Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

haha Nox do mnie się ksiądz doczepił jak pentagram nosiłam i powiedział dokładnie takie słowa "Przecież taka nie jesteś.." Ja wlasnie kilka dni temu ze strychu moje glany ściągnęłam i kupiłam juz dwie pary martensów. Nie zeby jakos specjalnie mroczne były :D bo jedne w kwiatki, a drugie własnie wiśniowe, ale znajac życie tez beda na mnie patrzeć jak na idiotke. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to niedziel tak straszy. pewnie teraz się cieszy i czuję się arcymhhhroczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziel, metal teraz stał sie na mojej wsi i w okolicach bardzo modny i nie byłoby to na dzien dzisiejszy zadnym odstępstwem od normy, ale kiedy ja chodziłam to owszem było :O Teraz co krok to jakiś mhhhroczny w glanach przechadza się ulicami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś tam metal Grzesłwie to jest, ale szczerze powiedziawszy to nigdy z metallica nie byłam bliska. Wolałam Dimmu Borgira :D no i KATa oczywiście ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no my glanów nie mięliśmy, a nic z tych rzeczy :( Tylko słuchaliśmy... a wzięło się to stąd chyba że jeden z kolegów z klasy maił jakiegoś starszego brata/kuzyna, ten miał kolegów... oni byli metalami i jeździli mhhhrocznym, czarnym Tarpanem :D Chcieliśmy być mhhhroczni jak oni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w moim gimnajum byłam jedyną taką mhhroczną :O inni, ktorzy myśleli, ze są mhhhroczni słuchali linkin park :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba byc soba i miec swoj styl, ja jak wychodze sama to sluchawki na uszy i delektuje sie muzyczka a ludzi mam w dupie jakby nie istnieli, nie zwrcam zadnej uwagi. a jak ide z kims to juz pewniej sie czuje i tez problemu nie ma. ja nie raz do spodniczki glany zakladam i wtedy sie gapia ale mam to gdzies........ Niedziel mhroczny tu piszczy na forum ostatnio taka jedna mhroczna i nieszczesliwa i tez sama Rhannion czy jak jej tam... to moze za nia sie wez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarpana to miało u mnie na wsi dwuch, ale czy to mroczne pojazdy?:-D jeden był zielony,drugi ciemno czerwony:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w szkole nie raz dziewczyny pobily w kiblu albo w drodze do domu, bardziej sie z chlopakami dogadywalam jak juz :o raz mi ciuchy podarly i nie mialam jak wyjsc, wpadlam w totalna panike i zrobili ze mnie wariatke i ze sama to sobie zrobilam, standard :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie są podli Nox. U mnie sytuacja wyglądała całkiem odwrotnie i to mnie na szczęście się bali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz w ogole sie gapia, bo dwa dni temu odswiezalam kolor i mam taki zajebisty czerwien z rozem trudno powiedziec, ale widac mnie z daleka :D moj sie smieje, ze nigdy mnie nie zgubi w tlumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka taka penerka bylas :P Niedziel mhroczny ostatnio juz ktos mnie o to pytal a potem na lascie do mnie priva wyslal :D Nightwish to akurat rzadko slucham, dupy nie urywa ani dreszczy nie powoduje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox, tak to własnie mozna nazwać . Czasami szłam i sobie śpiewałam "wieczne odpoczywanie.." hah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhhhroczny niedzielu powiało grozą, aż mi nowa lampka z biedronki zamigotała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×