Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
To ja juz tlumacze. W protokole dlugim dostaje sie antagoniste juz od oloko 14 dnia poprzedzajacego cyklu po to, aby przsadka mozgowa przestala sama produkowac hormony, kiedy stezenie tych hormonow jest optymalne wtedy zaczyna sie podawac gonadotropiny, czyli np Gonal, Menopur itd, wciaz biorac antagoniste. Dalsze postepowanie ejst takie, jak przy krotkim, cyli Ovitrelle, punkcja itd :-D Najczesciej przy dlugim jest tez podawana antykonceppcja przed, w krotkim niekoniecznie.FIF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA i chcialam Wam powiedziec, ze ostatnio liczylam, ile pacjentki siedza u Dr Cz i powiem Wam, ze wizyty nie przekreczaly 2 minut. Masakra jakas. Ja wiem, ze sa tu osoby, ktorym ona odpowiada, ale ja mam zle doswiadczenie, a powiem Wam, ze na dr M zawsze bede patrezc z przyjemnoscia, nawet, jakby sie nie udalo. On, jak juz sie usmiechnie to jest to naprawde szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Do mnie jeszcze nie dzwonili a jak ja dzwonię to nie odbierają... Lilaa zazraz cię poszukam, Pasia ja za dr Cz też nie przepadam ale też tak miałam, dr M powiedział że w poniedziałek wizyta i może koniec stymulacji, a w poniedziałek musiałam stymulację przedłużyć, bo się za wolno rozkręcało. Wczoraj dr M mi powiedział, że on po zobaczeniu pierwszych wyników krwi po mojej pierwszej wizycie wiedział że będzie kiepsko jednak bo bardzo niski poziom progresteronu miałam.. A potem on powoli narastał. Powiedział też że dłuższe stymulowanie nie miało sensu, bo ten poziom doszedłby do wartości granicznej i od niej byłoby tylko gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilaa musisz zdradzić coś więcej, dużo tych Małgorzat Kań... Jakie miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wracamy do domu .podali mi 2 wizyta u dr. Cz ekspresowa za to transfer u dr. M super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któras z was moje kochane miała dziś rano punkcie? I była w granatowej sukience ? Ta dr Cz powinna zmienić prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 2 komórki były niedojrzałe, zostały dwie, w poniedziałek transfer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znalazłam, spróbuję z domu z kompa bo na komórce nie wszystko widać. Jak coś Lilaa opisz swoją fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
hej dziewczyny, ja już po histeroskopii. Wczoraj wróciłam z szpitala. Znieczulenie miałam zewnątrzoponowe - do przeżycia. Najgorzej u mnie oczywiście było z wenflonem . Po prostu nienawidzę , boli jak cholera dodatkowo w dłoń :(. Zastanawiam się teraz czy od razu starać się o invitro czy dać miesiąc na naturalne próby. W histero wyszło wszystko ok. Pobrali tylko jakies kawałki do badania bo podejrzewają polipy, jednak lekarka powiedziała ze jeżeli nawet są to wyleczę je antybiotykami . na wtorek mam umówioną wizytę u dr. M, pójde ale nie wiem jeszcze jaką decyzję podejmiemy. Myslicie że może być tak że np teraz mnie zakwalifikuje a leki będę mogła zacząć brać za 2 miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie do mnie bo nic nie przyszło...mam zdjęcie w ciemnofioletowej bluzce na szyje,włosy do ramion w pasemka...Ja już w domu...ale upał...u nas puki co 4byly ok ale to wg dr. Cz. A z embriologami nie rozmawiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilaaa i mala81to ta sama osoba bo kiedyś się logowalam pod innym nikiem do którego zapomniałam hasła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety ja tez chce dł grupy Paulina Paś Myszków zdjęcie profilowe blondynka kręcone włosy sukienka w kwiatki ;) pasia1987_gyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam Cie ale dodać jskos nie potrafię. .wykasuj sobienlepuej tutaj swoje dane juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam Cie ale dodać jakos nie potrafię. ..wykasuj sobie lepiej tutaj swoje dane juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala, wyslalam ci zaproszenie do znajomych, musisz przyjac, zeby cie dodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina ja ci wysłałam wiadomość, musisz być znajomą którejś z nas by cię dodać do Grupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Witajcie kobietki!! Ja tylko na sekundkę...Iwcia dlaczego jesteś w szpitalu...co z Malinką i Catariną? a Bimbałka jak??? Fifaszek już po urlopie? Hope głowa do góry i walcz dalej. Sil chyba już bedziesz miała transfer?? Cała reszta trzymajcie sie dzielnie!! Pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ritta, Iwcia w szpitalu bo mieli jej podać sterydy na przyspieszenie rozwoju płuc, bo młodemu się na świat spieszyło. Miała wyjść w czwartek ale tętno spadło młodego spadło i musieli ją zostawić. Ja mam transfer 2 kruszynek w poniedziałek... Dwóch z dwóch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil to w poniedziałek Twój dzień..trzymaj się dzielnie i rób miejsce dla dwóch kruszynek... Fif ale wszystko okey z blizniakami i Tobą?? A z I wcią już okey? Czyli Szymuś pcha się na świat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta udusze Cie własnymi rękoma. !!! Czy Ty kobieto oszalałaś? Wiesz że bez pozwolenia nie mozna sobie tak znikać. Foch i tyleee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia bo przestraszych rittę i ta zaś ucieknie. Ritta co u ciebie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w poniedzialek wyjde jeśli znowu coś sie nie zmieni. Jeszcze mam czas a skurczy maszynka nie wykazuje takze w domku moge czekać jak najdluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpica jedna i tyle!;) ewentualnie swoim ciastem moze mnie rano przekupić bo ja tutaj wygłodniała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasia bardzo mi przykro, że tak Cię potraktowała :( FIF dzięki za wyjaśnienia. A jaka jest różnica między długim a krótkim z antagonistą? Antagonistę też się bierze pod koniec cyklu poprzedzającego, to tak samo jak w długim? To czasowo wyjdzie tak samo? Też liczyłam ile siedzą u dr Czerwińskiej i to jest mistrzostwo krótkości! Ona ogólnie jest i nieprzyjemna i jej nie ufam na tyle, że postanowiłam przenieść się do dr M. Chociaż nigdy przenigdy nikt by mnie dobrowolnie do faceta nie zaciągnął. Postanowiłam schować wstyd i ogólną nieufność do facetów gin i zaufać dr M. I już na pierwszej wizycie okazało się, że to dobry wybór. Jestem pacjentką drążąco/dopytującą i dr mnie uspokoił, że on lubi podyskutować i na następnej wizycie wszystko szczegółowo omówimy (i mu nie odpuszczę). Małami trzymam kciuki z całych SIŁ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja też lubię dr M. Z Fif wczoraj doszłyśmy do wniosku, że mamy do niego słabość. Mi wczoraj powiedział, że mam myśleć pozytywnie, że potrzebne nam jedno silne jajeczko. I takie na pewno będzie. Nie rozmawiamy co dalej, nie planujemy kolejnej stymulacji, transferów itp. Teraz się ma udać. Tak mam być nastawiona. I uśmiecha się, aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×