Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hot mama B

Ciąża po 30stce :-) wejdź!

Polecane posty

Gość Majowa33
Witam, Hot mama jestem. No początku chcę Ci z całego serca pogratulować synusia Starsza mamo a właściwie powinno być młoda mamo. Olik dzielna z Ciebie kobieta życzę Ci aby życie przyniosło Ci już tylko dobre dni. Yakato wow mały ma już 9 miesięcy szok czas leci. Jeszcze raz dziękuję dziewczyny za wsparcie.Już jest lepiej tzn zaczynam nawet się uśmiechać i spotykać ze znajomymi a w poniedziałek wracam do pracy.Czekam teraz na wyniki histop powinny być na dniach a wtedy kontrol u gina.Postanowiłam że nie mogę się poddać ale strach jest przeogromny czy sytuacja się nie powtórzy. Pozdrawiam Was Wszystkie a starającym dziewczyną życzę aby jak najszybciej zobaczył na teście dwie wymarzone kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko nareszcie ❤️ martwilam sie o Ciebie:( Teraz juz bedzie coraz lepiej,wierze,ze tak bedzie👄 ...a moze odpocznij sobie troszke...troszke czasu....czy chcesz tak od razu dalej probowac? w mysl zasady,ze od razu trzeba aby sie nie wycofac po czasie? Caluski kochana i odzywaj sie do nas! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowa33
Hot mama nie chce tak od razu próbować.Wakacje daje sobie na odpoczynek psychiczny i regeneracje.W ten czas porobię sobie jeszcze badania.A na jesień myślę że zaczniemy staranka. Póki co koncentruję się na mojej kochanej dwulatce która przecież potrzebuje zdrowej i pełnej życia mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest bardzo dobre podejscie:) tak trzymaj:) mysle,ze corka pozwala Ci sie oderwac od tych zmartwien :) Bedzie dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
infinia... u nas już nowy cykl, ale wraz z nim nabrałam mocy, jak to się stało nie wiem... :D @przyszła jak w zegarku, nastawienie jednak mam bardzo pozytywne, wierzę, że na nas też przyjdzie pora :D Trzymam kciuki żeby Twoja @ nie przyszła... :D :P :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już 37 na karku i od prawie 3 m-cy matkuję 3-miesięcznej córci:) To moje pierwsze dziecko i raczej ostatnie z wielu powodów, ale nie o tym. Trzymam za Was kciuki staraczki: za zdrowe ciąże i później cudowne, zdrowe dzieci. Ja tak naprawdę starałam się o dziecko pierwszy raz- czekałam długo na tego właściwego;) Zaszłam w ciążę w 7 m-cu starań. Miałam chwile zwątpienia, ale wiedziałam, że dzień, kiedy zacznę traktować sex czysto prokreacyjne będzie ostatnim dniem powodzenia. Wmawiałam sobie, że co ma być to będzie i przyjmę każda decyzję "od góry". Nie wiem, czy to pomogło, ale... :) Teraz się śmieję, że dlatego zaszłam w ciążę na 7 cykl, bo kiedyś wymysliłam sobie, że chcę urodzić wiosną lub latem:) Urodziłam w kwietniu. Jeszcze raz życzę Wam powodzenia i mimo, że nie znam Was to wierzę, że w końcu Wam się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowa33
Ja się czuję coraz lepiej......:) w ogóle się niczym nie przejmuję. Wy mamuśki wydajecie mi się zdrowo pierdolnięte,przeżywacie wszystko z tymi swoimi bachorami,aż w dupie gryzie;) Przesadzacie jak jakieś pojebki,nie dziwię się waszym alfonsom,że mają wyjebkę na was!!!!!!!!hahaha głupie stare krowy z bachorami. Te starające się , są jeszcze bardziej pierdolnięte.Powinnyście być babciami,a nie starac się o bachory hahahahahahaahahahahahahhahahah Ja swojego bachora oddam do domu dziecka ,bo już nie wyrabiam z nim:) Wy swoje też oddajcie bo nie nadajecie się na matki głupie stare dewoty Do garów zapierdalać!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowa33
Oj dziewczyny,muszę swój nick na czarno zrobić,bo się podszywają chamy.Już się robię na czarno. Innym nie odpisujcie to podszywy!!!!!pamiętajcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już na czarno.Pózniej do was zajrzę ,bo ten podszyw mnie zdenerwował;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooooowa
spokojnie majowa nikt by nie pomyślał że mozesz tak napisać ;) Nie denerwuj się Korzystajmy z pięknej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Njeznajoma77
KOBIETUNIE KOCHANIUTKIE ,ZGADNIJCIE......................JESTEM W CIAŻY I NIE WIEDZIAŁAM JUZ 7 TYDZ,HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRA ,ZARAZ SIE ZESRAM Z WRAŻENIA HURRRRRRRRRRRRRRRRRRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infinia
jaaaaaaaaaaaaa też jestem ,ale ja8 tydzień hurrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa juz wiem będzie dziewczynka huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRA JESTEŚMY ZAPYLONE ,BĘDZIEMY GRUBE JAK BALONY HURRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooooowa
