Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaonaonaona22

seks bez prezerwatywy

Polecane posty

Gość onaonaonaona22
To bardzo "pocieszająca" informacja :( Tragedii nie będzie jak wpadlismy, on jest starszy o kilka lat ode mnie, ma dobra pracę, mieszkanie, więc dalibysmy sobie rade. Po prostu ja nie jestem gotowa na ciąze, wolałabym z tym jeszcze troche poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareeeen
ale to nie znaczy ze wpadlas, po prostu kazdy jest inny :) czasami śluz i bol jajnikow trzeba miedzy bajki wlozyc - tyle chcialam przekazac moim postem :) powodzenia autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
dziękuję. Musze odczekac kilka dni i nie wpadać w panikę. Stres moze opóznic miesiączke, więc muszę cierpliwie poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..przyszla mama:P
heh przedewszystkim skoro twierdzisz ze nic sie nie stanie to jezeli jestes w ciazy to po co ta panika...kazdy organizm kobiety jest inny a przy nie regularnych cyklach mozna sobie gdybac..moj maz zostawil swoje nasienie tylko raz:) a teraz jestem w 5 miesiacuuu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..przyszla mama:P
poprostu poczekaj... a wszystkiego sie dowiesz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
nie mam wyjścia, musze poczekać. Na test jest za wcześnie, więc muszę uzbroić się w cierpliwość. Tragedii nie będzie jak sie okaże ze wpadlismy, ale lepiej by było gdyby jednak do zapłdonienia nie doszło. Mam nadzieję, że dostanę na dniach okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
od wczoraj odczuwam dziwny kłujący ból w dole brzucha po prawej stronie, jakby ból prawego jajnika. Zauważyłam, że mam dzisiaj wilgotno w pochwie, jest dość mokro. Zastnawiam się czy to jest normalne? Okresu cały czas nie dostałam, a tak jak mówiłam mam kłujący, przerywany ból jajnika i dośc wilgotno w pochwie. Czy to może byc oznaką zbliżającego się okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
Czy nikt nie wie dlaczego tak się dzieje? Czy może to wskazywac na to, że jednak okres się pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No muszę Cię zmartwić ja miałam tak jak byłam w ciąży. Tak jak przed okresem ból w jajniku nabrzmiałe piersi nawet pryszcze ale okresu nie było. Po 7 dniach zrobiłam test i wyszły 2 kreski w tym jedna baaaardzo blada. Beta wyszła pozytywnie. No i teraz jestem w 31 tygodniu ciąży i czekam na rozwiązanie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
A co z tym, że jestem strasznie nerwowa, tak, jak to zwykle jest przed okresem? U mnie stosunek miał mieć dopiero kilka dni temu, więc ciązy jeszcze nie ma, tzn. za szybko żeby było odczuwalne objawy poczatkowej ciązy. Tak, jak pisałam na poczatku współżycie miało miejsce w 26 dniu cyklu, dzisiaj mam 30 dzień cyklu i okresu nie ma, ale ja mam nieregularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
Test mogę zrobić za jakieś 6 dni nie wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diaderko
ja bym juz test na twoim miejscu zrobila moze cos wykaze a jak nie to wtedy za tydz powtorz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie wiem kiedy powinno się robić test. Ja w tym czasie w panice zaczęłam czytać różne strony i przeczytałam tam ze samo zapłodnienie może trwać do 7 dni po stosunku do tego jeszcze zagnieżdżenie jajeczka... Ja zrobiłam test jak spóźniał mi się okres. A Ty może zrób wcześniej tylko musisz kupić test taki czuły. Bo na początku kupiłam taki tani za 10 zł nie wyszedł na kolejny dzień znów ten sam ale na 3 kupiłam za 27 zł i ten pokazał mi drugą bladą kreskę. Ohh pamiętam jak serce zaczęło walić mi jak młotem... a mój wtedy narzeczony oszalał ze szczęścia a ja z rozpaczy hehehe. Ale teraz jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdggsgsg
ciekawe jak moglas wpasc przed okresem, poczytaj sobie troche na temat owulacji dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
Ale ja mam nieregularne miesiączki. Czasami cykl trwa 30 dni, a czasami nawet 38 dni, więc owulacja moze wystapić po 20 dniu cyklu. Gdybym miała 28 dniowe regularne miesiaczki to bym się nie przejmowała, ale mam niestety nieregularne :( Dzisiaj jest 30 dzień, a nadal okresu nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
Niestety kolejny dzień, a miesiączka się nie pojawiła. Co prawda od niedzieli mam bóle jajników, raz jednego, raz drugiego, ale okresu nadal nie mam. Czy ten ból podbrzusza może być oznaką, że jednak doszło do zapłodnienia? Jak to u was wyglądało, w pierwszych dniach po zapłodnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
Czy nikt nie miał podobnej sytuacji? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
Strasznie się stresuję, dziewczyny powiedzcie jak to było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
nikt nic nie napisze? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
Czy jest ktoś kto miał podobne objawy? Bóle podbrzusza, raz jednego, raz drugiego jajnika, wskazujące na zbliżający się okres, co tak naprawdę ostatecznie okazało się, że to ciąża? Dzisiaj czuję suchość w pochwie, tak jak przed okresem, tylko, że tego okresu nadal nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
Mierzyłam sobie temperaturę, mam 36,4 czyli spadła o (0,3). To wskazywałoby na to, że zbliża się jednak okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas8k
Dziewczyno, w dzisiejszych czasach to już wszystko jest możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigotka x.x
Ja zaszłam w ciąże 5 dni przed spodziewaną miesiączką-byłam pewna ze mam dni niepłodne.Lekarz powiedział,ze cykl mi sie przesunął i zapytał czy gdzies wyjezdzałam bo zmiana klimatu potrafi rozregulowac cykl.Zgodnie z prawdą mówiłam,ze byliśmy 2 dni w górach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
A czułas, że dostaniesz okres? Pytam czy bolało cię podbrzusze i piersi? Ja od kilku dni mam bolace podbrzusze, a do tego dzisiaj czuję, że mam bardzo sucho w pochwie. Tak, jak przed okresem.. Tylko, że ciągle go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś chętny na wirtualny seks? tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sex-rozmowy.pl/monika_sex_telefon.html Lubię być zdominowana. Fetysze w twoim wykonaniu to nie będzie dla mnie żadna nowość. Lubię prawdziwych mężczyzn, którzy biorą sprawy w swoje ręce. Jeśli właśnie taki jesteś to powinniśmy się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę wirtualny seks,korzystam z http://sextelefon.ovh bo jest tanio i dyskretnie, fajne laski, napalone i robia wszysco co zapragnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
"Termin spodziewanej miesiączki" nic nie znaczy, dopóki nie wyznaczycie prawidłowo daty owulacji (na podstawie objawów-śluzu, temperatury, moczu lub śliny).Od 3 lub 4 dnia (zależnie od stosowanej metody) po owulacji można bezpiecznie współżyć bez prezerwatywy.Miesiączka zawsze występuje 10-18 dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×