Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Małami, Catarina i Allessa życze wam jutro powodzenia:-) Niech Moc bedzie z Wami:-) Będę od rana trzymała kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif dziś ustalono termin na piątek. Jej T już szaleje, a do Fif chyba naprawdę dotarło, że zaraz na świecie pojawi się dwóch chłopców i podział w domu zostanie zachwiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka moj szkrab to juz prawdziwy kawaler praqda Sil?;) w nast tygodniu mam szczepienia to będę znala nowe wymiary. Miesiac temu mial 66cm i 8600. Teraz pewnie z 70 cm bo ubranka juz na 80 mu ubieram. Teraz ma okres slinienia na ząbki, czasem marudzi tak ze mamcia nie wie jak sie nazywa i gdy zasnie to co pierwsze zrobic...czy zjeść czy się uczesac czy wstawic pranie czy posprzatac;) macierzynstwo to piękny czas ale tez i ciężkie wyzwania. Z piersi juz nie karmię wcale. A co u innych mamusiek? Zosienka, Ninka! Mam nadzieje ze dla kazdej starajacej sie tutaj na forum rok 2016 bedzie tym szczesliwym!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwcia ja też na 74 i 80 kupuje ubranka. Za tydzień szczepienie wiec dowiem się ile kg dzwigam. Masakra. Ręce mam do ziemii:/. Igor slini się jak buldog :) nie jest marudny. Ciągle się śmieje. Ale spqc nie chce. Czekam na północ aż zaśnie :) jak na razie siłuje się z kolderka. Zosienka80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope dies last
Iwcia kochana ty mni chyba teleptycznie tutaj przywołujesz ;) idę w tym tygodniu zrobić resztę badań, tam żebym nie szła z pustymi rękoma do immunologa. Więc zobaczymy co z tego będzie i ci mi znów wyjdzie w badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami, Allesa, Catarina - jestem z wami, trzymam kciuki i czekam na wieści. Stawiam też poranną kawę. Potwierdzam, że Szymuś Iwci to prawdziwy mężczyzna trzymający mocno kciuki za wszystkie ciocie. Hope odzywaj się częściej, pamiętaj, że my tu jesteśmy grupą wspierającą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope odzywaj się częściej:-) kiedy masz immunologa? Iwcia no to fajnie juz Szymon taki facio;-) a dopiero bedziesz miala super jak zacznie pierwsze kroczki stawiac :-) Zosienka Twoj maluch tez juz duzy, ale tak dlugo nie spi wieczorem hah to pewnie rano dluzej pospi:-) Sil to pijemy kawe, trzymamy kciuki za naszą trójce i czekamy na dobre wiesci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzik84
Kochane nasze dzisiejsze Wojowniczki! Trzymam kciuki za dzisiejsze punkcje! Niech będzie dużo pięknych , dojrzałych jajeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Dziewczyny trzymam kciuki!!! Iza Dzięki za info, byłam wczoraj u dr M. i faktycznie 14 czy 15 dzień gonapeptylu nie ma znaczenia, kryzys zażegnany!:) A propos dni o których piszecie i o tym kiedy powinna być punkcja, macie na myśli dni cyklu czy stymulacji? Stymulacji prawda? Kurde już się nie mogę doczekać, niech już będzie za miesiąc!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Catarine juz wzieli...potem moja kolej 3majcie kciuki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małamii, Alessa, Catarina trzymam kciuki za Was i Wasze jajeczka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia dzięki za info. Już się nie czuję taka zagubiona jak na wyprawie do sklepu :* Masz rację, że zawsze można tatę albo babcię posłać po dokupienie malutkiego rozmiaru :) To masz już kawał chłopa!! Oby ząbkowanie szybko minęło. <> helen, ja chciałam oglądać ale mąż mi przełączył i nie protestowałam ale początek widziałam. <> Sil, dzięki za info o Fif, przekaż jej, że trzymamy kciuki za to wielkie spotkanie z rodziców z dzieciaczkami :* <> ciociakachna uufff to dobrze :) Dzień stymulacji. U mnie to był 26 dzień cyklu dopiero. Dlatego moją ciążę liczą od 11 dnia cyklu, żeby było miarodajnie. <> U mnie już emocje zaczynają się odzywać, chyba muszę zacząć w domu szaleć ze sprzątaniem, żeby się zrelaksować. Chociaż wiem, że musi wyjść wszystko dobrze na prenatalnym, to jednak już dziś emocje są. Miłego dnia wszystkim, to musi być dzień dobrych wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za piekne jajca dzisiaj! Hope fajnie ze sie odezwalas i sie oddzywaj bo jestem ciekawa co rowniez u Ciebie. Zosienka to Igorek tez spory chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę już do domu po pubkcji w sumie pobrano 15 komórek nie wiem ile dojrzałych ale dr M mówił że jest dobrze, prawdopodobnie w piątek transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Catarina super wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ja juz w domku...ja mam szczesliwa 13-stke ale transfer w kolejnym cyklu...teraz oby nam sie wszystkim komorki ladnie zaplodnily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami wynik też bardzo ładny:) to trzymamy kciuki żeby jak najwięcej zarodeczków udało się zamrozić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy podczas punkcji nie można mieć makijażu i biżuterii? ile cykli przed in vitro zażywałyście antykoncepcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy podczas punkcji nie można mieć makijażu i biżuterii? ile cykli przed in vitro zażywałyście antykoncepcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosieńka biżuterii nie wolno mieć, nic mi nie wiadomo o makijażu. Ja miałam pomalowane oczy, potem żałowałam po po punkcji sobie popłakałam dość bardzo. Małami piękny wynik. Ściskam mocno. Teraz odpoczniesz a w za miesiąc będziesz miała piękną betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×