Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Iwcia nie mam pojęcia kiedy będą dzwonili. Dziewczyny na recepcji mówiły, że jutro ale same dobrze wiecie na swoich przykładach jak to jest. Więc czekam cierpliwie jakoś jestem bardzo spokojna aż nie naturalnie tak. Boli mnie po tej punkcji chyba trochę bardziej. Jak by mnie ktoś posadziła na takim wystruganym kołku.... masakra jakaś. Oczywiście jak by tego wszystkiego było mało okazało się przy tych wszystkich wynikach z krwi, które były robione do punkcji, że mam dodatnie przeciwciała anty-HCV. Czyli mogę być zarażona wirusowym zapaleniem wątroby typu C :/ Jakiś obłęd. Muszę teraz udać się do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do odpowiedniej przychodni i zrobić tam HCV RNA który albo potwierdzi albo wykluczy chorobę. Trochę mnie to zmartwiło, najlepsze jest to, że cholerstwo nie ma żadnych szczególnych objawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia Ty mała oszustko, proszę mi M nie kłamać ;) Jak widać nam z Tasią się baaaaardzo chce ;) Ja też nie chcę za bardzo szperać w necie bo potem hopla dostanę, nawet nie liczę który u mnie tc. A z tymi tygodniami to jak jest? Jak się zaczyna 7 to się jest w 7 czy w 6 bo już się skończył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Iwcia, to ja czasem myślę że jestem jakas nadpobudliwa:-P Jeżeli się okaże że można od mojego M pobrać przez biopsje to mamy refundację a jeżeli ratuje nas tylko dawca to nie ma refundacji ale jeszcze nie wiem czy zdecydujemy się na dawcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie Hope nie martw na zapas. Idz lulu i odpoczywaj:) ja zmykam do wyrka....stosunkowo ciekawych snów dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope mówią, że przy dwóch zarodkach jest większe prawdopodobieństwo że się uda. Może jeszcze przedyskutuj to z M. Kurczę oby tylko te wyniki nie przesunęły Ci transferu. Wspominali coś o tym? A Iwcia dzięki za wsparcie na temat bety, uspokajaj mnie dalej :) bo ja panikara jestem;) jak widać zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, jiby się liczy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Ja ostatnio jakiś przelicznik dorwalam i niby mi wychodzi 4 ale jak to jest dokladnie liczone nie mam pojecia a do wujka googla juz nie zaglądam;) mam go z lekka dosyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, mam nadzieję, że nic takiego się nie stanie. Na mojej teczce była właśnie karteczka HCV +, i Pani anestezjolog właśnie to wychwyciła. Zadałam jej pytanie co to oznacza, czy jest coś nie tak, powiedziała, że mogę ale nie muszę być właśnie zarażona wirusem typu C. Dlatego dla świętego spokoju muszę zrobić dodatkowe badania, z jednej strony gdyby tutaj nie robili to równie dobrze bym o niczym nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff to dobrze, ze to nie przeszkodzi w transferze. Teraz trzymać kciuki dziewczyny żeby ładnie się Hope zapładniały:) Ja też zmykam do spania, dobrej nocki i do jutra zapewne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catarina5567
Mnie się strasznie chce przytulania! Już oboje nie wytrzymujemy... ja dziś caly dzien czytslam....wyczytałam ze sex zwłaszcza na początku ciąży ma wpływ na zmniejszenie ryzyka poronien. Jeśli nie ma bólu krwawienia ani przeciwwskazań jest wręcz wskazanym. Może tak delikatnie by spróbować żeby nie zwariować :) !!!