Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Pamiętam Nox ten pierwszy z książki do j polskiego. Też przykuł moją uwagę, piękny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mnie ploty chodziły, ze jadam koty i ze czarne msze na cmentarzach odprawiam :classic_cool: w dodatku te ploty doszły do mojego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak chodziłam do gimnazjum jeszcze to usłyszałam razu pewnego w mhhrocznej i śmierdzącej szatni jak chłopacy jacyś gadali o biblii satanistycznej, więc zaczęłam im rzucać cytatami i mi brawo bić zaczęli. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto bywam na cmentarzach, lubie ten specyficzny klimat i nie jedno sie dzialo szczegolnie noca... najlepiej jest na tym opuszczonym, ale groby sa az mnie dreszcz tam przechodzi. nie ma lepszych miejsc na rytualy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ej, ja zablokoawałam fb ale myslałam ze ciebie Grzesławie mam, ( A Ciebie Millutka mam w znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie ostatnie opcje dementuje (ze zwlokami byly pomysly ale szybka rezygnacja, zwierzaki za bardzo kocham) a to pierwsz bez komentarza :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spełniłaś Nox moje pragnienie z mojego wcześniejszego pojebanego wcielenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bylas gotka albo cos w tym stylu Vodka? :P ja mam pokoj jak dziecie mroku, same aniolki, uschniete kwiaty i obrazy Victorii Frances jeden prawie wiekszy ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak maroka
W dniu jutrzejszym - 18 pażdziernika - zapraszamy po gratisy :) Do każdego zakupionego w tym dniu naczynia tagine dokładamy podkładkę z trawy morskiej pod gorący tagine, kurkumę plus kiszoną cytrynę prosto z Maroka. Wszystko co potrzebne aby potrawa tagine miala perfekcyjny smaczek. Zapraszamy i pozdrawiamy marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox, słuchałam gotyku, interesowałam się tą kulturą. ogólnie rzecz biorąc byłam niesamowicie nawiedzona (nie, zebym myślała, tak o Tobie, bo mi sentyment pozostał i dalej uważam gotyk za niesamowitą subkulturę). Chodziłam często sama na cmentarze i przesiadywałam tam długi czas, byłam wręcz zahipnotyzowana całym tym gotyckim pięknem, zainteresowanie wampiryzmem też było. Tak więc w mojej małej miejscowości uznawana byłam za wariatkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem czaisz klimat. Coz mnie nie raz ludzie wytykali palcami, teraz wygladam nieco mniej mroczniej, ale ostatnio mialam sytuacje jak czekalam u lekarza ze jakas kobieta do mnie podeszla i prosila abym pentagram zdjela, ze takich rzeczy sie nie nosi :D no a ze na codzien nosze glany bo mi najwygodniej w nich to tez sie ludzie gapia :o nawet jak wisniowe zaloze :o jakby glany to nie wiem co bylo :o zacofany kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×