Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaonaonaona22

seks bez prezerwatywy

Polecane posty

Gość gość
a możecie dokładniej, powiedzieć...hmm..tak na chłopski rozum jak można wyznaczać fazy cyklu samej, w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - obawiasz się, że jesteś w ciąży, - nie planowałaś ciąży, a stało się… … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić - skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl chat: http://www.netporadnia.pl/ Porady w Netporadni są bezpłatne. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks bez zabezpieczenia jest skuteczny tylko podczas dni niepłodnych. Oczywiście takich dobrze wyznaczonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojj czy warto się tak stresować ? ja już dawno temu zaczęłam stosować anty hormonalną, teraz stosuję pigułki vines, ginekolog zmieniła mi je, bo są bardzo lekkie i nie ma się po nich skutków ubocznych, pomyślcie nad tą formą antykoncepcji, bo naprawdę nie warto się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Żeby móc cieszyć się seksem bez prezerwatywy, trzeba, po pierwsze, mieć pewność, że oboje partnerzy nie są zarażeni chorobami przenoszonymi drogą płciową.Po drugie, umieć poprawnie wyznaczyć dni niepłodne w cyklu.Można to zrobić na podstawie obserwacji śluzu (od 4 dnia po zmianie ze śluzu bardziej płodnego na mniej płodny-aż do miesiączki kobieta jest niepłodna), temperatury (od 4 dnia utrzymującej się podwyższonej temperatury aż do miesiączki kobieta nie zajdzie w ciążę), komputera cyklu, mikroskopu owulacyjnego ze śliny.Testy owulacyjne z moczu są pomocne raczej dla tych, którzy starają się o dziecko.Mnie w interpretacji objawów pomaga świetny program NFP Sympto Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dni niepłodne można wyznaczyć samej w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×