@ bete powtórzę dla siebie samej w połowie tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagrożeniem są skorćze silne w czasie orgazmu. Ja jednak mam ten problem ze teraz taka wypuszczona przez sen potrafię mieć takie skórcze. Wiec już nie wiem co gorsze... Ja Hope proponuje Ci jutro samej zadzwonić do laboratorium bo o mnie po prostu chyba zapomnieli. A z nerwów myślałam że zejdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z 4 komórek zaplodnily sie 3. Jutro transfer o godzinie 10:00. Catering czy ty możesz zapytać sie męża czy moze sie dowiedzieć: jeśli wyszły mi badania z krwi dodatnie HCV, wiec jest podejrzenie wirusa wątroby typu C to wystarczy ze zrobię teraz badanie z krwi jakościowe? One jest tańsze bo kosztuje 100 zł czy muszę robić ilościowe za 350 zł. Masakra jakaś jeszcze sie okaże ze na starość walnie mi wątroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że podpytam może akurat będzie coś wiedział, ale to wieczorkiem Ci napiszę bo na razie nie mam z nim kontaktu. Gratulacje Kochana, trzy zarodeczki czekają :) To dziś odpoczywaj, żeby jutro wszystko było ślicznie przygotowane dla Kruszynki. Korzystaj też z ostatnich chwil bez stresu przed pierwszą betą... najbliższe dni będą niczym wycięte z życiorysu. Ja muszę stanowczo stwierdzić że zachcianki smakowe mam na maxa.... Po prostu obłęd. Wczoraj myślałam że nie zasnę przez tego Waszego karpia! Dziś za to pierogi z mięsem zakraszane cebulka nie dają mi żyć... a skończyło się na mego kwaśnej ogórkowej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope:) fajnie, że jutro już transfer..teraz będziesz oczekiwać jak my kilka dni temu;) w sumie to kazda z naszej trójki miała inne objawy, mi już te okresowe przeszły. Dziewczyny a piersi Was bolą? mnie jeszcze wcale...a co do zachcianek to ja chyba też je odczuwam i glodna jestem częściej jakoś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból piersi juz od dawna... wróciłam do starych staników z lat świetności. Mama dziś zaczęła mi przekazywać wiedzę na temat stosowania kosmetyków w ciazy. Myśleliście coś o natłuszczaniu skóry przeciwko rozstępom? Bo ponoć nie wszystkie oliwki się nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie myślałam o kosmetykach, ale jak przejdę juz usg i zacznę szczęśliwie 2 trymestr ciąży to ruszam z kopyta ze wszystkimi sprawami dotyczącymi ciąży :)muszę policzyć leki bo chciałam się zarejestrować na następną sobotę, ale chyba braknie mi znowu lutinusa i tabletek. Chyba że zadzwonie i zapytam czy gdy mi braknie to mogę luteina zastąpić ktora mi została po ost transferze. Mnie dzisiaj boli podbrzusze, leżę z raciczkami w górze i chwile poleniuchuje;) a jeszcze zabrałam się za pranie firanek, ale powiesze już jutro. Dziewczyny oprócz rodzicom mówicie juz komuś że jesteście w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wiedzą rodzice, koleżanki z pracy i najbliższe przyjaciółki... Wiedziały o całej procedurze za każdym razem trzymały kciuki wiec i dobrze wiedziały kiedy robiłam bete. Nie miałam powodu bo nie wierzę w zabobony żeby cokolwiek ukrywać. Ogólnie nigdy nie robiłam z tego tajemnicy bo kłamać zupełnie nie umie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope super :) tak jak pisały dziewczyny teraz pozytywne myślenie i odpoczynek bo jutro ważny dzień :) Ja też jutro mam wizytę, trochę się stresuję, ale co ma być to będzie. U mnie o ciąży wiedzą rodzice, siostra z mężem i jedna przyjaciółka - wiedzą o wszystkim i nam kibicują. Póki co nikomu więcej nie mówimy dopóki nie będzie widać płodu i nie zacznie serduszko bić. A dodatkowo wiedzą dentystka i fryzjerka ale nie znają szczegółów - wiedzą bo musiałam powiedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na razie nikogo nie informowaliśmy. Rodzice wiedzą, że mamy problemy, wiedzą, że jeździmy do kliniki ale nic więcej. Zresztą nie ma co ich dodatkowo stresować, przekażemy tylko pozytywne wiadomości a zresztą sobie poradzimy. Wypływa mi ten Lutinus masakra jakaś :/. Dziewczyny a ten Iladian Direct Plus to tylko raz wieczorem? Aaaa i czy ja mam jutro rano aplikować tego Lutinusa ;) ja się