Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Nox, 6 lat. Wiele razem przeszliśmy.. Najwięcej jednak toleruje on, bo jemu takie głupie pomysły do głowy nie przychodzą. Toleruje moje picie, moje ataki (dzisiaj prawie kostką brukową w niego rzuciłam :O) i wiele wiele innych rzeczy. Zmienił się bardzo dla mnie, bo ciężko było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie jak mnie Krycha zrobiła? Chciała ode mnie dane, wysłałem jej, a dziś stwierdziła, że ona twarzy wszystkim na kafe nie będzie pokazywać.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzyl mnie Nox, ale to był bardzo błachy powód, aż wstyd powiedzieć :O Tylko, ze mi taki wystarczy, zebym zaczęła się telepać, krzyczeć i stawać agresywna. My jesteśmy jak małżeństwo, jak przyjaciele i kumple dla siebie. Kocha mnie. Wątpię, aby którykolwiek tyle wytrzymał co on, nie mówię tutaj o tych wyjątkach, ktore oczywiscie się zdarzają. Mam Nox nadzieję, ze Twoj okaże się tym wyjątkiem. Doświadczyłam tez roznych przykrosci z jego strony, ale to się zdarza w każdym związku, poza tym ja spaprałam sprawę całkowicie. Czuję do siebie wstręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam Grzesławie, ja chyba zablokowałam wszystko tak, aby obcy nie widzieli kogo mam w znajomych. Przynajmniej tak mi się wydaję, bo szczerze powiedziawszy to się nie znam na fejsie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox, pisałam już do kuzynki i ma mi linka podać, zebym sobie adres zobaczyła czy coś. Stwierdziła, ze podjęłam bardzo dobrą decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie Krycha wywalila ze znajomych a ty vodka poblowowane masz chyba wszystko bo nawet wyszukiwarka Cie nie pokazuje i myslalam ze to ty mnie wyrzucilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah :D a teraz ? sama już nie wiem co robię, chcialam zablokować tak, że obcy nie widzą kogo mam w znajomych, teraz pozmieniałam i juz nie mam pojęcia jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zadko tam siedze kiedys siedzialam sporo jak pisalam z ludzmi ale teraz mi sie nie chce bo ludzie sie zachowuja jak by moje zycie to jakas sensacja byla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam za wielu znajomych, a Ci blizszi to maja w tylcu fejsy i nasze klasy brzydza sie komercha :D no ale reaktywowalam bo moj ma i tak sobie jest, czasem ktos priv jakis wysle i git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kiedys mama prosila, zebym glupie zdjecie wrzucila na jej profil (tez fałszywy :D) to myslalam, ze wyjde z siebie, niby rzecz banalna, ale keidy faktycznie nie ma się z tym styczności to mozna zwariować posród tych opcji wszstkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×