W kupie siła ' ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja już po. 3 zarodki klasa 4AA, 4A i ostatni 4BB. Doktor M podał jeden zarodek klasy 4AA. Resztę będą hodować do 5 dnia aby osiągnąć blastocystę :) Czy ktoś będzie do mnie dzwonił w sprawie pozostałych zarodków? Jak myślicie czas na betę to 22.12? Jestem przeszczęśliwa :))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
Hej Dziewczyny:0 Witaj Gościu i dołącz do nas śmiało:) Do kogo idziesz na pierwszą wizytę? Hope rewelacja :) ja pierwszą betę robiłam 10 dpt i wyszła. Właśnie powolutku zbieram się na wyjazd do kliniki. Odezwę się wieczorem. A mój M kiedyś jak z Wami pisałam to podglądał i powiedział, że też musi sobie jakieś forum znaleźć i będzie sobie pisał;) Może nasze chopy sami coś założą? ;) Wczoraj też dopadł mnie kiepski nastrój i też sobie popłakałam, bo nikt mnie nie rozumie i nikt się o mnie nie troszczy :) czyli oznaki mamy czasami podobne ha ha ha. Miłego kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju jakie Ty masz Hope dokładne informacje... mnie nikt tak dokładnie nie mówił ;/ wiem tylko że były klasy A ;/ ja też robiłam z 10 dpt i też wyszło :) ja jutro z rana znów pojadę , bo jakoś mi dziwnie z tą myślą że nie wiem czy rośnie. Mnie coraz bardziej dopadają te płaczki. Pisałyście że dobrze to M będzie głaskał i przytulał... ahaa. On non stop w pracy albo czymś zajęty, ja sama siedzę w domu i już po woli świruję. Dziś już nie wytrzymałam i musiałam wyskoczyć na zakupy, mimo tego że M. nie bardzo widziało się żebym siadała za kółko- jestem dość początkującym kierowcą i na dodatek trochę boidupą... ale już nie wytrzymałam!!! Na szczęście się nie denerwowałam niczym więc chyba zacznę wybierać się w dalsze trasy niż do warzywniaka ;) Szukam sobie zajęcia.... okna dziś przetarłam, zaraz biorę się za ciasto i znów wracam do decoupage.... Wkurza mnie, że nie ma dla mnie czasu... a na dodatek boi się nawet mnie dotknąć... wszystko to jakieś chore..... Malinka czekamy na sprawozdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Cześć dziewczyny :) Hope fajnie,ze już jesteś po...teraz leż i odpoczywaj...no i wcinaj ananaska. Mnie znowu boli podbrzusze i się troszkę martwię. Teraz przeczytałam jak dziewczyna pisała,ze ja tak cal ciąże bolało i sie trochę uspokoiłam,ze może nic złego się nie dzieje. Zorbie sobie w nast tyg kolejna betę dla własnego spokoju. Catarina a Ty jak sie czujesz ? ciekawa jestem bardzo jak poszło malince.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina nudzić to nam się dopiero będzie ;) ja robiłam bete w 7dpt i tez wyszła,ale dzień wcześniej test jeszcze nie wykrył. Chyba sobie kupie teraz test i zostawię na pamiątkę te 2 tłuste upragnione krechy:)a wiecie co...mój maż ogólnie mało mówi do tej pory o ciąży itd,widzę ze jeszcze trochę się boi żeby wszystko było ok....ale teraz weszłam wyczyścić sobie historie a tam....tacierzyńskie 2015, gdzie rodzic, jak przebiega ciąża itd :) :) takze Ci nasi M to chyba tak samo przezywają jak my tylko może mniej to jakoś okazują :) nawet mu nie mowie, ze to widziałam bo będzie miał bidny stresa jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Catarina doktor M wszystko powiedział przez podaniem zarodka. Więc wyostrzyłam słuch tak abym wszystko mogła zapamiętać, i kodowałam 4 AA, 4A i 4BB a ten jeden niestety był nieprawidłowej budowy i się nie zapłodnił. Ja się wczoraj śmiałam do mojego "to co bierzemy dwa" miał takie przerażenie w oczach hehe, że szok. Nie wiem dlaczego... bo też chce już dziecko, ale się trochę przeraził, że gdyby wyszło to dwa maluszki :) Mówiłam mu, że fajnie za jednym razem, że będą płakać na zmianę hihi tu już dziwnie na mnie patrzył :). Więc mu odpuściłam. Można zwariować z tymi chłopami. Catarina nie wariuj, właśnie albo książka albo jakieś robótki. Iwcia ty tak samo głowa go góry :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×