tam zaleje cała w bieli heh i jeszcze doktor będzie miał problemy z podaniem mojego maleństwa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia dzisiaj też karpik? :p Ja dalej smaków nie mam, ale dzisiaj po południu potwornie mnie głowa rozbolała do tego stopnia że nie mogłam obiadu zjeść bo mi się podnosiło. Nigdy tak nie miałam. W ogóle rzadko mnie głowa boli. A piersi bolą jak dotykam ja lub M;) no ale to już od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to zadzwoń jeszcze do położnej i zapytaj czy masz rano normalnie wziąć. Ja iladian biorę raz dziennie ale lutinus też mam raz dziennie, więc nie pomogę w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja obliczylam, że muszę jechac za tydz w czwartek bo wtedy mam koniec tabletek. U mnie też wiedzą tylko rodzice , siostra z mężem i koleżanka z pracy. Jak zdążę przed świętami dostrzec serduszko to poinformuje wiecej osób:) ale z moich obliczen to raczej jeszcze nid bedzie widać. Nie chcę jeszcze mówić reszcie rodziny, bo moja kuzynka, która również długo się starała o dzidziusia, 2 miesiące temu stracila go w 12tc i wiem ile potem bylo komentarzy, pytań i gadania mimo wszystko, dlatego jeszcze czekam :) najgorsze, że juz musiałam zrezygnowac z andrzejek a teraz znajomi molestuja mnie o sylwestra i juz nie wiem co wymyślać ;) Malinka trzymam jutro kciuki za Ciebie i Hope! Oby było widac piekny pecherzyk a w nim zdrowy zarodek:) ohh sory....pecherzyki z zarodkami :):) ja chyba tam zdmdleje jak u mnie by pokazało 2 pecherzyki ;) moj M na to bardzo liczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, ja przed transwerem brałam, ale wtedy mialam luteine. Zadzwon sobie rano zapytaj, ale ja bym chyba wzięła tylko że wczesnie rano np o 6. Mi tez wyplywa, ale tylko po nocy. Luteina mi bardzo wypływala, kurcze będę teraz pytać dr M czy jest różnica gdybym przeszla na luteine, juz mam tak ograniczone finanse a wyczytałam, że to do 12 tyg sie bierze:( a ja 6 szt dziennie, Wy tez tyle? karpia dziś juz nie jem bo nie mam;) ale zjadłam teraz chlebek z białym serkiem i cacao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jakoś dziwnie zero bólu piersi a przy pierwszym transwerze gdy sie nie udalo to się dotknąć w nie nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia no właśnie ja też mam 3x po 2 tabletki co 8h. Masakra, ja teraz zapłaciłam ponad 600 zł za Lutinus który starczy mi do 22.12.2014r :/ Dobra idę wstrzyknąć sobie Fragmin i zaraz wracam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia no proszę Cie...serek biały i kakao? Co to za zachcianki? ;p Ja tu jestem przyzwyczajona to Twoich lepszych smaków;) Ja lutinus biorę tylko na noc 2 tabletki ale mam progesteron w zastrzyku który tez nie mało kosztuje. Hope Ty masz fragmin na noc? Ja mam rano. A właśnie cały progesteron na noc i zastrzyk i lutinus. Nie jest to dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lutinus biore o ktorej mi się przypomni nie liczę co 8h...to tak trzeba? A fragmin to podaję sobie rano przed pracą, jakoś coraz dłużej zabieram sie do wbicia tej paskudnej igły. Hope, na ile zarodków się decydujecie ? 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to jutro placki ziemniaczane:) takie tlusciochy smażone na oleju możemy jeść? Bo jak wczoraj przeczytałam, że ryb wędzonych mam nie jesc i jakiś tam smażonych to się zdziwiłam. Karpika nie było na tej liście :) ide z psiakiem siusiu z potem ogladam m jak m;) ale będę tutaj zaglądać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placuszki mniam mniam...do tego tłuścioszki mmmm;) Ja tam myślę, że wszystko wolno tylko z umiarem. A z makreli wędzonej dziś właśnie zrobiłam pastę, żeby menu urozmaicić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×