Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

daleko w zupelnie innej czesci wloch mieszkam ja tez najbespieczniej i najlepiej czuje sie w pokoju tylko szkoda jeszcze ze nie jestem w nim sama :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dalabym rady gdybym miala w jednym pomieszczeniu jeszcze jedną osobę. nie lubię nawet gdy moi w domu są, a dom nie taki mały :O ide spac moi Drodzy dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu ale ja mam ciagle wrazenie ze ktos za mna idzie dzisiaj wlasnego cienia sie przestraszylam.jak cos glosniej chuknie to odskakuje a pies to samo wiec czasami tez sie przestrasze jego nie wiem takie to wszystko ostatnio dziwne.ja tez uciekam wkoncu spac dobranoc wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh na razie zablokowalam ale mam Cie juz w znajomych wiec wiesz z kim piszesz, Ci co mieli wiedziec to widzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzien minał fajnie, dzisija na siłowni spotkałam tego chłopaka i w piatek ide na kawke:D Dylko gdzie ja i kawka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie, lubie ale bede bardziej smiała jak piwko wypije, w tym bardziej, ze to nie polak i mam stresa jak sie dogadamy, no i kolejna sprawa- na randce nie byłam kupe lat bo zawsze wszystko jakos spontanicznie wychodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i Noxi jest, witaj:) Vodka ja też juz drugie pije i wtyd się przyznac dobrze mi z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę zostawić na noc, bo pozniej bede ubolewac, ze nie mam. moglam wiecej kupic.. ale juz krzywo patrzą na mnie w sklepach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi Vodka nie mow... wlasnie mialam byc na koncercie Closterkellera i lipa. rano mialam lekarza, przed przedawkowalam troche leki i sobie reke pochlastalam. pol przytomna wlecialam do niej i sie poryczalam a ta zadzwonila po starych i mnie odebrali. w domu zasnelam i teraz mnie kumpela zabije bo bilety kupila i czekala jestem zjebem do szescianu, wszystko spieprze przez swoje durne jazdy a co u Ciebie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera Nox nie dobrze. Bardzo się pochlastałaś ? Nie martw się biletami, nic już nie poradzisz. Trudno. A co Ci powiedziała lekarka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×