ALE WY JESTEŚCIE PIZNIĘTE W DEKIEL,PRZECIEZ TERAZ BĘDZIECIE GRUBE I BRZYDKIE !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że nawet na takich forach nie dadzą spokoju, no ale wakacje się zaczęły dzieciaki nie mają co robić Przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane baby, jak się cieszę i z całego serca gratuluję :), takie info od rana zaraz poprawia nastrój. Życzę wszystkiego naj, naj, naj... a kilogramami nie ma co się martwić same się zgubią ;) Buziole dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane baby, jak się cieszę i z całego serca gratuluję :), takie info od rana zaraz poprawia nastrój. Życzę wszystkiego naj, naj, naj... a kilogramami nie ma co się martwić same się zgubią ;) Buziole dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,oczywiście to nie ja pisałam,że jestem w ciąży,chociaz chcialabym żeby było tak jak pisał podszywacz:) ,nie zraża mnie to ,,,,trzeba taką głupotę ignorować! Nieznajoma77-U MNIE @ Była 26,bardzo wcześnie i trwala 2 dni, zawsze mam jak w zegarku i trwa 4 dni a teraz to niewiem o co chodzi? może przez castagnus?do ginka idę jutro:)pozdrawiam trzymaj się w te upalne dni:) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny te idiotyczne wpisy to oczywiście nie moje, u mnie @ jak w zegarku też krótsza z 7 dni na 5 też myślę że po castagnusie... We wtorek mam kontrolę u gina zobaczymy co i jak, napisz mi jak u Ciebie, czy wszytko w porządku ... Głowa do góry kiedyś u nam się uda :P :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooooowa
szkoda że przez takie głupie wpisy i podszywy topik upadł :( Odezwijcie się dziewczyny, co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooowa, fakt nikt już nic nie pisze :( Czytając Wasze wypowiedzi miałam poczucie, ze człowiek nie jest sam ze swoimi problemai. Staram się dalej o dzidzi, ale nie mam z kim o tym pogadać. Męża już nie chcę zadręczać, najważniejsze że choć nie tak bardzo jak ja, ale również chce. Wszyscy wokół uważają, że mając 11 letnie dziecko, stabilizację raczej powinniśmy dać sobie sokój. No cóż, życzę wszystkim mamom udanego wypoczynku letniego, a staraczkom wiecej luzu :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noooooowa
My się niestety nadal nie staramy Ja jestem gotowa (przynajmniej psychicznie) teraz mąż musi się zdeklarować ;) pożyjemy zobaczymy a tymczasem trzeba korzystać z lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula840
witam staram się o drugie dzieckoa jestem potabletkach antykoncepcyjnych . Jak długo starałyście się o dziecko po odstawieniu tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny... u mnie trochę wzeszło słoneczko,staram się myślę pozytywnie,z mężem doszliśmy do porozumienia,choć na zaufanie to będzie się musiał dużo nastarać,ale go nie skreślam...tyle tylko,że jest mały problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki,jak pisałam ostatnio dostałam @duzo wcześniej niz zwykle i trwała tez krócej,gdzie zawsze mam regularnie ,teraz powinnam dostac 22więc czekam,ale jak na razie nie mam żadnych objawow by sie cos zapowiadało na @.....to juz mój 3 cykl.....chociaz tym razem wątpie bo mało tego przytulania było,,mielismy duzo zajęć i padalismy z nóg do łóżeczka :-p nic sie nie chciało działać :) .jak u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,a u mnie względny spokój,dałam sobie na luz i co będzie to będzie...mój mąż ostatnio miał małe problemy,ale to już przeszłość i staramy się o bobo,może jakoś nas czas mile zaskoczy,powoli myślimy też o wakacjach,bo gdzieś trzeba naładować akumulatorki,a jak u Was Kochane czas biegnie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dosyć szybko leci od cyklu do cyklu ;-) ,za 2 tyg, wyjazd do Skandynawii ,może tam coś z majstrujemy :-p pozdrowionka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki infinia...pracujemy nad tym oboje,troche martwi mnie czasami nawracający ból jajnika,ale wg badań wszystko w normie,więc staram się nie przejmować,mąż też pracuje nad rzuceniem palenia i jest na bardzo dobrej ku temu drodze-:) Miał lekką depresję i w związku z tym zaczął brac leki i to wpłynęło na jego seksualność,ale z każdym dniem wraca do sił i stara się,by usłyszeć w końcu tę najlepszą nowine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest w pracy,a dziś idziemy na wesele,więc wczoraj się śmiałąm,że jak wróci to musimy dobrze zacząć popołudnie...Ściskam wszystkie Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×