Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do czego ja sie nadaje?

jestem niekomunikatywna! jak znalezc prace? do jakiejs szkoly isc?

Polecane posty

Gość do czego ja sie nadaje?

jestem na etapie poszukiwania pracy i wlasnie zaczynam szkole dlugo zastanawialam sie nad kierunkiem bo chce zeby mi sie ona przydala ale mam problem bo jestem osoba niekomunikatywna a poszlam do szkoly handlowej bo wydawalo mi sie latwo moge po niej dostac prace najlepiej by bylo zeby ktos posadzil mnie przy komputerze albo w jakichs papierkach zebym nie musiala widziec sie z klientem ale znowu nie jestem dobra w liczeniu w ksiegowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czego ja sie nadaje?
mialam nadzieje ze moze w tej szkole naucze sie technik sprzedazy i moze bede bardziej smiala w stosunku do klienta i stane sie bardziej komunikatywna.. ogolnie nie umiem negocjowac namawiac itd. mozna podszkolic swoje umiejetnosci interpersonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianaaaaa
zapisz sie moze na jakies kursy samodoskonalenia, gdzie trener pomoze Ci stac sie bardziej kominikatywna - to mozna wytrenowac, naprawde. Potrzeba duzo silnej woli i kogos kto Cie poprowadzi. Druga opcja, w czym jestes dobra? Sa rozne prace, nie tylko z klientem i liczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czego ja sie nadaje?
chodzi o to ze bardzo chcialam isc do szkoly zeby podniesc swoje kwalifikacje i zdobyc jakies wyksztalcenie zawod a w tej chwili do wyboru mam tylko ten handel rachunkowosc i administracje mieszkam w takim miescie ze pracy nie ma w ogole wiec tym w czym jestem w miare dobra nie mam szans znalezc zatrudnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfsdf
dfdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×