Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajna mama

Dzien Chlopca- juz jutro!

Polecane posty

Co kupilyscie swoim facetom na Dzien Chlopca? Moj maz ma juz 33lata a zawsze cos dostaje i swietujemy ten dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie masz wiekszych problemow
dzien chlopca.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieś na sali - obecna.
no z taką spasioną loszką jak ty to na pewno święto jak huj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsay200
Ja chłopców miałam w wieku... hm 15 lat? Teraz jestem z mężczyzną przez duże EM. Także nie obchodzimy tego "święta" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna mama Co kupilyscie swoim facetom na Dzien Chlopca? Moj maz ma juz 33lata a zawsze cos dostaje i swietujemy ten dzien. nic mu nie kupilam bo wczoraj zabral mi swoja karte do bankomatu :P:P :D zartuje calkiem powaznie - nie mam pomyslu !! :O myslalam zeby zrobic mu niespodzianke (pod koniec pazdziernika ) i kupic gre ps3 na ktora czeka od kilku mc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestescie kurwami
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obciagnijcie nam z polykiem wy glupie k**wy obciągnijcie NAM !!! - nie ma takiej opcji. obciągam tylko swojemu facetowi :D pozostaje ci jechać na ręcznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada to taka xyz
w " home say" są fajne smoczki Z koncówką w kształcie piersi. Takie żartobliwe, ale fajne prezenciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiee
Ja mojemu kupiłam zabawne bokserki :0 mam słabość do takich i uwielbiam patrzeć na jego tyłeczek w kolejnych zabawnych bokserkach które sa przeznaczone głównie dla mnie, haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie mam pomysłu
mój ma prawie 30 i zawsze coś ode mnie dostaje nie chodzi o to że nie jest już chłopcem (bo nie jest) :P - i dlatego mu się nic nie należy??? porostu miło jest dostać od kogoś bliskiego jakiś drobiazg my obchodzimy wszystkie możliwe święta:) i jak będziemy mieć po 50 lat to też sobie nie wyobrażam żeby niczego nie dostał a jak kogoś dziwi że niektórzy lubią o sobie pamiętać nawet w takie święta to niech się puknie w głowę zawsze jak nie mam pomysłu to jest to przeważnie coś słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie jest takie....
jutro jest dzień chłopaka? byłam pewna ze w kwietniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupiłam
kubek Extra Męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam pomysłu masz racje !!!!!!!!!!! jutro dostanie cos ode mnie :P:P a pod koniec pazdziernika (wtedy jest premiera) zrobie niespodzianke i kupie gre :D ps. moj ma 30 :D na karku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×